Lietuvos teniso istorijoje to dar nebuvo: R.Berankis žengė į antrą „Roland Garros“ vienetų ratą ir susitiks su N.Djokovičiumi

Publikuota 2020.09.29 18:54
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Gvydas
    2020-09-29 19:10:55
    Bet keistas yra tas zodis Novakas Djokovicius... Praktiskai visiskai tas pats kas butu parasyta, ne SUSIKAUS o PAZAIS... :)
    Atsakyti
    p3
    2020-09-29 14:58:12
    sitam nereikia jokiu flashu instalint ir kokybe puse velnio
    buffstreams.tv/live-court-11
    Atsakyti
    Remas
    2020-09-29 19:05:01
    Ateik čia, Novakai. :D
    Atsakyti
    as
    2020-09-30 10:55:58
    Djokovicius bus suvarytas
    Atsakyti
    Rolas
    2020-09-29 15:15:38
    Tikrai ne laiku tas lietus, nusimuš dabar visas ritmas ir turėta iniciatyva.
    Atsakyti
    ziurekite
    2020-09-29 14:50:48
    na pradzia labai gera, ziurekite cia (pradzioje dar parasykite ta pradzia htt... nu zinot patys, neleidzia komentaro det su juo) cdn.livetv342.me/webplayer.php?t=ifrx&c=1456778&lang=en&eid=981962&lid=1456778&ci=258&si=4
    Atsakyti
    Rička
    2020-09-29 14:03:51
    Gal žinot per kur tesiogiai žiūrėti
    Atsakyti
    Suduva
    2020-09-29 14:29:59
    Per live tv
    cia
    2020-09-29 14:49:15
    cdn.livetv342.me/webplayer.php?t=ifrx&c=1456778&lang=en&eid=981962&lid=1456778&ci=258&si=4
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
    10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
    10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

    2020/21 m. Eurolyga

    10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
    10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
    10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
    10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
    10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
    10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
    10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
    10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
    10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
    Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
    Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
    Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai