Turkijos sirgaliai: „Jasikevičius – bus kitas Obradovičius“

Publikuota 2018.12.20 12:35
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    RM
    2018-12-21 14:36:23
    Su niekuo nelyginamas
    Atsakyti
    Jd
    2018-12-20 18:25:01
    Ta ryza kalaite prasosi bybio
    Atsakyti
    egis
    2018-12-20 20:37:10
    Tai prisipažinai, kad esi zoofilas, dar parašinėk tokius komentarus ir galėsi tapti labai populiarus tarp kalinčių zekų.
    LD
    2018-12-20 15:23:16
    Saras jau dbr yra antras obradovicius :) jeigu kyla klausimu del obradoviciaus lygio tai reiktu stipriai susimastyt :D
    Atsakyti
    K
    2018-12-20 13:09:19
    O koks Obradoviciaus lygis? Treneruot grandus ar kaip Ulkeris kuris taskos pinigais?
    Atsakyti
    .
    2018-12-20 14:14:49
    jeigu suprastum krepsini daugiau nei: pasas, dvitaskis, tritaskis taip nekalbetum. kas tokie Kaliniciai, Guduruciai, Dixonai, Sloukai buvo iki Zeljko? paprasti vidutiniokai. Eurolygoj yra kokios 8 - 10 komandos, kurios turi milziniskus biudzetus ir paziurek ar pagal pavardes Feneris yra pirma komanda? tikrai ne. Zeljko susikomplektavo sudeti taip, kad galetu zaisti ir labai dideliu penketu, taip pat ir mobiliu, kuris leidzia leidzia keistis dengiamaisiais su maza rizika, nes dauguma zaideju savo pozicijose yra aukstesni nei varzovai.
    Jeigu myli krepsini siulyciau ji ziureti ne uzpiltomis alum akim, o kazka ziuret giliau...
    quNNcy
    2018-12-20 20:18:34
    Palaikau tavo minti K,visa laika jis treniravo klubus kurie apteke pinigais,galedavo pirktis ka nori ir komplektuotis kaip nori,galbut pamenate kai PAO pradejo karpyt biudzeta kas tuomet nutiko? zelko dingo i feneri kuriam euriuku tikrai netruksta,va duok koki zalgiri,zvezda,bajerna,partizana,kuriu biudzetas yra ribotas mazdaug 10mil,va tuomet ir pamatyciau ka kaip treneris sugebetu nuveikti su ribotom galimybem,stai dar jum pavizdukas,sireika musu tautieciai visi zino ar ne? kaip visi aukstino kai 2003 metais eme europos auksa,nors kaip treneris visiskai bukas,sededavo marmuriniu veidu,zaidimas neina px toliau ziuri :D o laimejo ne del savo nuopelnu,tiesiog buvo puikiai hebra suejus,sarai,siskauskai,macai ir tt... o saras puikiai valde ir dirigavo visai komandai
    LD
    2018-12-20 21:48:08
    bet kas is to kad pinigais apteke? jeigu treneris nezino ka su jais veikt tai nieko ir nebuna :D eurolygoj nedaug klubu kur turi maza biudzeta. Visi turkijos klubai pinigu pritvinke bet geras tik Feneris. CSKA turi pinigu kai sieno, bet buvo suvalgytas zalgirio :D skirkit chebra du dalykus pinigus ir trenerio intelekta. Obradovicius yra geriausias visu laiku europos/eurolygos treneris
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL 2018/2019

    04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
    04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
    04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
    04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

    Eurolyga 2018/2019

    04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
    04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
    04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
    04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Anglijos „Premier“ Lyga

    Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
    Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
    Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
    Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

    04-29 Vengrija 09:30 Korėja
    04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
    04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
    04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
    04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
    05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
    05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
    05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
    05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
    05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

    Begimas (141)
    Įkelti trasą Ieškoti
    Begimas
    REZULTATAI Viso: 141