V.Čeponis nemato „Žalgirio“ Eurolygos atkrintamosiose: „Treneriui trūksta patirties, o sudėtis – skylėta“

Publikuota 2020.09.30 11:24
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Gintas
    2020-10-02 11:23:28
    Labiausiai straipsnyje juokina pasakymas, kad Čeponis garsus komentatorius. O šiaip tai jis visada kiek tik galėdamas juodina Žalgirį
    Atsakyti
    Vilius
    2020-10-02 11:21:51
    Pamatysim ateiti kaip bus , o kad treneris be patirties tai cia tokia jau netikėta izvalga
    Atsakyti
    jjm
    2020-09-30 16:18:37
    tai tavo raudona padla gaus nuo visu kibiro taurej
    Atsakyti
    Jd
    2020-09-30 15:54:08
    Zaliai stervai paskutine vieta rezervuota. Visi kas netinges tyciosis is sios parodijos
    Atsakyti
    Tomas
    2020-09-30 14:16:59
    Ačiū Dievui kad Čeponis daugiau ne komentuoja nes šlykštu klausytis
    Atsakyti
    Tomas
    2020-09-30 14:14:20
    Ačiū Dievui kad Čeponis daugiau ne komentuoja nes neįmanoma klausytis tokio marazmo
    Atsakyti
    Tomas
    2020-09-30 14:12:07
    Ačiū Dievui kad Čeponis daugiau ne komentuoja varžybų nes šlykštu klausytis tokį debiliska komentavima
    Atsakyti
    Remas
    2020-09-30 11:34:37
    Prie Šaro irgi panašios prognozės būdavo.
    Atsakyti
    Rolas
    2020-09-30 11:31:57
    Šita kiekvienas mato,jeigu žiuri objektyviai....po šaro išėjimo žalgirio ateitis miglota .o pono V.Čeponio iš vis rūke.
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
    10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
    10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

    2020/21 m. Eurolyga

    10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
    10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
    10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
    10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
    10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
    10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
    10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
    10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
    10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
    Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
    Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys