D.Adomaitis: „Dvyliktukas paaiškės po paskutinių draugiškų rungtynių“

Publikuota 2019.08.21 12:47
  Komentavimo taisyklės ir nuostatos
  Tipas
  2019-08-21 15:56:10
  Lukas atrodo,kaip termometras,nes sedi pas aukstaugius pazastyse,kai turetu ju vengti per du metrus ,gal Zalgiris isgydis..Giedraitis ..,net nezinau..vaikinas zaidziantis pries veidrodi,kad tik viskas l.graziai jokios agresijos ..
  Atsakyti
  va va
  2019-08-21 14:15:36
  Kvailas sprendimas.
  Reikėjo jau išvykti į Korėją su galutiniu dvyliktuku.
  Keliems žaidėjams vis dar sunku psichologiškai laukti to "genijaus" sprendimo. Ir vietoj to, kad gerai pasirengti būsimoms kovoms, tie žaidėjai priversti galvoti, ar aš pakliūsiu, ar ne. Be to, draugiškos rungtynės ir atsakingos rungtynės lemiamose kovose visai ne vienas ir tas pats. Tad sprendimas kažką pamatyti draugiškose rungtynėse yra tiesiog kvailas.
  Atrodo, kad kažką bando prastumti ir laukia, kad reikiamas prastumti žaidėjas sužaistų gerai, o išstumiamas žaidėjas "pagaliau" sužaistų blogiau ir taip pateisinti savo sprendimą. Jei taip, tai linkiu, kad taip neįvyktų. Nes jau dabar atrodo, kad vietoje Giedraičio ir Butkevičiaus Milaknis tiktų geriau. Bet iš anksto tai numatė "gudrusis" lapinas, tad Milaknio net nepaėmė ir pabandyti...
  Atsakyti
  mm
  2019-08-21 14:43:21
  Experto lygis over 3000. Tegu pasidziaugia tie kurie yra ant "klaustuko" tegu stengiasi dėl rinktinės, bet kartu ir dėl saves, tai nevien garbė žaisti už šąlį, bet kartu ir kėlimasis savo vertės, bei skirtingos patirties įgavimas. As ju vietoje nors ir zinociau kad buciau atkabintas, vistiek važiuočiau stegtis pasitreniruot ir taip patobulėt.
  Bebenciukas
  2019-08-21 15:34:48
  Del Giedraicio sutinku,o Milaknis savo veiksmais galetu islaisvinti Jankuna ir Saboni is vidutinio ,ko nepadarys Butkevicius,bet jis stipresnis uz Mila startu,o Janaviciu palikciau ,nes Lukas ziauriai sugadintas..gal Zalgiris isgydis..
  egis-mm
  2019-08-21 15:36:54
  Labai teisinga tavo nuomonė, žinoma, kad ir nujaučia tie ant rinktinės galutinės sudėties ribos esantys žaidėjai, kad galbūt ir nedalyvaus Pasaulio čempionate, bet daug ką reiškia bendros treniruotės A.Butkevičiui, M.Gebenui, kažkuriam iš jų galbūt teks grįžt į Lietuvą, bet treniruotėse padirbėt kartu su NBA ir Eurolygos patirties turinčiais žaidėjais daug ką reiškia. Galbūt išimtis yra tik Ž.Janavičius, kurį jau galima priskyrt prie veteranų, nes jo atveju, jei jau per savo karjierą "neprigramdė", tai ir "neprilaižys", kad ir kiek besitreniruotų su aukštesnio meistriškumo lygio žaidėjais.