KOK turnyro užkulisiai: „Candy Crush’as“, lažybos dėl picos, krūvos pinigų ir kiti svarbūs dalykai

, Publikuota 2019.11.18 12:10
  Komentavimo taisyklės ir nuostatos
  lina
  2019-11-21 14:14:48
  tai gal selas pats i ringa iseiti, po kovos ne raides nesuges istart, nekalbu apie tiek keiksmazodziu iskalbejo... kai pralietu tiek jegu, prakaito nesimetytu tokiais zodziais kaip paauglys, geda kad jis ant scenos lipa, jam moka kiti bilietus ir ji dievina...
  Atsakyti
  Kaži
  2019-11-19 17:26:06
  Ar ten Selo bapkės? :))))))))))))))))
  Atsakyti
  Bullterier
  2019-11-18 14:07:08
  Na jei ten pinigu kruva, tai matyt žmones nemate tikru pinigu ( nenoriu nieko ižeisti :) ) antra vertus , kad daromas kažkoks jyoe ir šou, tai teigiama pusė , nes dabarti jaunima tas domina, purvinos kalbos, akistatos ir t.t. Tik aišku tas neturi išeiti iš ribu, kai tyčiojamasi iš šventu dalyku, tokiu kaip mama, religija, vaikai ar pan. Apie Misiuna sužinojau tik dabar, po šio skandalo su selu, nors tas vaikis pasirode kiek arogantiškas, bet selas labai žemai atrode, gal kažka gali ibauginti, jog kartais pašeria pinigais Pakutinska ir turi " draugu " pas Golubovski, kuri pažistu ir mano nuomone jis yra gana nekvailas žmogus. Bet šitaip tyčiotis neleistina. Jau per daug, tam Misiunui ir taip kardana laikyt teikia prieš visa LT, bet žmones tiesiog isisiubavo ji kankindami, manau jam gana ir šito. Tik motalas tas, kad skambius žodžius visada reikia pagrysti veiksmaos, antraip tas išeina bloguoju tik tau pačiam. Turnyras gana silpnas. Keletas kovu idomiu buvo, ta su pakeitimais iš vis nesamone. Plius nesuprantu kas yra bushido ? Žinau, kad taip vadinasi samuraju kodeksas, bet bushido sporto nežinau, taip pat rašymo "bushido taisykles" čia kas ? Aš žinau mma ir k1 taisykles, muay thay ir pro boksa. O čia ponas simanaitis daro savo šou. Vis tik pakartosiu daugeli. Senoji rinktine ir ju kovos prieš tikrai kietus varžovus buvo idomesnes. MMA nuo kokiu 2009m Lietuvoje eme eiti žemyn, kikboksas neblogam lugyje. Tai tiek. Pakantumo visiems, geros sveiktos ir mažiau patyčiu.
  Atsakyti
  Metu kova
  2019-11-18 13:57:16
  Selas vs SOBAKA :)
  Atsakyti
  Martynas
  2019-11-18 13:27:17
  Geriausias isejimas - prince rimkenzo (D. Rimkus)
  Geriausia kova - E. Fokinas į vietą pastato A. Leoni.
  Kiečiausia merga - J. Stoliarenko pergalė per 20 sek.
  Labiausiai ištroškęs kūniškų glamonių - Egis, kai Bushido Angels atsisakė su pasiūlymais prišoko prie Misiūno.
  Profesionaliausias elgesys ir didžiausias exposure (nemokama reklama) - A. Misiūnas. Kai pudelis apsiseilėjęs lojo šis nekreipė jokio dėmesio ir šaltai laikėsi. Papuolė į visus laikraščius, pelnė visų normalių bobų bei rimtų kentų komplimentus.
  Atsakyti
  Tomas
  2019-11-18 13:43:34
  Misiunui dabar sunkus metas, tiek patyciu internete...bet jis labai save diskreditavo talpindamas foto, jog uostytu jo...selui netreke, nes matyt selas remejas yra...kaip bebutu Misiunas gavo dar viena pamoka.