Vytauto Dranginio nuotr.

Vytauto Dranginio nuotr.

Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose istorinėse pirmosiose Europos sporto žaidynėse tęsiasi plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja jaunieji sportininkai – vaikinai iki 18 metų ir merginos iki 16 metų.

Paskutinėje rytinėje plaukimo sesijoje dalyvavo dvi lietuvės – Bena Sarapaitė ir Diana Jaruševičiūtė, startavusios merginų 50 m plaukimo peteliške atrankoje.

Kiek geriau tarp lietuvių pasirodė D.Jaruševičiūtė, kuri užfiksavo 28.43 sek. laiką ir buvo 25-a, o B.Sarapaitė (28.69 sek.) liko 30-a. Abi lietuvės pagerino asmeninius rekordus, bet į pusfinalį nepateko, nes jame varžysis tik 16 plaukikių.

Kvalifikacijoje greičiausia buvo rusė Polina Jegorova (27.38), aplenkusi olandę Josien Wijkhuijs (27.45) ir vokietę Janą Zinnecker (27.48).

Sportas.lt primena, kad šeštadienį 15.56 val. Lietuvos laiku prasidės vaikinų 100 m plaukimo krūtine finalas. Jame dalyvaus ir vieną aukso medalį jau iškovojęs lietuvis Andrius Šidlauskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų