Mantas Atmanavičius | Augusto Četkausko nuotr.

Mantas Atmanavičius | Augusto Četkausko nuotr.

Penktadienį Lenkijoje prasidėjo antrasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame startavo du lietuviai – Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius.

Abu lietuviai nesugebėjo įveikti vienviečių baidarių slalomo rungties kvalifikacijos barjero, o kiek geresniais rezultatais pasižymėjo M.Atmanavičius. Jis pirmuoju bandymu distanciją įveikė per 82.57 sek., gavo 6 baudos sek. ir buvo 53-ias, o V.Rasimavičius distancijoje užtruko 95.55 sek., gavo net 58 baudos sek. ir liko tik 78-as tarp 86 sportininkų.

Po pirmojo bandymo 30 geriausiai pasirodžiusių baidarininkų žengė į pusfinalį, o likę 56 sportininkai tęsė kovą dėl dar 10 kelialapių į pusfinalį. M.Atmanavičius antruoju mėginimu trasą įveikė kiek lėčiau – per 84.15 sek. Lietuvis vėl gavo 6 baudos sek. ir užėmė 33-ią poziciją. V.Rasimavičiui sekėsi šiek tiek geriau nei pirmajame bandyme. Jis vėl užsidirbo net 58 baudos sek., bet trasą įveikė per 88.45 sek. ir buvo 49-as.

Trečiasis pasaulio taurės etapas liepos 3-5 dienomis vyks Slovakijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga