LIF taurės varžybose Trakuose jėgas išbandė ir pajėgiausi Lietuvos irkluotojai
Saulius Ritter | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.
Savaitgalį Trakuose įvyko Lietuvos irklavimo taurės varžybos, kuriose dalyvavo beveik visi geriausi šios sporto šakos šalies atstovai.
Intriguojanti kova vyko vyrų vienviečių valčių klasėje. A finale triumfavo aštuntą vietą Londono olimpinėse žaidynėse užėmęs Mindaugas Griškonis, kuris 2 km distanciją įveikė per 6 minutes 46.97 sekundės.
Antrą ir trečią vietas užėmė taip pat Londono žaidynėse dalyvavę Saulius Ritter (6:48.05) ir Rolandas Maščinskas (6:54.45).
Analogiškoje rungtyje tarp moterų nugalėjo Donata Vištartaitė (7:37.24), aplenkusi Mildą Valčiukaitę (7:42.05) ir Liną Šaltytę (7:57.12).
Kitų rungčių nugalėtojai ir prizininkai:
Lengvo svorio vyrų vienvietė
1. Paulius Vaitkūnas 7:10.85
2. Karolis Sunklodas 7:10.85
3. Tomas Plauška 7:27.91
Vyrų dvivietė be vairininko
1. Dovydas Balsys ir Marius Ralickas 7:11.86
2. Dominykas Bernotas ir Arnoldas Valčiukas 7:37.44
3. Žygimantas Birgiola ir Arnas Pabedinskas 7:38.97
Moterų dvivietė be vairininko
1. Airida Kazlauskaitė ir Edvina Nešukaitytė 8:39.23
2. Viktorija Reginaitė ir Justina Mikailaitė 9:00.55
3. Eistė Stulpinaitė ir Julija Lėbaitė 9:14.06
Vyrų keturvietė su vairininku
1. Čiūta/Zaikauskas/Sviridov/Šimkaitis/Penkauskas 6:57.59
2. Sutula/Marcinkevičius/Kindurys/Sutula/Savickis 7:05.25
Vyrų porinė dvivietė
1. Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas 6:15.99
2. Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius 6:20.75
Vyrų keturvietė be vairininko
1. Gališanskis/Balsys/Balsys/Ralickas 6:2289
2. Birgiola/Pabedinskas/Tamaliūnas/Švarcas 6:57.41
3. Lisauskas/Saladis/Stankūnas/Rakauskas 7:04.50
Vyrų porinė keturvietė
1. Jančionis/Griškonis/Maščinskas/Ritter 5:59.01
2. Adomavičius/Klerauskas/Gališanskis/Maciulevičius 6:08.51
3. Bernotas/Virganavičius/Dobrovolskis/Urniežius 6:33.02
Vyrų aštuonvietė
1. Vaitkūnas/Malakauskas/Girdvainis/Jurgilevičius/Muliuolis/Babarskas/Šimaitis/Deimantavičius/Donskis 6:09.85
2. Birgiola/Pabedinskas/Murauskis/Mockus/Gališanskis/Balsys/Balsys/Ralickas/Stulpinas 6:18.88
3. Marcinkevičius/Sutula/Kindurys/Šimakitis/Čiūta/Sutula/Sviridov/Zaikauskas/Savickis 6:22.79
Moterų porinė keturvietė
1. Petrauskaitė/Bromberg/Lukšaitė/Medelinskaitė 7:40.22
2. Andrulevičiūtė/Baltaduonytė/Rekutė/Andužytė 7:41.31
Lengvo svorio vyrų porinė dvivietė
1. Karolis Sunklodas ir Paulius Vaitkūnas 6:43.05
2. Andrius Jakubovskis ir Joris Medeišis 7:10.44
3. Žilvinas Martinkėnas ir Edmundas Šameto 7:14.20
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.