Pietų Korėja
30 min.
1
:
1
Atsinaujins po sek
Portugalija


Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio taurė 2022

12-02 Gana 17:00 Urugvajus
12-02 Pietų Korėja 17:00 Portugalija
12-02 Serbija 21:00 Šveicarija
12-02 Brazilija 21:00 Kamerūnas
  • Sirgalius
  • Žaidėjas
  • Rungtynės
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
12-03 „7Bet-Lietkabelis“ 17:20 „Wolves“
12-04 „Nevėžis-Optibet“ 17:20 „Labas Gas“
12-04 „Gargždai“ 19:30 „Uniclub Casino – Juventus“
Geriausi skaitytojų komentarai
2022 12 01 23:01
+18
Nu,kur vokietukų nuotrauka su užčiauotomis burnomis prieš čempionatą.Futbolo Dievas jus siunčia pas gėjus
Matematikos reiktu pasimokyti visiems kad suprastu viska geriau. Autas yra ne kamolio apacia o kamuolio skersmuo ir manau bent pora cm kamolys ant linijos
2022 12 01 22:45
+10
Nepadėjo vokiečių prašymai, ispanai pralaiminėja japonams. Kas galėjo pagalvoti prieš čempionatą, kad grupėje kur visi spėliojo tik ar Ispanija, ar Vokietija bus pirma. O dabar vokiečiai važiuoja namo, o Ispanija tenkinasi antra vieta.
Nu čia visiškai teisus Šaras, nes už tokius bajerius, tai turėtų norėjo išpi*** sekretoriatą.
2022 12 01 23:33
+9
paprastų paprastai ispanai net nebande išlyginti , kad taip vokiečiai nepatektų į kitą etapą ...
2022 12 01 23:02
+8
Bet nelabai atrodė, kad ispanai nori pergalės ar man vienam taip pasirodė? Gal tikrai pasiskaičiavo, kad užėmus antrą vietą gaus Maroką, labiau palankesnį tikriausia varžovą, nei Kroatija?
Juokingiausia ,kad Ispanai vos patys nevažiavo namo. Va čia tai būtu pasaulio čempionatas jei kartu su Vokiečiais namo :D
2022 12 01 22:49
+7
Vokiečiai jau save namo išsiuntė, bet tokiu žaidimu ir ispanams nervus tampo. Nes jeigu Kosta Rika būtu laimėjusi, tai ir Ispanija keliautu namo...
Vyrai jūs nerealus,visi puikiai šaudė.ir Tomas nepasidavė po baudos rato.Lenktynės buvo neįtikėtinos,tiek daug nuostabiu emociju,pačios geriausios nuotaikos prieš sprinta.Lauksiu startu tik dar nekantriau,taip džiaugiuosi kad nusistačiau žadintuva kad atsikelčiau stebėti laiku.Tiesiog magija.
2022 11 30 14:33
+31
Smagu super naujiena, čia reikia padėkoti ir Eurolygai, kad jaučia pagarba Kaunui. Aišku ir Žalgirio sirgaliams kurie kol kas beveik visuose Eurolygos rungtynėse pilnai užpildė Kauno areną, Na ir reikia tikėtis gal netyčiom ir Žalgiriukas išsipaišys į Final Four.
Kituose PČ žinodavai jog pamatysi subtilaus grožio , atviresnio kūno ir aišku būdavo kai kur labai vulgaru . Bet bent žinodavai jog , tai ir yra įvairovė kuri pasimato PČ metu . O būtent FIFA ir deklaruoja apie pagarbą visiems , kad ir koksai bebūtum . Dabar Kataras praktiškai tai nužudė
2022 11 30 14:10
+24
na va, nereikėjo nei Vyriausybės milijono.
2022 11 28 12:13
+24
Jau nuo pradžių buvo galima tikėtis , kad bus į šį futbolo mačą įmesta ir politinių trupinių . Realiai nuo to manau tik smagiau futbolo žiūrovam. Nes dažnu atveju sporte tokie dalykai aikštelėje prideda papildomo šarmo , besalygiškos kovos . Plius dar daugiau šiom rungtynėm šarmo daduos , tai jog šis mačas realiai ir JAV ir Iranui yra gyvenk arba mirk . Tikrai bus įdomu stebėti . Rinksiuosi asmeninškai šį mačą rytoj , o ne Anglija - Velsas.
Nu va vokiečiam patiems teks priisiminti savo dvigubus standartus kurie susiję su diskriminacija . Verkia , kad negali mūvėti iškreiptos ideologijos raiščių , bet patys kitos etninės grupės žmogų laiko nesavu . Kol Ozilas padėjo skinti skambias pergales su nacionaline rinktine kai buvo savo pike tol jis Vokietijoje buvo gerbiamas . Bet tik forma krito tuoj pat pradėjo elgtis kaip su antrarūšiu , o ne paprastu etniniu vokiečiu . Todėl manau , kad šis atkreipimas į dvigubus jų standartus yra visiškai teisingas . Jei nori būti pasaulio teisėju , tai ir pats privalai būti doras bei teisus kiekviename žingsnyje
2022 12 01 23:01
+18
Nu,kur vokietukų nuotrauka su užčiauotomis burnomis prieš čempionatą.Futbolo Dievas jus siunčia pas gėjus
2022 11 28 11:51
+18
Jeigu JAV bus suspenduoti "už įžeidimą", o Iranas savo rinktinę suspenduos už himno negiedojimą, kas žais? Perkam popkorną ir žiūrim.
Suveikė kalba :) Messi vargu ar jau autografus dalino ir leidosi fotkinamas, bet jei eini į aikštelę, teisingai ir kalba ne nuotraukų eini kokia super žvaigždė su prieš tave žaistų, o žaisti ir nugalėti. Progų bus dar gal su Messi susitikti ir paprašyti autografo ar nuotraukos. Bet pelnyti 3 tašku jau nebe.
vahintovas ismestas Pereira perejo in mma tavaresas pashalintas maslabojavui dievai palankus :)
2022 11 25 23:53
+15
Smagus tokie Žalgirio kalneliai, bet iš Ispanijos grįžta su viena pergale, tai visai neblogai. Šaunuoliai, dauguma tikrų fanų jau nurašę buvo. Užtatat daba visi laimingi vėl.
O šiaip tai su PERGALE. Latviukas šiandiena MVP
Šioje situacijoje blogiausia, kad dabar, per atrankas, daugelis piktinasi, o FIBA tyli. Baigsis atrankos, kalbos pritils ir FIBA vėl nieko nekeis. O problema yra ir ji yra labai rimta. Dabartinė atranka iškreipia patį principą, kad į čempionatus turi patekti stipriausios rinktinės, nes dažnu atveju stipriausios, negali surinkti savo geriausių. Dabartinė sistema yra paranki vidutinio pajėgumo rinktinėms, kurios turi žaidėjų iš Čempionų lygos, Eurocup. Bet labai nepalanki, kas turi žvaigždžių, kas turi stiprius žaidėjus iš NBA ir Eurolygos. Štai ir turim tada situacija, kai kokia Belgija patenka, o kokie Graikai, ar Serbai gali ir nepatekti...
Pereira pademonstravo kažką panašaus kaip Edwards'as kai gavinėdamas į kiekvieną roundą išeina kaip į pirmą, ta prasme nežiūri, kad atsilieka.Nesakau, kad tas pats, bet panašu buvo.
Nustebino, kad Pereira pramoko imtynių veiksmų. Gloverio įtaka pasijuto.
Taip pat jautėsi akivaizdus svorio skirtumas. Pereira moka išsunkti iš savęs vandenį, kad pasiekti svorį, kaip Islamas su habibu ir paskui kaip kempinės išsipučia.
Man pasirodė, kad Adesanya pirmame rounde antras smūgis į smakrą buvo po signalo kai teisėjas jau šoko tarp jų. Signalas išgelbėjo Pereira.
Na ir pabaigai Adesanya nežinau kodėl bandė stovėti daužomas kai jau plaukė. Tiek daug kovotojų tokiais momentais krenta į kojas, jei nepavyksta parverst, tai užsiengia galvą kol praeina plaukimas, o jis bandė vengti smūgių. Aišku lengva nuo sofos komentuot, bet nu stovėt prieš smūgiuotoją kai akyse rūkas nereikia, jis turėtų tai žinoti.
Man šita kova TOP3 šiais metais pagal įtampą, techniką ir ištvermės išbandymą.
Ačiū
2022 11 05 22:01
+58
Eilinis KOK cirkas visokių statybininku, taksistu prisiveza kad parodyti kokie "geri" lietuviai
Nu pasibaige pokemonui mandrumas:) eit nagus nusilakuot gales... net nepasveikino po kovos... turejo teisejas leist damust ji... mldc Pereira
Nepasvertą komentarą lengviausia paršyti,o patirti ką patiria kometuojamas asmuo turbūt sunkiau :). Didžiausios sėkmės E.Stanioniui.
Kietas kovotojas buvo. Ilsekis ramybeje Anthony…
Visais įmanomais būdais kišami pagaliai į Stanionio ratus. Butajevas, dabar Ortizas. Manau tai patys stipriausi ir alkaniausi priešininkai šioje kategorijoje. Jei anksčiau būtų Ugas vs Stanionis, manau Stanionio kovos statymai jau būtų visai kito mastelio. Tad laikom kumščius už Stanionį, nes laukia uraganiška kova, kuri matyt netruks 12 - os raundų, o jei ištems kovotojai tuos 12 raundų, nuo to žiūrovai tik laimės!
Nu ir kaimieciu komanda, vapse jaunuoliui neparode jokios meiles tik stresa ir itampa iki paskutiniu minuciu, da nu nachuj Mickui nekokia pradine patirtis formulei, bet tikiu jis sugrys
Na tai kaip vakar rašiau, tiek ir verti pažadai Viduriniųjų Rytų valstybės atstovai. Jau vakar paskelbė dėl alaus draudimą, nors prieštai dievagojosi kad sirgaliams nebus apribojimų. Dabar aiškėja apie cenzūrą, visi filmuoti turi kaip neva viskas ok ir apsimesti nematantys tamsiosios Kataro pusės. Man tai panašu, kad šis čempionatas yra vienas didelis nesusipratimas už kurį FIFA atstovams buvo dosniai atsidėkota.
2022 11 24 03:13
+32
Absurdu teatras. Ivyko įvykis senai ir kažkaip kai tik buvo nutraukti santykiai su MU staigiai atsirado nuobaudo, ko tiek laiko reikėjo tirti?.
Manau dar bus įdomybių su CR ne s išsiskyrė su MU negražiuoju
Rezultatai
Lentelės

„Optibet A lyga“

Tre 11-23 Suduva 1 - 1 Džiugas Telšiai
Tre 11-23 Panevezys 2 - 1 Jonava
Tre 11-23 Hegelmann Litauen 2 - 2 Riteriai
Tre 11-23 Banga 2 - 3 FA Šiauliai
Tre 11-23 Zalgiris 2 - 3 Kauno Zalgiris
Sek 11-20 Zalgiris 5 - 0 FA Šiauliai