Sumuštas „Ryto“ talentas: „Tikiu, kad teisingumas bus įvykdytas“

Publikuota 2020.01.06 14:09
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Alas
    2020-01-06 15:38:41
    Tai islyskit ereliai,davai>Negi aps..ke tunosit g a i...d..ziai?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
    10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
    10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
    10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

    2020/21 m. Eurolyga

    10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
    10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
    10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
    10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
    10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
    10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
    10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
    10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
    10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
    Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
    Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
    Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai