M.Zewski reikalauja revanšo prieš E.Kavaliauską: „Pirmavau teisėjų kortelėse“

Publikuota 2020.09.20 12:39
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Boks
    2020-09-20 18:28:13
    Gandonas, nuplojo o rekauja po poros dienų jau.
    Atsakyti
    123
    2020-09-20 18:19:50
    O kas jam belieka, kai jam jau 30+ metų ir Kavaliauskas sužlugdė galbūt paskutinį jo šancą į top 10 prasilaužt, dabar jei Top Ranko neišsimaldaus revančo tai greičiausiai kokius metus ar 2 vėl prieš vidutiniokus teks kovot norint panašų šancą gaut, nu arba geriausiu atveju prieš kokią kylančią žvaigždę gaus kovot ir vėl prasileis.
    Atsakyti
    AM
    2020-09-20 17:26:42
    lenku išgama
    Atsakyti
    matomai
    2020-09-20 15:26:14
    mazai egis ikrete,kad vel nesamones pliurpia:)jei kova nebutu sustabdyta,ta klouna butu kojom i prieki isnese:)!
    Atsakyti
    AM
    2020-09-20 13:24:02
    birka i subine.kovot su valkatom reitingo apačioj
    Atsakyti
    D
    2020-09-20 13:22:49
    Nematau prasmės E.Kavaliauskui su juo kovot, čia nebuvo titulinė kova, kad reiktu revanšo, nebuvo ir kažkokios didžiulės priešpriešos. Galėtu šitas kanadietis pamiršti Egį ir ieškoti ant ko kito galėtu pasikelti reitingą.
    Atsakyti
    TT
    2020-09-20 13:05:53
    Triochinosi prieš kovą, triochinasi po kovos. Čia jau reikėtų pas psichologą.
    Atsakyti
    Egidijus
    2020-09-20 12:55:18
    Ismok avine pralaimet
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
    10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
    10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

    2020/21 m. Eurolyga

    10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
    10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
    10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
    10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
    10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
    10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
    10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
    10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
    10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
    Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
    Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys