Naujasis UFC nokautų Karalius: D.Lewisas pribaigė A.Oleiniką ir padarė tai, ko sunkiasvorių divizione dar nebuvo

Publikuota 2020.08.09 09:04
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Asd
    2020-08-09 12:44:40
    Pagaidino rusu issigimeli
    Atsakyti
    Bla bla bla
    2020-08-09 14:30:34
    Prie ko cia issigimelis ? Gal jau laikas atsikratyti ir is kur cia tautinee neapykantos apraiska ? Zmogus kazka padare ne taip ? Ar zmogu galima smerkti vien uz jo tautybe ? Kaip tik issigimelio vardo labiau vertas Lewisas kuris spjaudo i varzovo maisto davini...
    to Bla bla bla
    2020-08-09 15:46:43
    Taip isdave savo saly- Ukraina, prieme Rusu pasa, laizo supine Putinui, tikras vatnikas.
    Jonas
    2020-08-09 19:27:15
    is pirmu tavo zodziu aisku, jog esi atsilikelis
    To Asd
    2020-08-10 11:01:42
    Tu kirmenas ushatas sluauztum pamates toki rusa.Issigimelis cia tu esi . Nuskriastas klounas esi !
    Lukas
    2020-08-09 11:48:12
    Šiaip šitoj kovoj abu kovotojai turėjo savo šansus. Visą pirmą raundą veiksmas buvo ant žemės ir tai buvo Oleiniko šansas, kurio jis nespėjo išnaudot, o eidamas į antrą raundą Lewisas suprato, kad ant reik išlikt stovėsenoj ir tai buvo jo šansas, kurį jis išnaudojo per 20s. O šiaip Lewisas gerai pasirodė ir sugebėjo ištvert pirmąjį raundą, o poto jau nokautavo varžovą. Vistiek kaip ir pats Lewisas sakė, reiktų jam numest kažkiek svorio, nes dabar su tiek svorio kai sėdi tai vėlesniuose raunduose iškart pavargsti.
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai

    2019/20 m. NBA tvarkaraštis

    10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“
    10-05 „Heat“ 02:30 „Lakers“

    2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

    10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
    10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
    10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
    10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
    10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
    10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
    10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
    10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
    10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
    Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
    Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva