F.Mayweatherio tėvas: „Conoras pasirodė kaip tikras nevykėlis ir turėtų baigti boksininko karjerą“

Publikuota 2017.08.30 18:10
  Komentavimo taisyklės ir nuostatos
  Visiškai
  2017-08-31 09:52:14
  Teisingos mintys,ypač paskutiniai sakiniai. Ne pinigų ir cirko kovoje ringe bet kuris boksininkas Mcgregora užmuštų. Juokingiausiai skamba visi pezalai neva koks drąsus Mcgregoras ir kiaušus turi kad metė iššūkį Floydui - jūs nebejuokinkit,juk buvo akivaizdu kokias babkes sugeneruos tokia kova tad čia ne kiaušiuose esmė o milžiniškos babkės. Ir buvo taip pat akivaizdu kad Floydas boksuosis taip,kad milijonai išleisti už bilietus ir transliacijas nenuviltų visų. Tik aklas arba fanatiškas airio fanas gali čia pliurpt apie iššūkį,Mcgregoro atsilaikymą 10 roundų ir kitą bullshitą. Buvo puikus šou,didelės babkės ir truputis bokso 10am rounde.
  Atsakyti
  O
  2017-08-31 15:14:47
  Labai teisingai!
  Dau
  2017-08-30 22:17:59
  Nebutu kvailas negras ir tiekg
  Atsakyti
  Naktis
  2017-08-30 18:31:35
  Na pasisakė tai tikrai negražiai. Nepaisant to, kad " McGregor'as " dalyvavo su visiškai kitomis taisyklėmis, negu jis yra pripratęs, kas matėsi kovoje. O antra, tokia čia ir kova, abu kovotojai kovėsi dėl pinigų, ne dėl kažkokio titulo ar geriausio kovotojo vardo. Labiau buvo cirkas / biznis, negu rimta, tikra kova.
  Kažkas minėjo, jog galėjo būti kova ir su McGregor'o taisyklėmis, tada būtume pažiūrėja kas būtų laimėjas.
  Kova buvo įdomi, bet F.Mayweatheris turėjo žymiai didesnį pranašumą laimėti, todėl manau McGregorui buvo tik apšilimas tokioje šakoje.
  O dėl šlykščių žodžių - jam turėtų būti suprantama, kad turėjo kelt reitingus, aistrą bei kovą, kad būtų įdomiau su kiekviena diena žiūrovams, fanams, kai laidosi tokiais žodžiais.


  Atsakyti
  Birzietis
  2017-08-30 19:32:05
  Durniausias pasakymas yra "o vat ufc ringe mcgregoras floyda nugaletu". Airis pats norejo boksuotis, sake 4 raunde isjungs floyda, o vat kai kovojo tai net nesuzeide floydo, kazin ar bent fanara istate. Kova tai buvo lyg santechnikas koks pries boksininka. Man atrodo sutarta buvo nemusti mcgregoro iki 10 raundo, todėl ir išsilaikė tiek. Čia lygiai tas pats kas sakyt, o vat valanciuno tai neaplostu 1x1 maywetheris. Pats norėjo boksuotis, per didele burna prisisnekejo, o ringe apsividuriavo ir baigėsi. Nemėgstu nei vieno iš jų todėl džiaugiuosi kad šitas cirkas baigėsi.
  Naktis
  2017-08-30 20:09:47
  Na matai, tuomet Floydas galėtų šnekėti, jog paimtų Airį čia, nes čia jo ringas ir t.t ir t.t.
  Taip Airis jį pakvietė eiti 1x1, na bet jis bent jau su " kiaušais " kaip sako, jog pats pasisiūlė, pats padarė didžiausią kovą tikriausiai šiuose metuose, nes taip tai tipinės kovos, žinai kas laimės, neįdomu žiūrėti.
  Čia, bent jau kovojo vieni geriausi bei įdomiausi kovotojai kurie yra F.Mayweatheris bei McGregoras.
  Visi sako, jog nebuvo šansų McGregorui ir taip toliau, bet pats Gregoras pasakė po kovos, jog jų ir buvo tokia strategija, jis nėra tas, kuris atlaikys visus roundus, todėl nuo pradžios ir atidavė visą savę, ir tas labai gerai matėsi ir net gi pradžioje laimėjo praktiškai kiekvieną round'ą, o gale aišku jėgų nebebuvo ir pralaimėjo, ką rodo, jog jis buvo nepatyręs šioje srityje, o ką kalbėti apie Mayweatherį, kuris dar nebuvo nugalėtas ir puikiai žino ką daryti prieš Gregorą kuris yra nepatyręs ir kuris turėjo 2 mėnesius +/- pasiruošti taisyklėmis, strategijom ir t.t
  Haters gonna hate, but šiek tiek žmonės nemąsto, ant kiek buvo Mayweatheriui pranašumas laimėti ir baigti karjerą 50-0.
  Sužeist, Gregoras tikrai jį sužeidė, straipsniai yra straipsniai, kaip 15min - rašyt, kad tik pritraukt žmones, nothing else.
  Aš mieliau būčiau norėjas pamatyti tame cirke kokį " M.Pacquiao " ar kokį kitą boskininką, kuris būtų ėjas prieš F.Weatherį. Visi žino, jog tuomet jam net nebūtų šansų ir būtų pralaimėjas, o kas gi nori išeiti / baigti karjerą su pralaimėjimu? ( 2 metai pertraukos nėra juokas ).
  Puikus šou, lengva pergalė bei pinigai ponui " Floyd Money Mayweateriui ". ;)
  To birzietis debilui
  2017-08-31 08:33:37
  Snekejo apie isjungimus del reitingu didesniu. Pastudijuok kaip daromas sou pries rasydamas nesamones.

  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  Lietuvos „A lyga“

  Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
  Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
  Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
  Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

  Begimas (141)
  Įkelti trasą Ieškoti
  Begimas
  REZULTATAI Viso: 141