Italijos čempionų strategas A.Pirlo: „L.Suarezui bus sudėtinga tapti „Juventus“ puolėju"

Publikuota 2020.09.19 18:28
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Expert
    2020-09-19 18:57:36
    Seniai buvo aisku kad sito messio subinlaizio ne kvapo nebus juvei, slykstu butu toki smirdala turet komandoj, tiesiog prasmirstu visa atmosfera juvej
    Atsakyti
    Lktedggg
    2020-09-20 10:40:09
    Taip pat kaip prasmirsta visa komentaru grupe nuo tavo komentaro :D
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“
    10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
    11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
    11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“

    2020/21 m. Eurolyga

    11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
    11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
    11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
    11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
    11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
    11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
    11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
    11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
    11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
    Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
    Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva