Skambus pareiškimas: „Panathinaikos“ traukiasi iš Eurolygos

Publikuota 2018.04.12 17:27
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    ...
    2018-04-12 21:44:20
    Tas klounas amzinai verke del teisejavimo, bet FIBA turnyruose teisejavimas gerokai prastesnis, tai kur begs dar po keliu metu kai ir ten bus nebegerai.
    Atsakyti
    egis
    2018-04-12 21:12:49
    Ir ką tuo pasieks palikęs Eurolygą "Panathinaikos" V.Romanovas Nr.2, galima užtikrintai pasakyt - nieko, tik tiek, kad daug lengviau bus tame FIBA pseudočempionų taurės turnyre laimėt tą bevertį nugalėtojam skyrtą prizelį palyginus su Eurolygos taure, tačiau idomu kokius pinigus turės pasiūlyt stipriem, išskirtiniam žaidėjam, kad norėtų žaist už "Panathinaikos" tame turnyre, nes Eurolygoj žaist kiekvieno pajėgaus žaidėjo tikslas ir prestižo reikalas.
    Atsakyti
    asd
    2018-04-12 19:30:37
    siaip turetu lyga valdyti klubai
    Atsakyti
    Buo
    2018-04-12 18:48:43
    Pagaliau, viena stipriaiausių ir istoriškai galingiausių komandų pasitraukia, reiktų dar keletos. :)
    Atsakyti
    asdas
    2018-04-12 18:47:10
    ot gerai!!! teisingai pries tuos pydarus taip ir reik kovot sudagalviu sistema
    Atsakyti
    Boxxer
    2018-04-12 17:53:05
    Nuu jo cia tai naujiena :D
    Atsakyti
    Er
    2018-04-12 17:39:38
    Šiaip Eurolyga tai mafija ten su savo teisėjais kosminiais yra
    Atsakyti
    Klouniskos
    2018-04-12 17:39:16
    Čia tai wow :D
    Atsakyti
    eik tu nakui:D
    2018-04-12 17:32:38
    nu ir savininka turi pao:D uzuojauta lukui
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL 2018/2019

    09-22 „Žalgiris“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
    09-23 „Neptūnas“ 17:00 „Nevėžis“
    09-23 „Skycop“ 17:20 „Lietkabelis“
    09-23 „Lietuvos rytas“ 17:20 „Juventus“

    Eurolyga 2018/2019

    10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
    10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
    10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
    10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
    10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
    10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
    10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
    10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Anglijos „Premier“ Lyga

    Šeš 09-22 Fulham 14 : 30 Watford
    Šeš 09-22 Liverpool 17 : 00 Southampton
    Šeš 09-22 Manchester United 17 : 00 Wolverhampton …
    Šeš 09-22 Leicester City 17 : 00 Huddersfield Town
    Šeš 09-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
    Šeš 09-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
    Šeš 09-22 Cardiff City 17 : 00 Manchester City
    Šeš 09-22 Brighton & Hov… 19 : 30 Tottenham Hotspur
    Sek 09-23 West Ham United 15 : 30 Chelsea
    Sek 09-23 Arsenal 18 : 00 Everton
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

    09-20 „Energija“ 20:00 „Kaunas Hockey“
    09-21 „Geležinis vilkas“ 21:00 „Hockey Punks“
    09-25 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
    09-27 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“
    10-04 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“

    Begimas (141)
    Įkelti trasą Ieškoti
    Begimas
    REZULTATAI Viso: 141