Išskirtinė T.Woodley spaudos konferencija: visus klausimus užbaigė vienodai

Publikuota 2020.09.19 13:18
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Asd
    2020-09-19 19:12:43
    Nigeris supistas kiek jie gali verkt del to racizmo?
    Atsakyti
    MG Valda
    2020-09-19 21:05:57
    rasistas tu gal ramus isslik neiduomiu bet rasistu tu nebuk nes trumpo nemegsta niekas
    Mg valdo
    2020-09-20 00:33:27
    Nemegsta tokie durneliai juodasikniu subinlaiziai kaip tu
    LGBT
    2020-09-20 14:16:04
    Putinas Lukosenka Trampas padarys tvarka !
    123
    2020-09-19 18:25:33
    Gaus nuo Colby ir jei UFC jį išmes dėl 3 pralaimėjimų iš eilės, kaip daugumą išmeta, garantuotai sakys jog išmetė dėl to, kad jis juodas ir UFC yra rasistai, o šiaip tai reikia dar sugebėt nusirist ligi tokio lygio, kad žmonės norėtų Colby pergalės :D
    Atsakyti
    Auka
    2020-09-19 17:35:29
    Woodley akyse krito dar labiau nei pries tai.. susikta teroristu grupuotes auka..
    Su tokiu mentalitetu jam reikia karjera baigti ir skubiai, geriau ait protestuot ir verkslianti, nes tai geriausiai sugeba.. Juokdarys
    Atsakyti
    Jo
    2020-09-19 17:15:36
    As nieko pries negrus neturedavau iki sio judejimo, db tikrai irgi nebemegstu tu ruberoidu...
    Atsakyti
    uzkniso
    2020-09-19 15:12:33
    tie ruberoidai!ju paklausius,tai visu skriaudziami vargsai.noretusi,kad colby atspardytu ausis tam mulkiui!
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
    10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
    10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

    2020/21 m. Eurolyga

    10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
    10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
    10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
    10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
    10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
    10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
    10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
    10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
    10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
    Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
    Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys