Krepšininko karjerą baigęs T.Sabonis prisijungia prie „Žalgirio“ dublerių trenerių štabo

Publikuota 2019.08.09 11:09
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    quNNcy
    2019-08-09 16:04:21
    Ispanuose lose jei neklystu antroje lygoje,na kaip krepsininkui nelb sekesi,bet gal kaip treneris ir bus kazkas

    jurgi ir kur prastume? nusisneki truputuka,itakos ispanuose turejo,taciau be talento is jo nieko nebutu ir tevo pavarde nepadetu
    Atsakyti
    Sabasasi
    2019-08-09 12:07:55
    Tevas prastumineja o naudos is jo 0 nx
    Atsakyti
    egis
    2019-08-09 12:18:41
    Kokios dar naudos tikiesi iš T.Sabonio, nes nebus žaidėju, kad užimtų kažkieno vietą, o bus vienu iš trenerių-asistentų. Nieko blogo nematau, kad buvusios "Žalgirio" krepšinio žvaigždės A.Sabonio vienas iš sūnų nusprendė pradėt trenerio karjierą ir būtent nuo "Žalgirio" dublerių komandos tampant ne vyriausiu treneriu, o treneriu - asistentu.
    Jurgis
    2019-08-09 15:29:53
    Nu maladiec tas tevas va Doma kaip prastume :D
    joe
    2019-08-09 11:53:22
    Tautvydas puikus specialistas
    Atsakyti
    Snobas
    2019-08-09 11:27:59
    Pirma karta girdžiu apie tokį krepsininka
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    2020/21 m. LKL

    10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
    10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
    10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
    10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

    2020/21 m. Eurolyga

    10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
    10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
    10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
    10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
    10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
    10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
    10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
    10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
    10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
    Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
    Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
    Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai