Birželio 14 – liepos 14 dienomis Vokietijoje vyks Euro 2024 futbolo čempionatas, kuriame 24 komandos kovos dėl prestižinio trofėjaus ir stipriausios Europos futbolo rinktinės vardo. Grupių etape bus sužaisti 36 susitikimai, o atkrintamųjų – dar 15. Per 31 čempionato dieną viso bus sužaistos 51 rungtynės.


Kiekvieną dieną pasiūlysime spėti artimiausios čempionato dienos rungtynių rezultatus, kurių spėjimus galėsite įvesti iki rungtynių pradžios, o per du turnyro etapus geriausiems orakulams išdalinsime gausybę prizų, įskaitant Sony Playstation 5 slim žaidimų konsolę.


Grupių etapas vyks nuo birželio 14 iki birželio 26 dienos. Pasibaigus grupių etapui 10 daugiausiai taškų už šio etapo spėjimus surinkusių dalyvių bus apdovanojami FIFA Pro quality futbolo kamuoliais bei išmaniuoju Apple Watch laikrodžiu.


Į kitą etapą pateks po dvi geriausias šešių grupių komandas bei keturios geriausios trečiąsias vietas užėmusios ekipos.


Atkrintamųjų etapas vyks nuo birželio 30 iki liepos 14 dienos. Pasibaigus atkrintamųjų etapui 3 daugiausiai taškų už šio etapo spėjimus surinkusių dalyvių bus apdovanojami prizais, įskaitant Apple Airpods ausines


Grupių ir atkrintamųjų etapų rezultatai bus sumuojami ir vienas daugiausiai taškų surinkęs spėlionės dalyvis laimės pagrindinį spėlionės prizą – Sony Playstation žaidimų konsolę.


SVARBU: Spėti rezultatus gali tik registruoti ir prisijungę Sportas.lt lankytojai. Registruotis galite paspaudę ČIA.


Spėti rungtynių baigtį galima tik vieną kartą ir tik iki rungtynių pradžios. Taškai sumuojami tik vertinant galutinį rungtynių rezultatą (pratęsimus ir baudinių serijas):

– Už atspėtą rungtynių laimėtoją arba lygiąsias - 4 taškai

– Jeigu atspėjote laimėtoją ir rezultato skirtumą (įskaitant lygiąsias) – 1 taškas

– Už atspėtą tikslų rungtynių rezultatą – 2 taškai

Maksimalus per vienerias rungtynes uždirbtų taškų skaičius – 7.

 


Grupių etapas:

 

– 1 vietą užėmęs dalyvis laimės Išmanųjį laikrodį Apple Watch SE GPS, 40mm.

– 2-10 vietos bus apdovanotos FIFA pro quality futbolo kamuoliu Hummel HMLAEROFLY MATCH.

 

Atkrintamosios:

 

– 1 vietą užėmęs dalyvis laimės Apple AirPods trečios kartos ausines su Lightning Chanrging Cae.

– 2-3 vietos bus apdovanotos FIFA pro quality futbolo kamuoliu Hummel HMLAEROFLY MATCH.

 

Visas čempionatas:

 

– Abiejų etapų (grupių ir atkrintamųjų) rezultatai bus sumuojami, o daugiausiai taškų per abu etapus surinkęs lankytojas laimės Sony Playstation 5 slim žaidimų konsolę;

– 2-9 vietas viso čempionato spėlione užėmę dalyviai bus apdovanoti FIFA pro quality futbolo kamuoliu Hummel HMLAEROFLY MATCH (Pastaba: jei dalyvis jau bus laimėjęs kamuolį ankstesniuose etapuose, šis prizas atiteks kitam žemiau esančiam dalyviui).

 

SVARBU: Spėti rezultatus gali tik registruoti ir prisijungę Sportas.lt lankytojai. Registruotis galite paspaudę ČIA.

BENDROSIOS NUOSTATOS

1. UAB All Media Lithuania (juridinio asmens kodas: 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, Vilnius, el. paštas: digital@tv3.lt) (toliau – Organizatorius) organizuoja ir konkursą „EURO 2024 spėlionė“ (toliau – Konkursas).
2. Konkurso rėmėjas – UAB “Top Sport” (toliau – Rėmėjas).
3. Konkurso „EURO 2024 spėlionė“ taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja Konkurso organizavimo, vykdymo, dalyvių dalyvavimo, laimėtojo atrinkimo bei prizų įteikimo tvarką.
4. Taisyklės taikytinos dalyviams, kurie užpildė registracijos formą ir pateikė joje nurodytus duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą) su tikslu dalyvauti Konkurse (toliau – Dalyvis/Dalyviai).
5. Dalyviai Konkurse dalyvauja internetu adresu https://www.sportas.lt/euro2024-spelione
6. Konkursas vyksta nuo 2024 m. birželio 5 d. iki 2024 m. liepos 15 d. Dalyviai gali registruotis kiekvieną dieną. Konkursas vyks kiekvieną savaitės dieną iki paskelbtos Konkurso pabaigos dienos.

REIKALAVIMAI DALYVIAMS

1. Dalyviai gali dalyvauti Konkurse registruojantis. Registracija dalyvauti Konkurse yra privaloma jei Dalyvis nori laimėti prizą. Visi Dalyviai savo noru užpildę Dalyvio registracijos formą, joje pateikę teisingą informaciją ir sutikę dalyvauti Konkurse, dalyvauja Konkurse. Konkurso Dalyvis, kuris nori laimėti prizą, privalo pateikti nurodytus asmens duomenis, nes jie būtini Konkurso organizavimui, vykdymui ir Konkurso laimėtojų paskelbimui bei prizų įteikimui. Nepateikdamas nurodytų asmens duomenų, Konkurso Dalyvis negalės būti Organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti Konkurse.
2. Dalyvių amžius neribojamas. Dalyvaudamas Konkurse, asmuo, kuris yra nepilnametis, apie savo dalyvavimą Konkurse yra informavęs tėvus (įtėvius, globėjus), kad tiek nepilnametis, tiek jo tėvai (įtėviai, globėjai) su Taisyklėmis yra susipažinę ir su jomis sutinka.
3. Laimėjimo atveju, nepilnamečio Dalyvio laimėtą prizą turės atsiimti tėvai (įtėviai, globėjai).
4. Kiekvienas asmuo, šiose Taisyklėse numatyta tvarka dalyvaudamas Konkurse, patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Konkurso Dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.
5. Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai be išankstinio Konkurso Dalyvio įspėjimo pašalinti iš Konkurso bet kurį Dalyvį, dėl kurio Organizatoriui kyla įtarimų dėl bet kokio Dalyvio nesąžiningumo dalyvaujant Konkurse ar neatitikimo Taisyklių reikalavimams (įskaitant, bet neapsiribojant, duomenų tikrumu ir kt.).

KONKURSO PRIZAI

1. Konkurso prizai – 1 vnt. žaidimo konsolė Sony PlayStation 5 Slim, 1 vnt. Išmanusis laikrodis Apple Watch SE GPS, 40 mm, 1 vnt. Ausinės Apple AirPods (3 kartos) su Lightning Charging Case ir 19 vnt. futbolo kamuolys Hummel HMLAEROFLY MATCH.
2. Prizai į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas.

KONKURSO EIGA

1. Nuo birželio 5 d. prasidės Konkursas, kuriame Dalyviai spės rungtynių rezultatą.
2. DALYVIUI reikės užsiregistruoti registracijos formoje pateikiant savo duomenis ir įvesti spėjamą rezultatą.
3. Konkursas baigsis liepos 15 dieną. Liepos 16 dieną sportas.lt tinklalapyje bus paskelbti Konkurso laimėtojai.
4. Su Konkurso laimėtojais bus susisiekta asmeniškai bei suderintos prizo atsiėmimo sąlygos. Konkurso Dalyvis, laimėjęs Konkursą, sutinka pateikti savo adresą Organizatoriui dėl prizo įteikimo. Jei prizo laimėtojas neatsiliepia ar nesureaguoja į gautą informaciją apie prizo atsiėmimo sąlygas per 36 val. po laimėjimo paskelbimo, laimėtojas praranda teisę į prizą.

ASMENS DUOMENYS

1. Dalyviai, dalyvaudami Konkurse, suteikia sutikimą Organizatoriui tvarkyti Dalyvių asmens duomenis Konkurso organizavimo, vykdymo, laimėtojų paskelbimo bei prizų įteikimo tikslais.
2. Dalyvis dalyvaudamas Konkurse sutinka, kad Konkurso rezultatų viešinimo tikslais bus skelbiamas jo vardas, pavardė, elektroninis pašto adresas.
3. Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Organizatorius, kontaktinis el. paštas asmens duomenų klausimais info@tv3.lt.
4. Dalyvis duomenis privalo pateikti pagal Taisykles, jų nepateikus, Organizatorius negalės nustatyti, ar yra išpildytos Konkurso sąlygos, identifikuoti laimėtojo bei pateikti prizo.
5. Dalyvio asmens duomenys gali būti teikiami to pareikalavus kompetentingoms valstybės institucijoms, vykdant teisės aktų reikalavimus. Dalyvio asmens duomenys nebus perduodami į trečiąsias valstybes.
6. Dalyvis, kaip duomenų subjektas, turi teisę prašyti, kad Organizatorius leistų susipažinti su Dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą teisės aktų nustatyta tvarka, teisę nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Dalyvis turi teisę atšaukti savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

1. Organizatorius neatsako, jeigu ne dėl Organizatoriaus kaltės laimėtojo neįmanoma pasiekti elektroniniu paštu, kurį Dalyvis, registruodamasis Konkurse, nurodė.
2. Organizatorius neatsako už informacijos, kurią apie save pateikia Dalyviai, turinį ir jos pateikimo formą. Joks informacijos apie Dalyvį paskelbimas, jeigu atitinkamą informaciją yra pateikęs Dalyvis, negali būti laikomas žmogaus privataus gyvenimo neliečiamumo pažeidimu.
3. Organizatorius nėra atsakingas už Dalyvio duomenų gavimą, praradimą, vėlavimą dėl techninių nesklandumų, už kuriuos Organizatorius nėra atsakingas ir negali kontroliuoti. Organizatorius nėra atsakingas už techninius sutrikimus, internetinio ryšio gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius, dėl kurių apribojamos dalyvavimo Žaidime galimybės.
4. Organizatorius neatsako už Dalyvių išlaidas ir(arba) nuostolius, susijusius su dalyvavimu Žaidime.
5. Organizatorius pasilieka teisę keisti Taisykles ir dalyvavimo sąlygas iš anksto apie tai nepranešus, apie pakeitimus paskelbiant internetinėje svetainėje sportas.lt


Organizatoriai pasilieka teisę keisti spėlionės taisykles.

Dienos spėjimai
06-18 22:00
Portugalija
:
Čekija
Spėti gali tik registruoti vartotojai.
Registruokitės čia
06-19 16:00
Kroatija
:
Albanija
Spėti gali tik registruoti vartotojai.
Registruokitės čia
06-19 19:00
Vokietija
:
Vengrija
Spėti gali tik registruoti vartotojai.
Registruokitės čia
06-19 22:00
Škotija
:
Šveicarija
Spėti gali tik registruoti vartotojai.
Registruokitės čia
Paskutiniai mano spėjimai
Euro 2024 spėlionės grupių etapo geriausi
1
RNG
53
2
Val3ntas
51
3
canon25
47
4
Donatasz79
46
5
IlonaB
45
6
JustBug
44
6
gorivo
44
6
emilism
44
6
Galina86
44
6
genute123
44
6
Vygasas
44
Mano taškai Euro 2024 spėlionės grupių etape