Indrė Girdauskaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

Indrė Girdauskaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

Penktadienį Madride (Ispanija) prasidėjo penktasis šio sezono „Grand Prix“ serijos šuolių į vandenį varžybų etapas, kuriame savo jėgas išmėgino ir 17-metė lietuvė Indrė Girdauskaitė.

Neseniai Europos žaidynėse dalyvavusi lietuvė startavo moterų šuolių nuo 3 tramplino kvalifikacijoje. I.Girdauskaitė už penkis šuolius gavo 194,35 balo ir užėmė 18-ą vietą tarp 22 sportininkių. Į pusfinalį pateko 12 geriausiai pasirodžiusių šuolininkių į vandenį.

I.Girdauskaitė daugiausiai balų – 45 – gavo už paskutinį šuolį, kurio sudėtingas buvo 2,5 balo. Mažiausiai balų lietuvė surinko už ketvirtąjį šuolį – vos 29,4, nors jo sudėtingumas buvo pats didžiausias iš I.Girdauskaitės atliktų šuolių – 2,8 balo.

Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė kinė Liu Lingrui, surinkusi 288,6 balo. Antra buvo australė Anabelle Smith (287,15), o trečia – rusė Jekaterina Ukolova (274,6).

Šeštasis „Grand Prix“ serijos varžybų etapas liepos 3-5 dienomis vyks Italijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų