Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Nevėžis
88
Juventus
84
GYVAI. IV kėlinys, 10 min.
KMT
Gargždai
82
Jonava
87
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-
11-12, 18:30
KMT
Juventus
-
Gargždai
-
11-12, 19:00
KMT
Šiauliai
-
Jonava
-

Naujasis „Grizzlies“ treneris kalbėjo apie J.Valančiūno žvejybą, vadovas gyrė lietuvio žaidimą (2)

2019-06-13 06:34
Jenkinsas | Scanpix nuotr.

Jenkinsas | Scanpix nuotr.

Naujasis Memfio „Grizzlies“ treneris Tayloras Jenkinsas po pasirašyto kontrakto su komanda susiekė su Jonu Valančiūnu.

Aukštaūgis per šiandien turės apsispręsti, ar pratęsti 17,6 mln. JAV dolerių vertės kontraktą ir dar vieną sezoną žaisti Memfyje.

„Jis tada buvo visos dienos žvejyboje jūroje. Jis sakė, kad jo kojos buvo pavargusios. Tai buvo puiku. Mes turėjome puikų pokalbį. Vertinu tai, kad jis rado laiko su manimi pasikalbėti per atostogas“, - sakė treneris.

„Grizzlies“ komandos krepšinio operacijų prezidentas Zachas Kleimanas atsisakė komentuoti apie galimą lietuvio pasirinkimą, bet gyrė jo žaidimą.

„Mes labai vertiname Jono pasirodymą komandoje. Jis yra svarbių momentų žaidėjas, kuris gali kietai žaisti prie krepšio. Jis stato daug sienelių. Jis sezono pabaigoje mums suteikė erdvės tolimiems metimams. Jis turi unikalų įgūdžių paketą“, - sakė specialistas. 

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų