D.White‘ą prajuokino kalbos apie tai, kad F.Jemeljanenka yra geriausias sunkiasvoris istorijoje

Publikuota 2020.08.13 19:53
  Komentavimo taisyklės ir nuostatos
  camp303
  2020-08-15 08:39:00
  Labai įdomi Žalio analizė ir pjūviai iš sunkiasvorių turėtų priešininkų perspektyvos irgi kuo puikiausiai statistiškai įrodo, kad Fiodoras nebuvo čia joks dievas. Bet esminį faktą kodėl jis negali būti goat'u, laikyčiau pralaimėjimų seriją Werdumui, Bigfootui ir Hendersonui. Būnant pačiame karjeros pike trys pralaimėjimai iš eilės nubraukia visus dešimtmečio nuopelnus. Vieną pralaimėjimą gali vertinti, kaip atsitiktinumą, bet ne tai, ką padarė tie trys kovotojai su Fiodoru. Amerika ir kovos narve (kas jam panašu sukėlė problemų), parodė, kad jis nebuvo universalus kovotojas ir tokiu netapo. Pagal dabartinius rezultatus ir statistikas Miocicius ir Cormier stipriai lenkia Fiodorą, kalbant apie geriausius iš geriausių. Miociciui 2-3 pralaimėjimai ateityje irgi sugriautų dabartinį jo turimą statusą.
  Atsakyti
  TT
  2020-08-15 16:20:14
  Aldo, Werdum ir daug kitų top'ų yra pavadinę Emeljanenko geriausiu visų laikų MMA kovotoju. M. Ali irgi yra pralaimėjęs savo pike, ir ką? Ar tai padaro jį prastesniu? :-) bėda ta, kad nėra vieno kriterijaus, todėl ir gimsta ginčai :-) jei Fiodoras ir nėra geriausias, tai bent jau tarp geriausių, ir vadinti jį lavonu nėra adekvatu :-) įdomu, kuris iš esamų čempionų atlaikytų Pride tempą: 3 kovos kas mėnesį, o finalas 2 kovos per vieną dieną :-) jau nekalbant apie UFC pradžią, kur per dieną nugalėtojas turėdavo 3 kovas su gatvinėm taisyklėm :-) dabar gi 1 kova, paskui pusmetis gydymuisi :-) anyways... diskusija yra gerai :-) svarbu neįžeidinėti vieni kitų
  TT
  2020-08-15 16:49:07
  ...pamiršau pridėti, kad Fiodoras, dalyvaudamas Pride maratonuose, dar dalyvaudavo ir visuose top sambo ir combat sambo čempionatuose :-) kas yra gyvenime kovojęs (bet kokiam dvikoviniam sporte) o ne per TV visa tai matęs, tas žino, kad visus metus išlaikyti formą yra KOSMOSAS... :-) dabartinės žvaigždės turi 1-3 kovas per metus, o Fiodoras turėdavo dešimtimis (įskaitant sambo ir combat sambo) :-) žodžiu... viskas jau pasakyta :-) sėkmės
  camp303
  2020-08-15 19:23:44
  Nepamirškim, kad Pride nebuvo USADA. Ant Randleman akivaizdžiai pamatėme, kokios pasekmės Pride tempų. Niekas dabar nepatvirtins, kad ir Fiodoras negavo chemijos. Keistai atrodė, kai Fiodoras su Silva fiziškai nepatraukė, o pasiruošimui kovai turėjo pakankamai laiko.
  Kad Fiodoras tarp geriausių sunkiasvoeių, tai čia nelabai kas ir prieštarauja, bet vadinti jį geriausiu visų laikų buvo galimybė iki 2011 metų. Jeigu po pralaimėjimo Werdumui, būtų toliau laimėjęs srikeforce ar ufc, visi būtų pamiršę, tą atsitiktinį pralaimėjimą. Deja istorija susiklostė kitaip.
  123
  2020-08-14 11:38:46
  Šiaip panašu, kad tie, kas sako, jog su lavonais Fedoras kovojo, nesuvokia, jog tokie kaip Miocic ir DC tame pačiame UFC atsirado gerokai po 2008 metų, kai jau visai kita karta mma buvo, o iki tų laikų ten čempionais buvo Arlovski, Mir, Sylvia, Nogueira, Couture, Randleman, Barnett, Rodriguez, Rutten, Coleman ir Smith. Fedoras savo laiku kai kovodavo su tais pačiais ufc čempionais, padarydavo taip, kad jie kaip mėgėjai atrodydavo, realiai tik Nogueira iki decision atstovėt sugebėjo, bet ir tai sunkiai, o Sylvia, Arlovski, Randleman, Coleman pirmuose raunduose damušė...
  Atsakyti
  .
  2020-08-14 22:37:32
  Būtent! Atrodė kaip mėgėjai ir ne jo lygoje, ir pride būtent pride kiekvienas kovotojas norėjo kovoti o ne ufc.
  Mirko crop
  2020-08-15 11:04:14
  Atstovejo dar iki galo
  Žalias
  2020-08-14 09:48:40
  Atsakymas TT, nes žmogus labai reiškiasi, paskaityk ir tada pasakyk, kuris vadovaujasi emocijomis, o kuris tikrai domisi šiuo sportu:
  Taigi, sunkesvoriai, siūlau braukti ankstyvąją ne tik ufc, bet ir apskritai mma fazę, kur vykdavo atviro svorio turnyrai ir dalyvaudavo visi, kas norėdavo. Manau teisinga yra apsibrėžti limitus, kad sunkesvoris yra virš 205 svarų iki 265 svarų, kas yra super sunkesvoriai. Nežinau, kaip Tu, bet galim imti tris labiausiai dominavusias organizacijas: Pride, Strike Forse ir UFC ir turbūt būtų teisinga imti šitų organizacijų čempionus. Pride atmetus turnyrus, kur vykdavo open weight principu, lieka tik Big Nog ir Fiodoras, Strike Forse realus čempionas buvo tik Overeemas (atmetus DC laimėtą Gran prix), toliau UFC, kadangi jų yra labai daug, tai supaprastintai atrinksiu kelis, kurie arba daugiausiai kartų tapo čempionais arba turi geriausią rekordą: Randy Couture tris kartus čempionas, Miočičius turi daugiausiai sėkmingų gynybų, galima kvestionuoti dėl DC, jis turi daug pergalių, laimėjo tiek UFC diržą, tiek strik force gran prix. Tai realiai tų pavardžių tikrai nėra tiek daug.
  Fiodaras: iš pirmų 16 pergalių tik trys yra vertos paminėjimo prieš Ricardo Arono, kuris net ne sunkesvoris, prieš Samy Schilt, kuris net ne MMA kovotojas, nors genialus kikbokso montras ir prieš Big Nog. Visi kiti arba visiški no name arba lengvesnio svorio kovotojai arba vidutiniai niekam neįdomūs ir nieko nepasiekę kovotojai. Kitos 17 pergalių iš kurių galima išskirti Colemaną, Randalmaną, dar kartą Big Nog ir Cro copą. Galima aiškinti, kad jis taip pat pasiėmė ir visokius Arlovskius ir Silvias, nu bet cmon, niekaip nedalyvauja jie šitoj diskusijoj, nes nelabai užsitarnavo to savo vidutinėm karjerom. Karjeros pabaigoj nukalė pora gerų vardų, bet jie buvo pensininkai jau.
  Big Nog: turintis daugiau pergalių nei Fiodoras per trumpesnį laiką. Bet iš pirmų 18 pergalių labiau išsiskiria nebent tas pats Colemanas ir Samy Schilt. Neliečiu tokių kovotojų, kaip Dan Henderson, nes jis labai smarkiai lengvesnis. Iš kitų 16 pergalių galima išskirti tą patį Cro copą, Randy Couture, Heith Heringą, Verdumąnu ir tą patį Haritonovą, nors jis didelio įspūdžio irgi nepalieka.
  Overeemas, nors ir turi daugiausiai pergalių MMA - 46, bet nemanau, kad apie jį verta kalbėti šitoj diskusijoj, nes bičas vien MMA turi 18 pralaimėjimų su 14 knock outų. Jei pridėtumėm k1 laikus, tai tų knock outų būtų apie 20.
  Kad ir kaip man patiktų Couture, visgi jis garsiausias savo pergales yra pasiekęs light heavyweight kategorijoj nukalęs tiek ortiza, tiek lidelį bei Belfortą, visgi yra nukalęs pedro rizzo kelis kartus sunkesviriuose, kuris labai ilgai buvo top contenderis, tą patį Colemaną ir Randalemaną. Šiaip bendras rekordas irgi nėra įkvepiantis 19-11.
  Toliau Stipe, jo rekordas turbūt labiausiai įkvepiantis iš iki šiol buvusių: 19-3. Karjeros pradžioje žymių vardų nėra, nors pribaigė pensininką Nelsoną, Gonzagą ir Maldonado, bet juos, kaip ir Arlovski ir Hunt galim dėti į pavėsį ir skaičiuoti kiek topinių ir pikinių kovotojų nugalėjo po to. Werdumas, Overeemas, JDS, Nganu ir kovos su DC. Galima ginčytis, kad nespėjo įšokt į traukinį, kai JDS su Valazquesu turėjo savo trilogiją, bet manau, kas Stipė nuo kovos su Werdumu, neturėjo nei vieno silpno ar vidutinio varžovo, visi buvo extra klasės ir tai, kad visus nugalėjo daug ką pasako, priešingai negu iki šiol išvardinti kovotojai, kurių pergalių skaičius gerokai didesnis, bet varžovai juokingi. Nežinau ar verta DC čia kišti.
  Susumavus viską, man atrodo labai svarbu paminėti, kad šiais laikais yra žymiai sunkiau tapti čempionu ir apginti savo diržą dėl vienos labai paprastos priežasties, talento lygis šiais laikais yra gerokai aukštesnis, negu prieš 20 metų. Šiais laikaos šitame sporte yra žymiai daugiau pinigų, todėl didesni talentai yra linkę rinktis šitą sportą. Anuomet tik top klasės kovotojai uždirbdavo pakankamai, dabar bet koks vidutiniokas gali iš to išgyventi. Nesakau kuris geresnis ar blogesnis, tiesiog noriu paminėti, kad Fiodoro laikais to talento buvo gerokai mažiau, daugiau negu puse savo pergalių jis pelnė arba prieš lengvesnius varžovus arba prieš kitos disciplinos kovotojus. Maža to, visas jo kovas Rusijoj galima išmest lauk, daug analizių apie tai yra padaryta. Jam galima duoti vieną kreditą, kad į mma pasaulį atvedė kovinį sambo ir parodė, koks efektyvus tai stilius. Labai panašiai ir su Big Nog - jis vienas iš pirmųjų sunkesvorių, kuris parodė jog ir tokie dideli bičai, gali efektyviai išnaudoti bjj, neveltui pas jį tik 3 knockautai pergalių eilėje.
  Atsakyti
  Žalias
  2020-08-14 09:55:18
  Man Fiodoro 27 pergalės iš eilės kelia šypseną. Pažiūrėkit į svorius jo varžovų, į pavardes, galų gale tas kovas pažiūrėkit. Nesiginčijų, kad jis pasiekė įspūdingų pergalių ir rezultatų, buvo vienas iš mma veidų, bet tie jo skaičiai yra juokingai išpūsti.
  TT
  2020-08-14 12:07:48
  Labai atsiprašau, kad daug rieškiuosi. Kitąkart pasistengsiu mažiau, kad Tavęs neerzinčiau. Taip pat labai atsiprašau, kad patingėjau skaityti Tavo post'ą - labai jau ilgas.
  vova
  2020-08-14 12:46:35
  koks briedas zalias nu I nx
  Žalias
  2020-08-14 12:57:55
  Toks įsitikinęs savo teisumu, bet paskaityti patingėjai. Nu va. Padėsiu tau - paėmiau visus pagrindinius kontenderius, kurie pretenduoja į the GOAT ir paanalizavau su kuo jie savo prime yra kovoję.
  Žalias
  2020-08-14 13:24:04
  Ir tiesiog, erzina, tas Fiodoro sudievinimas ir aiškinimas, kad ufc čempionus nugalėjo. Taip, nugalėjo, bet eroj, kai dominavo Arlovskiai ir Silvios, kurių karjeros buvo vidutiniškos, tiesa yra ta, kad Fiodoro laikų sunkesvoriai buvo vidutiniški, apart Big Nog, jis neturėjo lygeverčių varžovų. Su tuo pačiu Couture jis taip ir nekovojo. Dabartiniai sunkesvoriai turi žymiai didesnę konkurenciją ir kol to nesuprasit ir žiūrėsit tik į plikus skaičius, tol ir svaigsit su Fiodoru.
  zenius
  2020-08-14 15:04:33
  Taip pat galima isanalizuot beveik bet kuri buvusi ar esama UFC cempiona. Tokioj sporto sakoj galima buti tik vienu is geriausiu.
  silute
  2020-08-14 06:27:48
  As nematau kad jis juoktusi,,o del Fiodoro tai jis 100% geriausias tu laiku kovotojas 10 metu be pralaimejimu ir + 27 pergales iseiles kas gali pasigirti tokia statistika ??
  Atsakyti
  TT
  2020-08-14 07:32:22
  Būtent. Bet yra žmonių, kurie sako, kad ir Kličko neverti būti tarp geriausių all-time sunkiasvorių, nors jie dešimt metų taškė visus net sulaižytos šukuosenos nesusigadindami :-) taip nutinka, kai žmonės vadovaujasi emocijom patinka/nepatinka, o ne faktais :-) iš kitos pusės, visokių žmonių gyvenime reikia...
  Dana White
  2020-08-14 01:58:39
  Come on guys, pas Fedora puse pergaliu pasiektu Japonijoje kaunantis su vietiniais nykstukais.Vieninteles pergales vertos paminejimo yra pries Sylvia,Noguera, Crocop.Pergales pries Hunt,Coleman neparodo nieko nes jie 50/50 kovotojai.Atrodo gerai pergales pries Mir,Sonnen, Jackson,bet jie realiai jau pensijoje buvo.
  Manau kaip visaas geriausiu turi buti minimas Couture,absoliuti legenda,koviesi iki 47 metu.
  Atsakyti
  zenius
  2020-08-13 22:21:33
  Paskaiciuokit kiek buvuisu UFC cempionu galvu Fiodoro saskaitoj ir ir apsiraminkit neskleide cia samokslo teoriju!
  Atsakyti
  zenius
  2020-08-14 09:06:10
  Emelianenko has a record of 6-0 (with one no contest) against the four former or future UFC heavyweight champs he has fought. Below is his full record in those fights.

  1. March 16, 2003: Unanimous decision win over Antonio Rodrigo Nogueira (current UFC interim heavyweight champion)
  2. April 25, 2004: First-round submission (arm bar) win over Mark Coleman (UFC heavyweight champion February 1997-July 1997)
  3. June 20, 2004: First-round submission (kimura) win over Kevin Randleman (UFC heavyweight champion November 1999-November 2000)
  4. August 15, 2004: No contest (accidental cut) vs. Antonio Rodrigo Nogueira
  5. December 31, 2004: Unanimous decision win over Antonio Rodrigo Nogueira
  6. October 21, 2006: Second-round submission (arm bar) win over Mark Coleman
  7. July 19, 2008: First-round submission (rear-naked choke) win over Tim Sylvia (UFC heavyweight champion 2003, 2006-07)
  camp303
  2020-08-13 21:36:34
  Dar daug svaigstančių yra, kuriems Pride kovos yra MMA viršūnė. Jie ir numirs įsitikinę, kad Fiodoras buvo goat, o tie pralaimėjimai tokiems pusiau topams nereiškia
  Atsakyti
  TT
  2020-08-13 22:10:58
  Ar Marciano yra prastesnis už Kličko? Ar Chamberleinas yra prastesnis už LeBroną? Ar Sampras yra prastesnis už Džokovič? Ar Cyr yra prastesnis už Savicką? Ir t.t. :-) vertinti reikia turint omeny to meto kontekstą
  camp303
  2020-08-14 07:16:02
  O gal Shaq ar Sabonis? Panašios Sabonio ir Emelianenko karjeros. Abu goat buvo už Amerikos ribų. Tik Saboniui Amerikoje geriau pavyko negu Emelianenko. Dar reiktų įvertinti, kad Emelianenko savo pergales pasiekė ringe, o ne narve.
  kosmos
  2020-08-13 21:27:37
  minusuokit kiek norit bet realybe yra kokia yra. miocicius nei coimier nebutu pralose net geriausios formos esantiem silvai, werdumui ar tam paciam hendersonui kuris vapse 185 svaruose kovojo. fede visi sitie trys uzbaige greit ir be proglemu, o pries tai sita feikine zvaigzde ejo ratais per visus nes kovos buvo surezisuotos, kitais atvejais pries tokius lavonus kaip zuluzinho, goodridge, dar atmeskim kai kovojo pries zemesnej kategorijoj esancius, tas pats valavicius yra 205 kovotojas, o jau ten jie japonai visokie is vis neaiskus. emelianenko yra isfabrikatuota zvaigzde kuri realiai yra vidutinio lygio. tas pats baderis ir pike esantis jauna fedora detu i pavesy greit
  Atsakyti
  Krv krv
  2020-08-13 22:22:37
  Tu tai geras kosmomautas.Jei kažkiek musimanytum nerašytum tokio šūdo kalės vaike
  kosmos
  2020-08-13 20:37:43
  puse kovu nupirktu to fedoro, o kitos puses puse su malkom kovoja
  Atsakyti
  TT
  2020-08-13 22:02:55
  Diskusijos ir nuomonių skirtumas yra geras dalykas. Bet pezalams delfi.lt tinka geriau.
  TT
  2020-08-13 20:09:10
  O kas jam belieka sakyt? Jam svarbu savo produktas - UFC. O Emeljanenko nėra UFC produktas :-) Emeljanenko, Overeem, Barnett, Velasquez, Dan Severn, gal ir Cormier - tikrai kažkas iš jų
  Atsakyti
  Žalias
  2020-08-13 21:08:30
  Dėl DC, ar Valasqueso dar galima rasti argumentų, bleee, bet Barnetas? Dan Severn? Niekuo neišsiskyrę kovotojai, nei labai didžių pergalių (lyginant su kitais), nei išskirtinis jų stilius. Overeemas, kad ir kaip savo laiku buvo hypinamas, bet per karjerą k1 ir mma jis yra patyręs arti 20 knockoutų, neskamba, kaip the GOAT. Kad ir kaip bebūtų keista, bet tenka sutikti su teta Dana, jei pažiūrėsim į pasiekimus ir su kuo yra tekę kovoti, tai arba Miocicius arba DC, nes jie savo laiku yra nukalę topinius kovotojus.
  TT
  2020-08-13 21:47:33
  Akivaizdu, kad Žalias yra UFC fanas :-) deja, MMA nėra tik UFC :-) kalba eina apie geriausią MMA, o ne UFC kovotoją :-)
  123
  2020-08-13 22:15:24
  Manau net ne tame esmė ar Barnett, ar Severn, o tame, kad normalu, jog Dana niekada nepripažins nei Fiodoro, nei kitų legendų, kurie UFC nekovojo, nes čia principe būtų tas pats, kas pasakyti, jog jo organizacija neturi geriausių MMA kovotojų. Čia gali kad ir Rothwell būti, Dana vistiek pateiktų argumentus, kad jo varžovai rimtesni nei Fedoro ir jis UFC kovojo. O kas liečia Fedoro lyginimą su Cormier ar Miocic, tai čia faktiškai skirtingų kartų kovotojus lygina. Fedoras dominuodavo Pride tuo metu, kai Pride buvo aukštesnio lygio, o į karjeros galą, kaip ir dauguma pralaimėjo keletą kovų, bet manau daug kam nekiltų klausimo, kad iki 2008 metų jis tam pačiam UFC būtų taip pat arba dar labiau dominavęs, kaip ir Pride, nes iki to laiko rimčiausiais čempionais ten buvo Nogueira, Mir, Sylvia, Arlovski ir t.t.
  TT
  2020-08-13 22:20:59
  123 - TAIP.
  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  2020/21 m. LKL

  10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“
  10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
  11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
  11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“

  2020/21 m. Eurolyga

  11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
  11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
  11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
  11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
  11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
  11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
  11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
  11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
  11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  Lietuvos „A lyga“

  Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
  Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
  Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva