Franzas Beckenbaueris | AFP/Scanpix nuotr.

Franzas Beckenbaueris | AFP/Scanpix nuotr.

 

Buvęs Miuncheno „Bayern“ klubo treneris ir žaidėjas Franzas Beckenbaueris, dabar esantis komandos garbės prezidentu,  pareiškė, kad bavarams aikštėje trūksta tikro lyderio – tokio kaip Madrido „Real“ ir Vokietijos nacionalinės rinktinės atraminis saugas Sami Khedira.

„S.Khedira yra būtent toks žaidėjas, kokio reikia „Bayern“ klubui. Jis – aukščiausio lygio futbolininkas ir tai įrodė „UEFA Euro 2012-ieji“ turnyre, o „Real“ klube jis – tikras lyderis. Šiais laikais tikrai nedaug žaidėjų pasižymi tokiu charakteriu“, – pagyrų „Real“ saugui negailėjo buvęs futbolininkas.

„Bayern“ klubas turi puikių žaidėjų, tačiau kartais jie atiduoda tik 70 ar 80 procentų savęs aikštėje, o to tikrai nepakanka. Sirgaliai nori matyti visą save žaidimui atiduodančius žaidėjus. S.Khedira yra būtent toks, tačiau tokį futbolininką sunku prisivilioti į savo gretas“.

„Visi sirgaliai norėtų, kad futbolininkai žaistų kaip („Barcelona“ puolėjas) Lionelis Messi, bet Messi pasaulyje yra tik vienas. Tuo tarpu S.Khedira yra lygiai taip pat dėl komandos besiaukojantis žaidėjas. Kiek žaidėjų šiais laikais žaidžia pasiaukojančiai?“, – retoriniu klausimu užbaigė vokietis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJA