7 priežastys, kodėl verta praktikuoti kovos menus

Publikuota 2018.08.06 16:15
  Komentavimo taisyklės ir nuostatos
  Zulusas
  2018-08-20 19:15:41
  Mes renkames kaip norim gyventi, tai darom samoningai arba gyvenimas mums “parenka” kaip mums gyventi. Man atrodo jog renkantis savo uzsiemimus (darbas, laisvalaikis, partneris(e) draugai, hobiai) samoningai mes galim patirti didesni gyvenimo malonuma.
  Gaila, bet komentarai rodo jog daug zmoniu gyvena didelej baimej. Kas tas baimes sukelia ne man nuspeti sitame komentare.
  As visa gyvenima uzsiemu kazkokia veikla, kuri mane domina tuo metu, zinoma tas domejimasis gali buti laikinas, bet kaikurie hobiai jau tesiasi virs 10 metu.
  Pasakysiu taip: betkokia sportine veikla tures itaka tavo sveikatai. Kuo stipriau sportuosi tuo labiau devesi savo organizma. Todel mes ir turime prifesionalius krepsininkus kurie baigia karjeras budami 35metu. Bet vel gi juk mes renkames kaip gyventi. Sedejomas kedeje taip pat tave luosina. Skauda kakla, stubura, akis, stresas ir galbut begale kitu problemu. Nei vienas is sio gyvenimo neiseisime gyvas bet tame yra labai daug grozio. Mes turime suskaiciuotas dienas gyventi, mes turime suskaiciuotus metus savo fizinio epogejaus. Galim juos praleist su alaus bokalu prie ezero “saugiai” arba galime pasitikrint save tais metais kiek mes individualiai esame pajegus pasiekti.
  Isbandziau daug hobiu: futbolas, svoriai, kiteboarding, paragliding, skydiving, lektuvu pilotavimas, keliavimas ir tt paskutinius 3+ metu uzsiemu bjj ir psakysiu jog nei viena kita veikla manes neismoke nepriverte paziuret i gyvenima kaip si kovos menu saka. mes nelauzom galuniu ir neuzsmaugiam vieni kitu nes esam marozai. Taip kunas devisi bet jis devisi ir nieko neveikiant. Dazniausiai petempimai ir tt nutinka kuomet tavo ego nenori pasiduot esant blogai situacijai. Kuomet eini ismokti ir tapti geresniu, pamirsti savo ego tuomet ir suzeidimai nutinka labai retai o ir jie buna gana menki ir visa laika netyciniai. NIEKAS jusu nezalos specialiai tokia nuomone susidariusi gali buti tik zmoniu kurie niekad neuzsieme jokia kovos menu veikla gyvenime.
  Ka jums gali duoti kovos menai? Tai priklauso nuo jusu paciu. As ejau sportuoti kad jausciaus komfortabiliai gatvej bet sita motivacija per keleta menesiu pakito. Dabar as uzsiemu jiu jitsu nes man patinka “zaisti” ptinka ieskoti ir atrasti budu kaip jiu jitsu pgalba as galiu isreiksti savo charakteri kuomet mes “kovojam” arba kaip mes sakom rolling. Kodel praleisti valandu valandas zaidziant kompiuterinius zaidimus jeigu gali tapti herojumi savo gyvenime ;) taip pat kazkas minejo niekad negali zinot prie ko prives kovos menai yoga meditation ir tt
  Sekmes ir nebukit tokie pikti o gal pyktis kyla is baimes ;)
  Atsakyti
  nu nzn nzn
  2018-08-17 03:39:47
  Nera laiko skaityt viso sito meslo... nors protingu minciu daug ...
  Atsakyti
  mirka3 > Žalias
  2018-08-12 08:47:49
  Štai kaip atrodo paklodė rašliavos, kai žmogus aklai užsiciklinęs įrodinėja savo susikurtas iliuzijas, kad pateisintų savo kasdienę veiklą.
  Skaidykit žodžius, junkit, leiskitės po istoriją...kaip tik patinka. Bet faktas, kad nuėjęs į treniruotę dirbdamas su partneriu/priešininku Jūs tiesiogiai jį luošinsit - ar smaugsit, ar versit, ar tempsit staigiu judesiu, ar smūgiuosit į pažeidžiamiausią tašką... Nebent Jūs esat jau nirvanoj ir užsiimat tik bekontakčiu, tada atsiprašau :DDD Užssimkit ta veikla kuri Jums tinka ir patinka, nieko prieš neturiu, bet nekiškit to vaikams, nes didžioji dalis nepajėgūs savarankiškai įvertinti, jie nusektų net bobutę, kuri aplink bažnyčią keturiom ropoja.
  Jūsų ašaros, kad aš aiškinu kaip ir ką rašyti, koks esat... nebandėt savo tekto paskaityti? Būkit savikritiškesnis. Taip save mylit, kad puolat vartodamas įvairias diagnozes mano adresu, kišat nuomonę, kad kovos menai tai tupėjimas ant laktos ir meditavimas, o gavęs gražos verkiat kaip salėj nebuvęs.
  Apie vaikus, kurie sportuoja kovos menus siekdami rezultatų - va čia jau visiška tragedija, kuomet maži vaikai karatistai dalyvauja varžybose ir su išplautom smegenim vieni kitus žaloja. Apie tai yra garsiai kalbama, ir tai kalba ne tik kvailelis trolis "mirka3". Yra ne vienas tyrimas, kuriais nustatyta tiesioginė ilgalaikė negrįžtama žala su aiškiais padariniais, pvz. Ch. Bernicko tyrimai ir kt.
  Atsakyti
  mirka3
  2018-08-08 18:00:21
  1.Išmoksit savigynos ir galėsit ramiai trintis tarp marozų, nes per treniruotes galvos jau bus pakankamai smūgių sugėrusios, kad eit skaityt knygas ir pan...
  2.Sustiprinsit pasitikėjimą savim, nes būsit pasirengęs pasimušt progai pasitaikius.
  3.Įgausit formą, auginsit raumenis, o kas pasieks aukštesnį lygį, puikiai orientuosis skaitydamas pakuočių sudėtis kur išvardyta puokštė cheminių elementų. Jei neisit į varžybas, galėsit nesukt galvos dėl žalsvai oranžinio sysiaus. Kad bene visi sportininkai vėliau tampa invalidais - nesvarbu, svarbu įvaizdis.
  4.Jums niekas neberūpės tik kaip padaryt ant stulpo prisitraukimą, galėsit džiaugtis vidine galvos tuštuma.
  5.Rasit bendraminčių, nes visi erdvėje galvosit tik apie tą patį - kaip padaužyti į kriaušę.
  6.Išmoksit save mylėt taip, kad nebus gaila, kad sueisit paboksuot vienas kitam galvą ar pasūkiot parteryje galūnes - kūnas jums padėkos, malšinančios skausmą tabletės nuramins.
  7.Tapsit laimingesni, nes atidaužyta galva yra tiesus kelias, kur nieko nereik galvot.
  Atsakyti
  Žalias
  2018-08-08 19:53:03
  Wow, va čia tai nuomonės išsamumas ir raiškumas:o ryškiai nieko bendro su kovos menais neturi, gerasis žmogau. Klausimas tik kaaaaam reikia išsakyti savo nuomonę, jei nieko nesupranti? Hm? Nepilnavertiškumo kompleksas, dėl nelaimingo gyvenimo? Dėmesio trūkumas, dėl meilės gyvenime nebuvimo? Man labai įdomu, kas tave paskatino rašyti apie tai, apie ką nežinai?
  mirka3 > Žalias
  2018-08-08 20:39:21
  Tai papasakok kaip daužant kriaušę ir galvojant, kad tai ne kriaušė o x asmuo ir jo galva - kojos - krūtinė, galima tapti laimingesniu... nesivaržyk.
  Žalias
  2018-08-11 07:28:20
  Kai suprasi, jog kovos menai nėra kriaušės ar kito žmogaus daužymas - tada pats suprasi. Aš jau nekalbu apie jiujitsų ir bjj, kur apskritai daužymo nėra, bet lygiai taip pat į kovos menus įeina ir tokie menai, kurie padeda atsipalaiduoti, nusiraminti. Meditacija, buvimas su savimi, jei tu bukai supranti, jog trenkdamas į kriaušia propaguoji kovos menus, tai man liūdna, jog apskritai pradėjau rašyt, nes būtent trankymas ir nėra kovos menų propagavimas, tai yra gyvenimo stilius pagal tam tikras taisykles. Nesistenk būti gudresnis už kitus jei toks nesi ir chill. Sėkmės.
  mirka3 > Žalias
  2018-08-11 08:17:22
  Jei kovos menai būtų tik sėdėjimas ant kilimo kampe ir meditavimas pasinėrus į save, tai sutikčiau. Bet taip nėra. Ir pasiūlymas suprasti, kad suprasti... :S Fail. Jujitsu ar kokią kitą galūnių sukiojimo šaką gali praktikuot, viskas ok, tik ten kiekvienas susikabinimas baigiasi staigiu vertimu, tempimu už galūnių, kaklo smaugimo, rankų ar kojų laužimo ir t.t. Nžn. kur matot ten galvos turinio lavinimą, ten grynai žmogaus galūnių žalojimas, jau nekalbu kad būna su pirštu į akį netyčia periodiškai gaut gali. Pasakymas kad smūgiavimo technikos (kurių yra begalė) mokymasis nėra kovos menai, tai vėlgi suspindėjot, bet suprantu, tikriausiai lankot jau ilgą laiką kokią "tikrą" sporto šaką ir kažkur trumpina... O kai trumpina, matytomai bandai kompensuot, užburtas ratas gaunasi...
  Astro
  2018-08-11 18:48:35
  lol :D žiauriai čia stumiat.
  Let me drop some thoughts on this
  Nes tiesiog negaliu pakęsti kai žmonės dėl žinių trūkumo apie tam tikrus dalykus pradeda juodinti juos.
  Point by point.
  1. Matau niekad nesi buvęs nei vienoje kovų menų treniruotėje nes nesuvoki, kad per treniruotes niekas nenori sužaloti savęs arba kito asmens kadangi treniruojiesi tam kad tobulintum savo technika. Atletas turi būti sveikas prieš varžybas o jei tai sportuoji dėl malonumo tikrai saugosi save ir treniruočių partnerį, smegenų sukrėtimai įvyksta labai retai o kalbant apie traumas tai man krepšinis per 5 metus yra padovanojęs du plyšusius kelio raiščius, trūkusį meniską, praskeltą galvą ir begalę patempimų. Du metus treniruojuosi MMA/Jiujitsu be melynių ir patempimų daugiau nieko nesu turėjas.
  2. Trintis tarp marozu? Viskas priklauso nuo aplinkos jei vaikščiosi į bet kurią sporto šaką prastame rajone tai ir būsi tarp marozų
  3. Pilnai sutinku kad proto lavinimas yra svarbus bet tai turi eiti kartu su fiziniu lavinimu, šį argumentą gali nutaikyti į bet kurią sporto šaką. Turi būti pusiausvyrą tarp šių dalykų jei netobulėsi žinių aspektu būsi neišprusęs heitinsi to ko nesupranti ir būsi bukas jei nesportuosi būsi ligotas, stresuotas ir bus sunkiau susirasti antrą pusę nes liesas/storas atčkarikas yra tiek pat nepatrauklus kiek ir pripumpuotas medis.
  4.Visos mokyklos diegia griežtą discipliną nenaudoti įgautų įgūdžių netinkamai, tai padarius esi šalinamas iš mokyklos. Jei discipliną nepadėjo reiškia, kad yra didesnė problemą su tuo asmeniu ar tai būtų tėvų/meilės/moralinių vertybių trūkumas etc.
  5.Tavo argumentas apie steroidus/sužeidimus yra labai miglotas, sutinku kad visi sportai kenčia nuo steroidų naudotojų bet tai nereiškia kad visi juos naudoja. Kalbant apie profus tai yra asmeninis pasirinkimas stumti savo organizmą iki ribų dėl finansinės naudos/ šlovės. Manai protinis darbas nepadaro žmonių invalidais? teisės studijose turėjome susipažinti su pagrindinėmis psichologinėmis problemomis mūsų darbo pobūdyje, ilgos darbo valandos kalnai informacijos priveda prie depresijos, depresija prie alkoholizmo, alkoholizmas prie savižudybės. Praeitais metais vienas iš kontoros partnerių patyrė širdies smūgį dėl gaunamo streso, dalis jo kūno liko visam laikui paralyžiuota taip kad ačiū bet aš smagiai eisiu į sparingą nuiimti sau stresą gaminsiu dopaminą nes nu žinai kelios melynės yra geriau negu paralyžius.
  6.. Čia nukrypai nuo kovų menų nes fizinis pasiruošimas yra tik dalis kovų menų, jei nebūčiau pradėjęs jiujitsu nebūčiau pradėjęs yogos jei ne yoga nebūčiau išmėginęs meditacijos, kuri man padeda suprasti, nuraminti, koncentruoti mintis ir leidžia suprasti save patį.
  7.Sutinku tikrai smagu yra išlieti blogą energiją, stresą daužant kriaušę dar smagiau yra kai bendraminčiai tave įtraukia į yogą, meditaciją arba kai išmoksti naujas kombinacijas, priverti pasiduoti draugą kuris anksčiau atrodė trim žingsniais priekį tavęs o pergalių jausmas... konkurencija... oh boy
  8.Nereikia ir atidaužytos galvos, kad nemąstytum pats esi to pavyzdys. Žiūri į viską iš vienos pusės ir dergi kitą pusę neturėdamas žinių ar patirties. Aš tau labai rekomenduoju kovų menus nes jaučiasi savimeilės ir laimės trūkumas. Ir siūlau daugiau skaityti bei domėtis kuo fizinis aktyvumas yra svarbus protiniam tobulėjimui taip pat palankyk kokį debatų klubą nes argumentai siaubingi ir gal išmoksi prieš rašydamas apsvarstyti ir kitos pusės argumentus.
  But ignorance is bliss so be blessed
  mirka3 > Astro
  2018-08-11 21:14:53
  Dar vienas žinovas, kurio stipriausias argumentas - nežinai nekalbėk... Jūs bent susitarkit, spardymas į kriaušę yra kovos menų dalis ar ne, paskui jau eikit pamokslaut kas juokingai iš šono atrodo ir kam diskusijoms argumentų trūksta :D Kas antro tokio kovų žinovo/skaitovo mintyse dabar - kaip jungčiau šitą iš suktuko, nebekalbėtų kas nereik...
  Apie argumentus. Jūs prieš rašydami, pasirašykit ant lapuko, paskui po dienos dar kam duokit paskaityt (tik ne kačelkėj draugo), ir tik dar po dienos jau rašykit...
  1. Jūsų teiginiai vienas kitam prieštarauja. Tai sakot, kad niekas nenori sužeist, bet tuo pačiu pripažystat kaip gera įveikti varžovą, sakot, kad patiriat mėlynes ir patempimus, kad malonu padaužyt kriaušę o draugas sako kad kriaušės nieks nedaužo... ir po tokių argumentų dar sugebat man pasakot, kad aš kalbu ko nesuprantu...:D Kaip galima mėgėjiškai krepšinį žaidžiant tiek traumų per 5 metus apturėt man sunku įsivaizduot, spėju esat tikras nelaimėlis.
  2.O kur tie morozai daugiau jei ne kovos menuose ir kačelkose trinasi laisvu savo dienos metu? Nesakau kad ten visi tik morozai, visokio plauko susirenka - vieniems rankos niežti, kitiems galvą spaudžia, treti nori pasirodyti ar dar paaugti kad būti aukštesniam lygyje...
  3. Ackarikas - jei neužsiiminėtumėt per daug sparingu, suprastumėt, kad tai nėra žmogaus smerktinas trūkumas ir tokių žodžių vartojimas daug pasako apie vartotoją. P.s. akinių nenešioju, šeimą turiu, studijos jau seniai baigtos sėkmingai, neturiu žalingų įpročių, žiūriu ką valgau ir t.t.
  4.Visoms mokykloms vienodai kas ką veikia už durų, nereik čia šitų pasakų apie disciplinas. Kiekvieno mušeikos nuo mažens tikslas - išmokti muštis. Nereik pasakų, kad treniruotėse susirenka intelektualai pamokslų paklausyt ir virvėm pasikarstyt... Kovos menų salės - traukos centrai. Nėra tame nieko blogo, kad susirenkat ir išsiliejat, bet nepasakokit apie aukštas materijas, nes juokingai atrodot.
  5.Apie chemiją - abejoju ar einantys pabėgioti ar pažaisti krepšinį ką nors vartoja. Tuo tarpu kovos menus propaguojantys taip save myli, kad dalis jų pavalgo ne tik varškę... nors net nedalyvauja jokiose varžybose. Apseinu be sparingo ir nieko, dar neparalyžavo.
  6. O tereikėjo kasdien padaryt po mankštęlę, savaitgaliais į gamtą, prisižiūrėt mitybą... ir viskas. Nereiktų tiek save kankint sparingu ir krūva kitų šakų, nekalbant apie nenusisekusį krepšinį... Savęs supratimas - iš kur žinai kad tai ne ribotos veiklos mąstymo rezultatas, įtaigos pasekmė?
  7.Tavo draugas tau prieštarauja, sako kad tu kvailas, nes smūginės technikos mokymasis ant kriaušės nėra kovos menų dalis.
  8.Kaip jau minėjau, neskubėk iškart rašyt.
  Žalias
  2018-08-11 23:26:18
  Tą akimirką, kai pradedi lįsti į asmeniškumus, kai mokini ir aiškini, kaip rašyti, kada rašyti ir ką rašyti, Tu paprasčiausiai pademonstruoji, kad neturi jokių žinių apie diskusijos objektą.

  Yra keista ir apmaudu, kai išsirenki atskiras mintis ir atskirus žodžius, ištrauki juos iš bendro konteksto ir naudoji kaip argumentus. Čia toks žemiausio ir nereikšmingiausio lygio sofizmo pavyzdis. (jei jau mini rašymo ir minčių dėstymo stilių).

  Pradėkim nuo to, jog yra daugiau negu akivaizdu, kad neturi jokios patirties studijuojant, sportuojant ar net besidomint kovos menais. Dėl patirties stokos negali suprasti, jog žodžių junginyje KOVOS MENAI, abu žodžiai yra lygiaverčiai.
  Kad būtų paprasčiau, galim išskaidyti informaciją specialiai Tau. Akivaizdu, kad negali sukontenpliuoti labai paprasto dalyko, jog kova nėra lygu smurtui. Kova yra technika, tai yra nuolatinis tobulėjimas tiek fiziškai, tiek psichologiškai, tiek protiškai. Kova yra pasiruošimas, nusiteikimas, ramybė. Kova yra pagalba kitam, pagalba savo sparingo partneriui, pagalba kažkam, kam gali reikti pagalbos. Mėtydamas žodžius, kuriuos vadini savo argumentuota nuomone Tu turi galvoje ne kovą, turi galvoje smurtą. Tai nėra tapatūs dalykai. Kova, be viso to, ką paminėjau, taip pat yra ir konkurencija bei noras nugalėti, bet kova nėra siekis daryti blogą kitam.(specialiai Tau išskiriu ir pažymiu, jog tai sakau turėdamas galvoje aiškų kontekstą ir diskusijos objekto rėmus - kovos menus su tuo einančias treniruotes, turnyrus ir žmogaus veiklą už mokyklos ribų).

  Pakalbėkim apie antrą žodžio junginio dalį. Menai. Dėl paprasto nežinojimo, tu negali suprasti fakto, jog tai yra sunkiu darbu kaupiamos žinios, kaupiama patirtis tiek fizinių elementų, tiek emocinio stabilumo. Menai reiškia viso to mokymasi, supratimą ir gebėjimą apjungti į vieną visumą. Tai suteikia progą žmogui patirti visapusišką tobulėjimą.

  Dabar, kad Tau būtų paprasčiau sekti mintį ir, kad nekiltų pagundos vėl traukti mintis iš konteksto, vėl pilstyti iš tuščio į kiaurą, viską tau susisteminsiu ir apibrėšiu. Kovos menai - fizinės veiklos, dvasinio ir moralinio augimo visuma. Kiekvienas žmogus suranda jam tinkamą atsipalaidavimo būdą. Sportas, muzika, teatras, vaikai, gyvūnai, viskas tinka, bet reikia suprasti, jog kovos menai yra viena iš tokių galimybių. j
  Jei Tu norėtum ištraukti galvų daužymo (smegenų sutrenkimų) argumentą, tai pasidomėk moksliniais tyrimais ir pasižiūrėk, kokiam sporte tokių traumų yra daugiausiai. Ne tik kiekiu, bet ir procentine išraiška. Jei tingėsi, tai galiu nuramint, kad nerasi kovos menų tarp 10 sporto šakų, kurios sukelia daugiausiai smegenų traumų. Taigi sportuodamas plaukimą - rizikuoji labiau. Grįžkim prie esmės. Vadovaujiesi kvailais stereotipais atėjusiais iš tų laikų, kai didieji mafijozai užsiiminėjo snukiadaužiu, jog būtų baisūs ir galėtų dominuoti, prievartauti turtą ir būti kieti visame kame. Jei tu nesupranti, kad tai nėra kovos menai, jei tu nesupranti, jog šis stereotipas jau seniai yra nusibaigęs, tai yra tavo asmeninė tragedija. Šita diskusija tuo ir užsibaigs, jog ir toliau liksi neišgirdęs kitos pusės nuomonės, liksi nesupratęs, jog aplinkiniai turi savo nuomonę, jog ji yra lygiai taip pat vertinga kaip ir Tavo. Nesuprasi, jog ir dabar mokyklose yra vaikų, sportuojančių, siekiančių rezultatų, kurie labai rimtai žiūri į garbės kodeksus, neskriaudžia už save silpnesnių, klausosi ir dirba su savo vidumi, nesuprasi, jog yra pilna žmonių dirbančių darbą nuo 8 iki 17 ir toks sportas tampa jų pabėgimas iš rutinos, tokie žmonės labai rimtai žiūri į kovos menus. Nesuprasi, nei tų, kurie siekia tobulėjimo, nei tų, kurie siekia rezultato.

  Visame šitame komentare aš nepaminėjo kitų kraštų kultūrų tyrinėjimo ir su tuo ateinančios naudos. Kokią tai pridėtinę vertę kuria žmogui.

  Galima reziumuoti ir parašyti, jog kovos menai slepia tiek daug klosčių ir kiekviena iš jų neša skirtingą informaciją, skirtingą misiją ir tikslą, kiekviena klostė yra atskiras kovos menų aspektas. Taigi, matydamas viršutinę klostę, negali matyti kitų. Turėtų būti apmaudu, bet kita vertus, mes visi esame tam tikrų dalykų, kuriais domimės žinovai arba bent jau praktikuotojai. Tai sėkmėa ten, kur gali būti vertingas.
  mirka3
  2018-08-12 09:02:57
  Ch. Bernicko tyrimų išvados.
  debilu sportas
  2018-08-07 02:50:34
  tik nevykeliai-bailiai- silpnaprociai-neuzaugos-pabaisos-kompleksuojantys kaimieciai uxsiima mordabojumi.........
  Atsakyti
  bullterjeras
  2018-08-07 10:09:05
  Is komentaro sprendziant, kaip audringai reaguoji ir kokiomis frazemis metaisi, tai stipru nepilnavertiskumo kompleksa turi pats(pati). Net nebandysiu gincytis ir rasyti kazkokius argumentus, kad neteisus esi, nes matyti, kad tai taves nepaveiks. Tiesiog juokinga ir kartu nemalonu, kad vis tik tokiu imbecilu, kaip tamsta yra. Nelaimingas zmogus esi....uzuojauta.
  xxx
  2018-08-07 22:14:58
  Nevykelis is kaimo
  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  LKL 2018/2019

  12-22 „Dzūkija“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
  12-22 „Skycop“ 17:20 „Nevėžis“
  12-23 „Žalgiris“ 17:00 „Juventus“
  12-23 „Neptūnas“ 17:20 „Šiauliai“
  12-23 „Lietkabelis“ 17:20 „Rytas“

  Eurolyga 2018/2019

  12-18 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Podgoricos „Budučnost“
  12-18 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Maskvos CSKA
  12-18 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
  12-18 „Barcelona“ 22:00 Pirėjo „Olympiakos“
  12-19 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Kauno „Žalgiris“
  12-19 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Maskvos srities „Chimki“
  12-19 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Miuncheno „Bayern“
  12-19 Madrido „Real“ 22:00 Atėnų Panathinaikos
  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  Anglijos „Premier“ Lyga

  Pen 12-21 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool
  Šeš 12-22 Arsenal 14 : 30 Burnley
  Šeš 12-22 West Ham United 17 : 00 Watford
  Šeš 12-22 Manchester City 17 : 00 Crystal Palace
  Šeš 12-22 Newcastle United 17 : 00 Fulham
  Šeš 12-22 Chelsea 17 : 00 Leicester City
  Šeš 12-22 AFC Bournemouth 17 : 00 Brighton & Hov…
  Šeš 12-22 Huddersfield Town 17 : 00 Southampton
  Šeš 12-22 Cardiff City 19 : 30 Manchester United
  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

  12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
  12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
  01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
  01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“
  01-30 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“

  Begimas (141)
  Įkelti trasą Ieškoti
  Begimas
  REZULTATAI Viso: 141