Siniša Mihajlovičius | AFP/Scanpix nuotr.

Siniša Mihajlovičius | AFP/Scanpix nuotr.

„Milan“ visai neseniai iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Filippo Inzaghi ir, kaip buvo galima tikėtis, labai greitai surado jam pamainą – tai serbas Siniša Mihajlovičius.

46-erių metų S.Mihajlovičius šio mėnesio pradžioje paliko Genujos „Sampdoria“ klubą, su kuriuo treneris Italijoje užėmė septintą vietą ir pasirodė geriau nei „Milan“ klubas. S.Mihajlovičius iškart buvo siejamas su „Milan“ klubu ir po derybų susitarimas buvo pasiektas.

Buvęs „Bologna“, „Catania“, „Fiorentina“ ir Serbijos rinktinės treneris su „Milan“ pasirašė dvejų metų sutartį.

„Esu pasiruošęs stoti prie didelio klubo vairo. Visada buvau tam pasiruošęs – net prieš metus, o gal net ir dvejus. Tai nuostabus iššūkis“, – sakė S.Mihajlovičius.
  • Rui Vitoria | AFP/Scanpix nuotr.
    Rui Vitoria | AFP/Scanpix nuotr.Portugalijos čempionas Lisabonos „Benfica“ klubas taip pat pranešė apie naująjį trenerį, kuriuo tapo Rui Vitoria.

45-erių metų treneris į „Benfica“ atvyko iš „Vitoria Guimaraes“ ekipos, kuriai jis vadovavo ketverius metus. „Benfica“ klube R.Vitoria pakeis Jorge Jesusą, kuris paliko „Benfica“ klubą, kai nesugebėjo susitarti dėl sutarties detalių.

Pakeisti J.Jesusą bus labai sunku užduotis, nes jis su „Benfica“ laimėjo labai daug titulų, R.Vitoria savo sąskaitoje kol kas turi tik vieną Portugalijos taurę, kurią jis laimėjo su „Vitoria Guimaraes“ ekipa. Visgi šiam iššūkiui R.Vitoria yra pasiruošęs.

„Atvykau į klubą, kuris yra pasaulinio garso. Esu labai laimingas, kad tapau „Benfica“ treneriu. Nenoriu daryti revoliucijų, noriu – evoliucijos. Geri dalykai pakeisti nebus“, – kalbėjo R.Vitoria, kuris su „Benfica“ sudarė trejų metų sutartį.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų