Antrajame sete išsigelbėjusi Gauff tapo WTA 1000 turnyro nugalėtoja

Cori „Coco“ Gauff | Scanpix nuotr.
Uhane (Kinija) baigėsi elitinis WTA 1000 serijos „Dongfeng – Voyah Wuhan Open 2025“ moterų teniso turnyras. Sekmadienį vienetų varžybų finale amerikietė Cori „Coco“ Gauff (WTA-3) per 1 valandą 43 minutes 6:4, 7:5 nugalėjo tautietę Jessicą Pegulą (WTA-6). Tai tebuvo 3-ia C. Gauff pergalė prieš J. Pegulą per 8 tarpusavio dvikovas.
C. Gauff mačą pradėjo spurtu 3:0 ir galėjo dar pratęsti laimėtų geimų atkarpą, bet nerealizavo „break pointo“ ketvirtajame geime. Vėliau J. Pegula trumpam išlygino rezultatą (4:4), tačiau dešimtajame geime pralaimėjo lemtingą savo padavimų seriją.
Antrajame sete jau J. Pegula ilgą laiką buvo priekyje. C. Gauff pralaimėjo dvi iš eilės savo padavimų serijas bei atsiliko 0:3. Netrukus ji pati laimėjo 3 geimus be atsako (3:3), bet J. Pegula po dar vieno realizuoto „break pointo“ susigrąžino iniciatyvą (3:5). Dešimtajame geime J. Pegula galėjo savo padavimais baigti setą, tačiau pralaimėjo visus 4 pačios įžaistus kamuoliukus (5:5). Dvyliktajame geime J. Pegula vėl strigo savo padavimų metu (30:40), o C. Gauff realizavo pirmą susikurtą „break pointą“.
C. Gauff nugalėti nesutrukdė net ir 8 dvigubos klaidos (J. Pegula jų padarė 2). C. Gauff 74 proc. atvejų kamuoliuką įžaisdavo pirmu mėginimu, o J. Pegula – tik 50 proc.
21-erių C. Gauff laimėjo jau 11-ą WTA turo vienetų turnyrą per karjerą ir 3-ią sykį triumfavo WTA 1000 kategorijos turnyre. Nugalėtoja pelnė 1000 reitingo taškų bei 596 tūkst. JAV dolerių.
C. Gauff reitinge liks 3-ia, o J. Pegula kils į 5-ą vietą. Abi tenisininkės jau yra užsitikrinusios kelialapius į baigiamąjį metų turnyrą – „WTA Finals“.
WTA 1000 serijos moterų teniso turnyro Uhane prizų fondą sudarė beveik 3,655 mln. JAV dolerių.
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.