„Thunder“ treneris: „Visada jaučiau, kad Sabonis tikrai bus geras žaidėjas“

Publikuota 2019.11.13 08:54
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    1
    2019-11-13 22:37:49
    tik nesvaigstam, kad suklydo iskeiciant ir pan. turejo thunder kanteri, adamsa, dar veliau gibsona, buvo sunku saboniukui laiko C pozicijoj rast ypac bunant naujoku. Kitas dalykas, kaip krepsininkai sako, langas kada gali laimet ziedus nera didelis, ir atsiradus sansui gaut toki zaideja kaip Paul George reik juo naudotis, nelaimejo tai nelaimejo per tuos du metus, bet yra proga ir reik daryt tokius mainus. kaip ir vasara su A.Davis lakersai, lebronui ne tiek daug liko superstaru but, kad galetu zaist su jaunimu.
    Atsakyti
    quNNcy
    2019-11-13 17:43:01
    joe - prie ko cia treneris? ne jis zaidejus iskeicia,ne jis pasirasineja kontraktus,tik galbut yra atsizvelgiama i jo nuomone ir aplamai kai buvo daromi treidai george uz oladipo ir saboni visi mane kad okc gavo vos neveltui,bet oladipas suzibo visai kitomis spalvomis ir pakilo i kita lygi,nes kol buvo westbrukas viskas sukosi tik apie ji,o saboniukas proporcingai augo kas met,visa kreive kilo tik aukstyn,o si sezona gaves nauja kontrakta ir kita role komandoje,tapo vienas geriausiu bei naudingiausiu zaideju komandoje,indiana neprasove,o ir turneri deda i pavesi
    Atsakyti
    joe
    2019-11-13 11:19:01
    tai koks is jo treneris jeigu jis zinojo kad Sabonis bus geras zaidejas ir ji iskeite...
    Atsakyti
    Wow
    2019-11-13 11:05:27
    20pts,14reb ir 4,1ast. Ziauri statistika,tokia forma laikant ir i All star game papuls
    Atsakyti
    Ff
    2019-11-13 18:59:30
    Be šansų į all stars, jei Luka nepakliuvo, šitam be šansų
    Tyy
    2019-11-13 19:00:12
    Be šansų
    Fiat126p
    2019-11-13 19:15:52
    Luka nepateko nes buvo naujokas ir plius jam buvo dar per anksti. Šiais metais tiek Sabonis tiek luka pateks.
    aaa
    2019-11-13 23:19:05
    grys turneris, reiks pradet su juo dalintis kamuoliu ir dings tokie statsai
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
    10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
    10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
    10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
    10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

    2020/21 m. Eurolyga

    10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
    10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
    10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
    10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
    10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
    10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
    10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
    10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
    10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
    Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
    Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
    Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai