Š.Jasikevičius: „Aš toks laimingas Kaune, kad turbūt bus sunku palikti „Žalgirį“

Publikuota 2019.03.29 15:11
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    quNNcy
    2019-03-30 11:23:36
    Lukai o tai sensacija pasakei ;D manau kiekviename klube butu galima rasti panasiu istoriju tik jos nelenda i viesauma,musu gerbiama arvyda saboni buvo isjunge rubineje portlande,kai benas wolsas mete kazkoki daikta i kazkoki pizduka kurio daugelis nevirskino ir netycia pataikei sabui i galva :) buvo rasytas interviu apie tai kas dedavosi viduje,toliau arenas svaistesi ginklu rubineja,visu gerbiamas MJ teske i aki kerui,cia butu manau galima vardinti ir vardinti
    Atsakyti
    Lukas
    2019-03-30 15:10:41
    Teisingai:)
    Marius
    2019-04-05 23:59:45
    jei ka ta rashedas mete sabui i galva ranksluosti o ne daikta kazkoki ir tikrai neisjunge su ranksluosciu :D
    Marius
    2019-04-06 00:03:08
    seip tai rashedas walashas mete ir ne daikta kazkoki o ranksluosti sabui i veida.
    Lukas to asd
    2019-03-30 01:24:59
    Tikrai taip, tikrai nesakysiu dar daugiau ka saras yra pridares, kadangi tai ne mano reikalas, tiesiog turiu viena drauga, kuris is dubleriu buvo zalgirio viloje, svente Milaknio gimtadieni, ir Milaknis skuca pakviete, o jaska pamates, piso viena ir iki dabar jie nebendrauja, yra daug dalyku nutike, saras tikrai pietas, bet kartais perziangia visas ribas, nes galvoja, kad autoritetam viskas galima.:)
    Atsakyti
    LD
    2019-03-30 02:02:12
    kad skucui i lempa praleido tai tik daugiau respecto :D seniai jau turejo ji papurtyt kazkas
    Lukas
    2019-03-30 01:11:08
    Patikekit manimi kiek jus daug nezinote apie sara:D Skucui buvo pises i lempa viloje, kas turi pazistamu zalgiryje visi zino koks saras, o jus toliau cia spirgekit xD
    Atsakyti
    Asd
    2019-03-30 01:17:08
    Cia rmt?
    Lukas
    2019-03-30 01:23:28
    Tikrai taip, tikrai nesakysiu dar daugiau ka saras yra pridares, kadangi tai ne mano reikalas, tiesiog turiu viena drauga, kuris is dubleriu buvo zalgirio viloje, svente Milaknio gimtadieni, ir Milaknis skuca pakviete, o jaska pamates, piso viena ir iki dabar jie nebendrauja, yra daug dalyku nutike, saras tikrai kietas, bet kartais perziangia visas ribas, nes galvoja, kad autoritetam viskas galima.:)
    Lukas
    2019-03-30 01:23:45
    Tikrai taip, tikrai nesakysiu dar daugiau ka saras yra pridares, kadangi tai ne mano reikalas, tiesiog turiu viena drauga, kuris is dubleriu buvo zalgirio viloje, svente Milaknio gimtadieni, ir Milaknis skuca pakviete, o jaska pamates, piso viena ir iki dabar jie nebendrauja, yra daug dalyku nutike, saras tikrai pietas, bet kartais perziangia visas ribas, nes galvoja, kad autoritetam viskas galima.:)
    geju valdovas
    2019-03-29 23:33:06
    JD pauostik mano byrka tu smegmanatoriau
    Atsakyti
    Saras
    2019-03-29 17:49:24
    Mldc manau saras paliks zalgiri tik tada kai laimes eurolyga :)
    Atsakyti
    pff
    2019-03-30 04:35:09
    svajokli, po sio sezono i nba varys
    kaka
    2019-03-29 16:24:46
    Logiškai mąsto
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL 2018/2019

    04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
    04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
    04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
    04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

    Eurolyga 2018/2019

    04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
    04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
    04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
    04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Anglijos „Premier“ Lyga

    Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
    Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
    Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
    Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
    Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
    Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
    Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
    Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
    Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

    04-29 Vengrija 09:30 Korėja
    04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
    04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
    04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
    04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
    05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
    05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
    05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
    05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
    05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

    Begimas (141)
    Įkelti trasą Ieškoti
    Begimas
    REZULTATAI Viso: 141