Čempionų lygos rezultatai

Tre 10-20 Zenit 0 - 1 Juventus
Tre 10-20 Lille 0 - 0 Sevilla
Tre 10-20 Benfica 0 - 4 Bayern Munich
Tre 10-20 Manchester United 3 - 2 Atalanta
Tre 10-20 Young Boys 1 - 4 Villarreal
Tre 10-20 Chelsea 4 - 0 Malmö
Tre 10-20 Salzburg 3 - 1 Wolfsburg
Tre 10-20 Barcelona 1 - 0 Dinamo Kiev
Ant 10-19 Inter Milan 3 - 1 Sheriff
Ant 10-19 Shakhtar Donetsk 0 - 5 Real Madrid
Ant 10-19 PSG 3 - 2 RB Leipzig
Ant 10-19 Atletico Madrid 2 - 3 Liverpool
Ant 10-19 Ajax 4 - 0 Borussia Dortmund
Ant 10-19 Porto 1 - 0 AC Milan
Ant 10-19 Besiktas 1 - 4 Sporting Lisbon
Ant 10-19 Club Brugge 1 - 5 Manchester City
Tre 09-29 Benfica 3 - 0 Barcelona
Tre 09-29 Bayern Munich 5 - 0 Dinamo Kiev
Tre 09-29 Juventus 1 - 0 Chelsea
Tre 09-29 Salzburg 2 - 1 Lille
Tre 09-29 Manchester United 2 - 1 Villarreal
Tre 09-29 Wolfsburg 1 - 1 Sevilla
Tre 09-29 Zenit 4 - 0 Malmö
Tre 09-29 Atalanta 1 - 0 Young Boys
Ant 09-28 PSG 2 - 0 Manchester City
Ant 09-28 RB Leipzig 1 - 2 Club Brugge
Ant 09-28 AC Milan 1 - 2 Atletico Madrid
Ant 09-28 Borussia Dortmund 1 - 0 Sporting Lisbon
Ant 09-28 Real Madrid 1 - 2 Sheriff
Ant 09-28 Porto 1 - 5 Liverpool
Ant 09-28 Ajax 2 - 0 Besiktas
Ant 09-28 Shakhtar Donetsk 0 - 0 Inter Milan
Tre 09-15 Manchester City 6 - 3 RB Leipzig
Tre 09-15 Club Brugge 1 - 1 PSG
Tre 09-15 Atletico Madrid 0 - 0 Porto
Tre 09-15 Liverpool 3 - 2 AC Milan
Tre 09-15 Inter Milan 0 - 1 Real Madrid
Tre 09-15 Sporting Lisbon 1 - 5 Ajax
Tre 09-15 Besiktas 1 - 2 Borussia Dortmund
Tre 09-15 Sheriff 2 - 0 Shakhtar Donetsk
Ant 09-14 Malmö 0 - 3 Juventus
Ant 09-14 Barcelona 0 - 3 Bayern Munich
Ant 09-14 Dinamo Kiev 0 - 0 Benfica
Ant 09-14 Villarreal 2 - 2 Atalanta
Ant 09-14 Lille 0 - 0 Wolfsburg
Ant 09-14 Chelsea 1 - 0 Zenit
Ant 09-14 Young Boys 2 - 1 Manchester United
Ant 09-14 Sevilla 1 - 1 Salzburg
Tre 08-25 Brøndby 1 - 2 Salzburg
Tre 08-25 Shakhtar Donetsk 1 - 2 Monaco
Tre 08-25 Dinamo Zagreb 0 - 0 Sheriff

Lietuvos „A Lygos“ rezultatai

Sek 10-24 Dainava 3 - 2 Džiugas Telšiai
Tre 10-20 Kauno Zalgiris 0 - 1 Džiugas Telšiai
Pir 10-18 Nevėžis 1 - 3 Zalgiris
Sek 10-17 Banga 2 - 1 Panevezys
Šeš 10-16 Džiugas Telšiai 1 - 1 Dainava
Šeš 10-16 Hegelmann Litauen 1 - 2 Kauno Zalgiris
Pen 10-15 Suduva 1 - 1 Riteriai
Ket 10-14 Zalgiris 6 - 0 Nevėžis

Anglijos „Premier“ lygos rezultatai

Sek 10-24 Manchester United 0 - 5 Liverpool
Sek 10-24 West Ham United 1 - 0 Tottenham Hotspur
Sek 10-24 Brentford 1 - 2 Leicester City
Šeš 10-23 Brighton & Hov… 1 - 4 Manchester City
Šeš 10-23 Southampton 2 - 2 Burnley
Šeš 10-23 Leeds United 1 - 1 Wolverhampton …
Šeš 10-23 Everton 2 - 5 Watford
Šeš 10-23 Crystal Palace 1 - 1 Newcastle United
Šeš 10-23 Chelsea 7 - 0 Norwich City
Pen 10-22 Arsenal 3 - 1 Aston Villa
Pir 10-18 Arsenal 2 - 2 Crystal Palace
Sek 10-17 Newcastle United 2 - 3 Tottenham Hotspur
Sek 10-17 Everton 0 - 1 West Ham United
Šeš 10-16 Brentford 0 - 1 Chelsea
Šeš 10-16 Southampton 1 - 0 Leeds United
Šeš 10-16 Norwich City 0 - 0 Brighton & Hov…
Šeš 10-16 Manchester City 2 - 0 Burnley
Šeš 10-16 Leicester City 4 - 2 Manchester United
Šeš 10-16 Aston Villa 2 - 3 Wolverhampton …
Šeš 10-16 Watford 0 - 5 Liverpool
Sek 10-03 Liverpool 2 - 2 Manchester City
Sek 10-03 West Ham United 1 - 2 Brentford
Sek 10-03 Tottenham Hotspur 2 - 1 Aston Villa
Sek 10-03 Crystal Palace 2 - 2 Leicester City

Vokietijos „Bundesliga“ rezultatai

Sek 10-24 Bochum 2 - 0 Eintracht Fran…
Sek 10-24 Stuttgart 1 - 1 Union Berlin
Sek 10-24 FC Cologne 2 - 2 Bayer Leverkusen
Šeš 10-23 Hertha Berlin 1 - 0 Borussia M'gla…
Šeš 10-23 Bayern Munich 4 - 0 Hoffenheim
Šeš 10-23 Arminia Bielefeld 1 - 3 Borussia Dortmund
Šeš 10-23 Wolfsburg 0 - 2 Freiburg
Šeš 10-23 RB Leipzig 4 - 1 Greuther Fürth
Pen 10-22 Mainz 4 - 1 Augsburg
Sek 10-17 Augsburg 1 - 1 Arminia Bielefeld
Sek 10-17 Bayer Leverkusen 1 - 5 Bayern Munich
Šeš 10-16 Borussia M'gla… 1 - 1 Stuttgart
Šeš 10-16 Greuther Fürth 0 - 1 Bochum
Šeš 10-16 Freiburg 1 - 1 RB Leipzig
Šeš 10-16 Union Berlin 2 - 0 Wolfsburg
Šeš 10-16 Eintracht Fran… 1 - 2 Hertha Berlin
Šeš 10-16 Borussia Dortmund 3 - 1 Mainz
Pen 10-15 Hoffenheim 5 - 0 FC Cologne
Sek 10-03 Arminia Bielefeld 0 - 4 Bayer Leverkusen
Sek 10-03 Bayern Munich 1 - 2 Eintracht Fran…
Sek 10-03 Mainz 1 - 2 Union Berlin

Ispanijos „La Liga“ rezultatai

Sek 10-24 Atletico Madrid 2 - 2 Real Sociedad
Sek 10-24 Real Betis 3 - 2 Rayo Vallecano
Sek 10-24 Barcelona 1 - 2 Real Madrid
Sek 10-24 Sevilla 5 - 3 Levante
Šeš 10-23 Athletic Bilbao 2 - 1 Villarreal
Šeš 10-23 Elche 2 - 2 Espanyol
Šeš 10-23 Cadiz 0 - 2 Alaves
Šeš 10-23 Valencia 2 - 2 Mallorca
Pen 10-22 Osasuna 1 - 1 Granada
Pir 10-18 Espanyol 2 - 0 Cadiz
Pir 10-18 Alaves 0 - 1 Real Betis
Sek 10-17 Barcelona 3 - 1 Valencia
Sek 10-17 Villarreal 1 - 2 Osasuna
Sek 10-17 Celta Vigo 0 - 1 Sevilla
Sek 10-17 Rayo Vallecano 2 - 1 Elche
Šeš 10-16 Real Sociedad 1 - 0 Mallorca
Šeš 10-16 Levante 0 - 0 Getafe
Sek 10-03 Granada 1 - 0 Sevilla
Sek 10-03 Villarreal 2 - 0 Real Betis
Sek 10-03 Getafe 1 - 1 Real Sociedad
Sek 10-03 Espanyol 2 - 1 Real Madrid
Sek 10-03 Elche 1 - 0 Celta Vigo

Italijos „Serie A“ lygos rezultatai

Sek 10-24 Inter Milan 1 - 1 Juventus
Sek 10-24 Roma 0 - 0 Napoli
Sek 10-24 Verona 4 - 1 Lazio
Sek 10-24 Fiorentina 3 - 0 Cagliari
Sek 10-24 Atalanta 1 - 1 Udinese
Šeš 10-23 Bologna 2 - 4 AC Milan
Šeš 10-23 Sassuolo 3 - 1 Venezia
Šeš 10-23 Salernitana 2 - 4 Empoli
Pen 10-22 Sampdoria 2 - 1 Spezia
Pen 10-22 Torino 3 - 2 Genoa
Pir 10-18 Venezia 1 - 0 Fiorentina
Sek 10-17 Juventus 1 - 0 Roma
Sek 10-17 Napoli 1 - 0 Torino
Sek 10-17 Udinese 1 - 1 Bologna
Sek 10-17 Genoa 2 - 2 Sassuolo
Sek 10-17 Empoli 1 - 4 Atalanta
Sek 10-17 Cagliari 3 - 1 Sampdoria
Šeš 10-16 AC Milan 3 - 2 Verona
Šeš 10-16 Lazio 3 - 1 Inter Milan
Šeš 10-16 Spezia 2 - 1 Salernitana
Sek 10-03 Atalanta 2 - 3 AC Milan
Sek 10-03 Roma 2 - 0 Empoli
Sek 10-03 Fiorentina 1 - 2 Napoli
Sek 10-03 Sampdoria 3 - 3 Udinese
Sek 10-03 Verona 4 - 0 Spezia
Sek 10-03 Bologna 3 - 0 Lazio

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatai

Sek 10-24 Marseille 0 - 0 PSG
Sek 10-24 Monaco 3 - 1 Montpellier
Sek 10-24 Rennes 1 - 0 Strasbourg
Sek 10-24 Reims 1 - 2 Troyes
Sek 10-24 Lorient 1 - 1 Bordeaux
Sek 10-24 Lens 4 - 1 Metz
Sek 10-24 Nice 3 - 2 Lyon
Šeš 10-23 Lille 1 - 1 Brest
Šeš 10-23 Nantes 2 - 1 Clermont
Pen 10-22 Saint-Etienne 2 - 2 Angers
Sek 10-17 Marseille 4 - 1 Lorient
Sek 10-17 Montpellier 1 - 0 Lens
Sek 10-17 Brest 1 - 1 Reims
Sek 10-17 Bordeaux 1 - 1 Nantes
Sek 10-17 Strasbourg 5 - 1 Saint-Etienne
Sek 10-17 Metz 0 - 3 Rennes
Sek 10-17 Troyes 1 - 0 Nice
Šeš 10-16 Lyon 2 - 0 Monaco
Šeš 10-16 Clermont 1 - 0 Lille
Pen 10-15 PSG 2 - 1 Angers
Sek 10-03 Saint-Etienne 1 - 1 Lyon
Sek 10-03 Lille 2 - 0 Marseille
Sek 10-03 Nantes 2 - 0 Troyes
Sek 10-03 Monaco 3 - 0 Bordeaux
Sek 10-03 Lorient 1 - 1 Clermont
Sek 10-03 Angers 3 - 2 Metz
Sek 10-03 Rennes 2 - 0 PSG

Rusijos „Premier“ lygos rezultatai

Sek 10-24 Zenit 7 - 1 Spartak Moscow
Sek 10-24 Akhmat Grozny 1 - 0 Ural
Sek 10-24 Ufa 1 - 1 Rubin Kazan
Šeš 10-23 CSKA Moscow 3 - 1 Krylya Sovetov
Šeš 10-23 Rostov 4 - 0 Arsenal Tula
Šeš 10-23 Nizhny Novgorod 1 - 4 Krasnodar
Pen 10-22 Dinamo Moscow 4 - 1 Khimki
Sek 10-17 Krasnodar 1 - 1 Ufa
Sek 10-17 Krylya Sovetov 2 - 0 Nizhny Novgorod
Sek 10-17 Khimki 2 - 0 Akhmat Grozny
Sek 10-17 Ural 0 - 1 CSKA Moscow
Šeš 10-16 Sochi 3 - 2 Rostov
Šeš 10-16 Spartak Moscow 2 - 2 Dinamo Moscow
Šeš 10-16 Rubin Kazan 2 - 2 Lokomotiv Moscow
Šeš 10-16 Arsenal Tula 2 - 1 Zenit
Sek 10-03 Akhmat Grozny 0 - 1 Spartak Moscow
Sek 10-03 Lokomotiv Moscow 1 - 2 Rostov
Sek 10-03 Zenit 1 - 2 Sochi
Sek 10-03 Ufa 0 - 1 Ural
Šeš 10-02 Arsenal Tula 0 - 0 Khimki
Šeš 10-02 CSKA Moscow 0 - 0 Krasnodar
Šeš 10-02 Dinamo Moscow 0 - 1 Krylya Sovetov
Šeš 10-02 Rubin Kazan 0 - 1 Nizhny Novgorod

Olandijos „Eredivisie“ lygos rezultatai

Sek 10-24 Groningen 2 - 0 AZ
Sek 10-24 Ajax 5 - 0 PSV
Sek 10-24 Vitesse 1 - 2 Go Ahead Eagles
Sek 10-24 Cambuur 2 - 3 Feyenoord
Sek 10-24 Twente 1 - 2 NEC
Šeš 10-23 RKC Waalwijk 1 - 0 Sparta Rotterdam
Šeš 10-23 PEC Zwolle 1 - 0 Heracles
Šeš 10-23 Utrecht 2 - 1 Heerenveen
Pen 10-22 Willem II 1 - 1 Fortuna Sittard
Sek 10-17 Twente 1 - 1 Willem II
Sek 10-17 Sparta Rotterdam 1 - 1 Groningen
Sek 10-17 NEC 0 - 1 Vitesse
Sek 10-17 AZ 5 - 1 Utrecht
Šeš 10-16 PSV 3 - 1 PEC Zwolle
Šeš 10-16 Fortuna Sittard 1 - 0 Cambuur
Šeš 10-16 Go Ahead Eagles 4 - 2 Heracles
Šeš 10-16 Heerenveen 0 - 2 Ajax
Šeš 10-16 Feyenoord 2 - 2 RKC Waalwijk
Sek 10-03 PSV 2 - 1 Sparta Rotterdam
Sek 10-03 Vitesse 2 - 1 Feyenoord
Sek 10-03 Cambuur 1 - 3 AZ
Sek 10-03 Ajax 0 - 1 Utrecht
Šeš 10-02 Fortuna Sittard 1 - 3 NEC
Šeš 10-02 PEC Zwolle 0 - 1 Heerenveen
Šeš 10-02 Heracles 3 - 2 Willem II
Šeš 10-02 RKC Waalwijk 1 - 1 Go Ahead Eagles

Portugalijos „Primeira“ lygos rezultatai

Sek 10-24 Portimonense 0 - 2 Estoril
Sek 10-24 Vizela 0 - 1 Benfica
Sek 10-24 Paços Ferreira 0 - 0 Arouca
Šeš 10-23 Sporting Lisbon 1 - 0 Moreirense
Šeš 10-23 Tondela 1 - 3 Porto
Šeš 10-23 Santa Clara 0 - 2 Famalicão
Pen 10-22 Vitoria Guimaraes 2 - 1 Marítimo
Sek 10-03 Sporting Braga 2 - 2 Boavista
Sek 10-03 Benfica 0 - 1 Portimonense
Sek 10-03 Estoril 2 - 2 Gil Vicente
Sek 10-03 Belenenses 0 - 2 Tondela
Šeš 10-02 Arouca 1 - 2 Sporting Lisbon
Šeš 10-02 Porto 2 - 1 Paços Ferreira
Šeš 10-02 Vizela 1 - 1 Santa Clara
Pen 10-01 Famalicão 1 - 2 Vitoria Guimaraes
Pen 10-01 Marítimo 0 - 0 Moreirense
Pir 09-27 Boavista 1 - 1 Estoril
Pir 09-27 Paços Ferreira 2 - 2 Belenenses