Sami Khedira | AFP/Scanpix nuotr.

Sami Khedira | AFP/Scanpix nuotr.

Naujasis Turino „Juventus“ klubo saugas Sami Khedira džiaugėsi šiuo perėjimu. Vokietijos rinktinės futbolininkas taip pat pripažino, kad praėję metai jam buvo sunkiausi jo karjeroje.

S.Khedira sutarties su „Real“ klubu nepratęsė ir šios savaitės pradžioje nemokamai atvyko į „Juventus“ ekipą su kuria sudarė ilgalaikę sutartį.

Praėjusiame sezone vokietis „Real“ klube atliko tik epizodinį vaidmenį ir startinėje sudėtyje pradėjo vos tris lygos mačus. Būtent praėjęs sezonas saugui ir buvo sunkiausias karjeroje.

„Tai tikrai nebuvo lengva, bet šiame darbe negali visada tikėtis dėkingumo. Nenoriu skųstis, nelaikau jokios pagiežos. Tai tiesiog buvo sunkiausi mano karjeros metai“, – sakė S.Khedira.

„Buvau geros sportinės formos, gerai treniravausi, bet neturėjau šansų žaisti. Šie paskutiniai mėnesiai man nebuvo lengvi, nes mano ateitis nebuvo aiški“.

„Esu laimingas dėl priimto sprendimo. Vertinu „Juventus“ pasitikėjimą manimi. Esu laimingas ir dėl savo penkių metų praleistų Madride. Jie man davė daug naudos“, – užbaigė S.Khedira.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų