„UFC 249“ atšauktas: su kuo artimiausioje ateityje turėtų kautis T.Fergusonas, kokie variantai laukia J.Gaethje ir kurią kovą privalu išsaugoti?

Publikuota 2020.04.10 09:30
  Komentavimo taisyklės ir nuostatos
  Tai
  2020-04-10 12:12:28
  Ir gerai kad neivyko,cia visam pasaulyje visi sporto renginiai atsaukti,o dana usa nori rengti,visai ufc sekme paskutiniu metu galva susuko,visagalis pasijuto,jei nori gali surengti baltarusijoj koki turniriuksty,o ne rizikuoti geriausius pasaulio kovotoju sveikata
  Atsakyti
  Zosia
  2020-04-10 18:55:51
  Manau dauguma kovotojų įtarė kad renginys neįvyks. Maždaug prieš dvi savaites Amerikoje buvo įvestas karantinas, ko pasekoje kovotojai negalėjo vykdyti pilnavertisko pasirengimo kovai proceso. Tai yra kovotojai turėjo teisę ruoštis kovai savarankiškai, namų sąlygomis. Dabar yra tokia situacija,kad ufc yra visų kovotojų elito organizacija ir viskas turi būti arti idealo jeigu ne idealiai kas liečia pasirengimą kovai. Tokiame lygyje kiekviena smulkmena turi didelę reikšmę.Tai yra kaip puzle kur vieno elemento trūkumas gali lemti visą kovos baigtį. Todel espn kartu su Dana whito priėmė sunku ir teisinga sprendimą nukelti kovas geresniems laikams. Būtent ne atšaukti kovas o nukelti.
  Atsakyti
  silute
  2020-04-11 08:52:27
  Netikiu kad ivyks,,ir aplamai jaigu ivyks bus neidomus,,,ir dar klausima Kur jis turetu buti ??? Davai kartu Habiba koliosim ir izeidinesim ???
  Atsakyti