S.Maslobojevas geriausių pasaulio kikboksininkų reitinge pasiekė karjeros rekordą

Publikuota 2020.03.05 21:51
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    AZ
    2020-03-06 21:17:55
    bet tai vistiek atsiras kazkoks kaimietis su tarpu tarp dantu ir parasis kokia nesmone ''kai pisiu kai bla bla bla'' ''kaimo lygis bla...'' asilai pasidomekit sportu, kuo skirias mma kuo kikbokas kuo kiti kovis menai. CIA AUKSCIAUSIA KIKBOKSO LYGA kovojant pagal kikbokso taisykles, kovoti glory tas pats kaip zaist nba. ir kolkas abi kovas glory musu Sergejus laimejo ispudingai. tad pora pamoku snargliai. jei neturit kazko teigiamo pasakyti - patylekiti savo negatyvis mintis pasilaikykit sau. antra pamoka - jei kazko neismanot tai nesireikskit ir nekelkit bangu, nes is salies juokingai atrodot.
    Atsakyti
    N
    2020-03-06 09:24:04
    Niekam neįdomus tas kaimo glory kovos, kai rintuose organizacijose pakovos tada kažką galima sakyti o ne prieš kaimiečius
    Atsakyti
    Bybi tu ka supranti
    2020-03-06 09:41:52
    Px kad cia ir yra auksciausia lyga.
    Tu n
    2020-03-06 10:59:48
    Myžviedri krv.rimta organizacija būtu kai tau gatvej pisčiau i barzda viena banke.Motina galėtu valgidint su pipete puse metu.
    Bybi tu ka supranti
    2020-03-06 15:39:02
    Bybi tu ka supranti
    TT
    2020-03-06 05:43:53
    Vasarą dar viena kova su kažkuo iš TOP5, o tada jau dėl titulo...
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
    10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
    10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

    2020/21 m. Eurolyga

    10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
    10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
    10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
    10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
    10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
    10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
    10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
    10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
    10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
    Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
    Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
    Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai