Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

Th.Walkupas: „Metimai kris, jeigu žaisime teisingai“ (2)

2019-12-06 08:52
Walkupas | Fotodiena/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Walkupas | Fotodiena/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Kauno „Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai Maskvoje žaidęs Thomasas Walkupas po nesėkmės su pratęsimo sirena kalbėjo apie smulkias detales.

„Keletas smulkių detalių nulėmė rungtynes. Krepšinis niekada nebus tobulas. Prieš galingas Eurolygos komandas su didesniu biudžetu turime žaisti gerai, fiziškai ir laikantis savo žaidimo plano. Tam tikromis atkarpomis tą darėme

Vaikinai dirba treniruotėse kiekvieną dieną, esame dėl to susirūpinę, matome skaičius. Yra, kaip yra, metimai kris, jeigu žaisime teisingai“, – apibendrino 22 naudingumo balus surinkęs žalgirietis.

Kauno klubą nužudė Mike‘o Jameso metimas paskutinę pratęsimo sekundę.

„Jis pataikė keletą sudėtingų metimų, Hayesas puikiai sužaidė gynyboje. Panašų metimą jis prieš mane metė ketvirto kėlinio pabaigoje, bet nepataikė.

Yra, kaip yra. Tada jis prametė, o tada įmetė. Tai nebuvo gynybos klaida, viskas buvo taip, kaip ir mūsų susitarimuose. Jis geras žaidėjas ir jo neišlaikysime be taškų“, - sakė amerikietis. 

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų