„Roma“ užtikrintai nugalėjusi „Sevilla“ žengė į Europos lygos ketvirtfinalį

Publikuota 2020.08.06 21:58
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Robertas
    2020-08-07 00:55:12
    Geras straipsnio pavadinimas iš kurio neina suprast kuri komanda kurią nugalėjo:DDD
    Atsakyti
    Hm
    2020-08-07 00:59:04
    Na jo bent nosine ant Roma butu uzdeja, matos tuos straipsnius spausdint net nereikia but jokios lietuviu rasybos but ismananciu jau nekalbu apie kokius ten egzaminus ir universitetus
    krapstukas
    2020-08-07 13:20:51
    aš ir supratau, kad Romo klubas pateko į kevtvirtfinalį.
    Jonas
    2020-08-07 00:47:54
    Gera antraštė - neina suprast kuri komanda kurią nugalėjo kol neperskaitai straipsnio:DDD
    Atsakyti
    kvintento delavega
    2020-08-06 22:58:38
    na sevilla buvo stipresni, sveikinam gera komanda su iskilusia nauja zvaigzde ocampos priesaky. bet siaip neskanu man kazkas siandieniniamfutbole prie tos VAR technologijos jauciasi lyg teiseju itaka mcu baigciai tapo dar didesne, viska lemia tiesiog jo malone ar jis begs stebeti epizodo prie televizoriaus ar greit viska pamirs ir zaidimas bus tesiamas. pvz vakar i intero vartus buvo skirtas pendelis uz ranka kai zaidejas net nemate kur yra kamuolys ir jam atsimuse i ranka ir buvo uz toki epizoda meginama pakeisti rungtyniu nugaletoja, o stai siandienpries romos zaideja buvo prasizengta baudos aikstelei, italai per daug nepuole putotis prie teisejo ir teisejas net nebebego prie televizoriaus ir greit buvo leista kelt ampini ir viskas pamirsta, o buvo galima paderint ir siu rungtyniu baigti. poto olympiakos ivartis puikus neuzskaitytas irgi del kazkokios centimetro nuosales viska krc nulemia ar teisejas bega ar nebega prie to televizoriaus viskas pagal jo nuotaika, rytoj cempionu lyga ir vel stebesim kam nusisypsos sekme ir teiseju malone
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai

    2019/20 m. NBA tvarkaraštis

    2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

    10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
    10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
    10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
    10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
    10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
    10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
    10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
    10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
    10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
    Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
    Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva