Vilniuje atidaryta moderni renovuota NBA krepšinio aikštelė

2015.06.14 16:29
Modernios krepšinio aikštelės Vilniuje atidarymas  Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt

Modernios krepšinio aikštelės Vilniuje atidarymas Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt


Sekmadienį Vilniuje prie Šeškinės vidurinės mokyklos atidaryta renovuota krepšinio aikštelė, tapsianti moderniausia lauko aikštele mieste.

2006 metais Kazickių fondo (KFF) ir NBA lėšomis pastatyta aikštelė po devynerių metų renovuota pagal socialinę programą „Krepšinio galia“.


„Prieš devynerius metus dalyvavau šios aikštelės atidaryme, džiugu, kad ji prikelta naujam gyvenimui. Tikiuosi, kad ji ilgai džiugins vaikus. Norėtųsi tokių aikštelių matyti kuo daugiau. Savivaldybė stengsis kuo daugiau prisidėti, kad taip įvyktų“, – aikštelės atidarymo šventėje kalbėjo Vilniaus miesto vicemeras buvęs krepšininkas Linas Kvedaravičius.


Pirmąjį oficialų metimą naujojoje aikštelėje atliko olimpinis čempionas Valdemaras Chomičius. Buvęs krepšininkas metimą atliko kamuoliu, kuris buvo panaudotas ir aikštelės atidaryme prieš devynerius metus.


Iškart po aikštelės atidarymo čia surengtas ir turnyras, kuriame dalyvaus vaikai iš socialinės rizikos šeimų, su kuriomis ir dirbama programos „Krepšinio galia“ metu. Pasibaigus turnyrui, vaikams treniruotę surengs NBA atstovas Nealas Meyersas.


Projekto „Krepšinio galia“ metu vaikai treniruočių ir pokalbių pagrindu yra mokomi atpažinti rizikingas situacijas, jų išvengti ir kreiptis pagalbos, ugdyti pasitikėjimą, pagarbą, sugebėjimą spręsti konfliktus, vaikams skiepijamos žmogiškosios vertybės.


Šiuo metu projekto organizatoriai jau yra surengę 104 treniruotes dvylikoje vaikų dienos centrų.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų