Skambus pareiškimas: „Panathinaikos“ traukiasi iš Eurolygos

Publikuota 2018.04.12 17:27
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    ...
    2018-04-12 21:44:20
    Tas klounas amzinai verke del teisejavimo, bet FIBA turnyruose teisejavimas gerokai prastesnis, tai kur begs dar po keliu metu kai ir ten bus nebegerai.
    Atsakyti
    egis
    2018-04-12 21:12:49
    Ir ką tuo pasieks palikęs Eurolygą "Panathinaikos" V.Romanovas Nr.2, galima užtikrintai pasakyt - nieko, tik tiek, kad daug lengviau bus tame FIBA pseudočempionų taurės turnyre laimėt tą bevertį nugalėtojam skyrtą prizelį palyginus su Eurolygos taure, tačiau idomu kokius pinigus turės pasiūlyt stipriem, išskirtiniam žaidėjam, kad norėtų žaist už "Panathinaikos" tame turnyre, nes Eurolygoj žaist kiekvieno pajėgaus žaidėjo tikslas ir prestižo reikalas.
    Atsakyti
    asd
    2018-04-12 19:30:37
    siaip turetu lyga valdyti klubai
    Atsakyti
    Buo
    2018-04-12 18:48:43
    Pagaliau, viena stipriaiausių ir istoriškai galingiausių komandų pasitraukia, reiktų dar keletos. :)
    Atsakyti
    asdas
    2018-04-12 18:47:10
    ot gerai!!! teisingai pries tuos pydarus taip ir reik kovot sudagalviu sistema
    Atsakyti
    Boxxer
    2018-04-12 17:53:05
    Nuu jo cia tai naujiena :D
    Atsakyti
    Er
    2018-04-12 17:39:38
    Šiaip Eurolyga tai mafija ten su savo teisėjais kosminiais yra
    Atsakyti
    Klouniskos
    2018-04-12 17:39:16
    Čia tai wow :D
    Atsakyti
    eik tu nakui:D
    2018-04-12 17:32:38
    nu ir savininka turi pao:D uzuojauta lukui
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL 2018/2019

    12-15 „Rytas“ 17:00 „Dzūkija“
    12-15 „Skycop“ 17:20 „Neptūnas“
    12-16 „Nevėžis“ 17:00 „Žalgiris“
    12-16 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
    12-16 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Šiauliai“

    Eurolyga 2018/2019

    12-13 Maskvos CSKA 19:00 Maskvos srities „Chimki“
    12-13 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Milano „AX Armani Exchange“
    12-13 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Stambulo „Anadolu Efes“
    12-13 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Vitorijos „Baskonia“
    12-13 Madrido „Real“ 22:00 „Barcelona“
    12-14 Atėnų Panathinaikos 21:30 Stambulo „Darussafaka“
    12-14 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
    12-14 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Anglijos „Premier“ Lyga

    Šeš 12-15 Manchester City 14 : 30 Everton
    Šeš 12-15 Watford 17 : 00 Cardiff City
    Šeš 12-15 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
    Šeš 12-15 Wolverhampton … 17 : 00 AFC Bournemouth
    Šeš 12-15 Huddersfield Town 17 : 00 Newcastle United
    Šeš 12-15 Crystal Palace 17 : 00 Leicester City
    Šeš 12-15 Fulham 19 : 30 West Ham United
    Sek 12-16 Southampton 15 : 30 Arsenal
    Sek 12-16 Brighton & Hov… 15 : 30 Chelsea
    Sek 12-16 Liverpool 18 : 00 Manchester United
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

    12-15 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Energija“
    12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
    12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
    01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
    01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

    Begimas (141)
    Įkelti trasą Ieškoti
    Begimas
    REZULTATAI Viso: 141