Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Šiauliai
95
Nevėžis
92
Pasibaigęs. Vakar 19:00
KMT
Gargždai
68
Juventus
72
Pasibaigęs. Vakar 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
85
Bešiktaš
79
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Panevėžys
3
Dainava
1
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Hegelmann
1
Kauno Žalgiris
1
Pasibaigęs. Vakar 20:30
Eurolyga
Monaco
84
Žalgiris
89
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Borussia
4
Ath Bilbao
1
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Arsenal
2
Olympiacos Piraeus
0
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Monaco
2
Manchester City
2
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Barcelona
1
PSG
2
Rytoj, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Fenerbahce
-
10-04, 16:50
LKL
Nevėžis
-
Neptūnas
-
10-04, 19:00
A Lyga
Dainava
-
Kauno Žalgiris
-
10-04, 19:10
LKL
Gargždai
-
Jonava
-
10-04, 20:30
A Lyga
Riteriai
-
Sūduva
-
10-05, 16:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-
10-05, 16:50
LKL
Žalgiris
-
Juventus
-
10-05, 18:25
A Lyga
Šiauliai
-
Panevėžys
-
10-05, 19:10
LKL
Šiauliai
-
Lietkabelis
-
10-05, 19:30
A Lyga
Hegelmann
-
Banga
-
10-07, 19:00
Europos taurė
Neptūnas
-
U-Banca Transilvania
-
10-07, 20:00
Čempionų lyga
Rytas
-
Legia
-
10-08, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Gargždai
-
10-08, 20:00
Europos taurė
Chemnitz
-
Lietkabelis
-
10-09, 18:30
KMT
Jonava
-
Šiauliai
-
10-10, 21:30
Eurolyga
Bayern
-
Žalgiris
-
10-11, 16:50
LKL
Lietkabelis
-
Rytas
-
10-11, 19:10
LKL
Neptūnas
-
Gargždai
-
10-12, 16:50
LKL
Juventus
-
Šiauliai
-
10-12, 19:10
LKL
Jonava
-
Nevėžis
-
10-14, 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
-
Žalgiris
-
10-15, 18:30
KMT
Juventus
-
Jonava
-
10-15, 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
-
Ratiopharm
-
10-15, 19:00
KMT
Šiauliai
-
Gargždai
-
10-15, 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
-
Rytas
-
10-15, 21:00
Europos taurė
Venezia
-
Neptūnas
-
10-16, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
EA7 Emporio Armani
-
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-

Masiulis apie „Fenerbahče“: „Žinome, kaip jie žaidžia, mes bandome žaisti panašiai“

Tomas Masiulis | Organizatorių nuotr.

Tomas Masiulis | Organizatorių nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, trečiadienį Monake iškovoję pirmąją sezono pergalę Eurolygoje, ketvirtadienį grįžo namo, o jau penktadienį „Žalgirio“ arenoje priims Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Stambulo „Fenerbahče“ iššūkį.

Vyriausiasis žalgiriečių treneris Tomas Masiulis, dar praėjusiame sezone su „Feberbahče“ klubu tapęs turnyro čempionu, su „Žalgiris TV“ dalijosi mintimis apie būsimas rungtynes.

„Solidi komanda. Jie yra čempionai ir čia nėra, ką akcentuoti. Žaisime prieš Eurolygos čempionus, – „Fenerbahče“ sudėtį ir varžovų pergalę pirmajame ture prieš „Paris Basketball“ ekipą įvertino T.Masiulis. – Gražios, geros rungtynės buvo. Paryžius žaidžia tą greitą krepšinį ir „Fenerbahče“ tikrai nebuvo lengva gaudyti juos. Jų sudėtis gali būti labai didelė ir jie gali būti labai agresyvūs susikeitimo gynyboje. Nėra tų taikinių, kuriuos galėtumei smarkiai atakuoti puolime. Žinome, kaip jie žaidžia, mes bandome žaisti panašiai. Žaidėjams bandysime pasakyti tą patį.“

„Fenerbahče“ pirmajame ture Prancūzijos sostinės klubą namuose įveikė 19 taškų skirtumu (96:77), o po abiejų komandų pirmojo turo rungtynių du geri bičiuliai treneriai pasveikino vienas kitą žinutėmis.

„Pasveikinom, parašėm. Džiaugiamės vienas už kitą“, – šypsojosi T.Masiulis.

Vasarą didžiausiu „Fenerbahče“ praradimu tapo Nigelo Hayeso-Daviso sprendimas palikti Turkiją ir keltis į NBA lygos Finikso „Suns“ komandą. Ekipoje nebeliko ir serbo Marko Guduričiaus, aukštaūgio Sertačo Šanli, kanadiečio Dyshawno Pierre‘o bei amerikiečio Erricko McCollumo.

Kalbėdamas apie Stambulo ekipos naujokus, T.Masiulis išskyrė suomi Mikaelį Jantuneną ir amerikietį įžaidėją Taleną Hortoną-Tuckerį.  

„Aišku, komanda bus kažkiek kitokia, nes Nigelas Hayesas-Davisas buvo vienas pagrindinių žmonių „ketvirtoje“ pozicijoje. M.Jantunenas, manau, yra tikrai geras pasirašymas. Komandinis žaidėjas, gal ne toks bus geras puolime, bet tikrai pridės komandai. Tikrai geras pasirašymas yra ir T.Tuckeris-Hortonas. Jis bus figūra Eurolygoje iš to, ką teko matyti, susidariau tokį įspūdį. Turi ūgį, turi atletiškumą ir gali daug dalykų daryti. Matosi pagal jo kūno kalbą, kad jis yra komandinis žaidėjas, nori suprasti trenerį. Vėlgi bus labai rimti konkurentai“, – tvirtino specialistas.

Pirmajame ture į pergalę „Fenerbahče“ vedė amerikietis Devonas Hallas, surinkęs 22 taškus ir 23 naudingumo balus. Vienu iš pagrindinių praėjusio sezono Eurolygos titulo kalvių finalo ketverte buvęs krepšininkas, anot T.Masiulio, bus dar svarbesnis ekipos žaidėjas šiame sezone.

„Man jis jau pernai metais buvo vienas kertinių žmonių. Tokių žmonių nėra daug. Gal per mažai apie jį šnekama. Jis ar tas pats Khemas Birchas yra kitų žaidėjų šešėlyje, bet ką jie daro komandai, kiek dirba, kaip išpildo savo roles, yra kažkas neįtikėtino. Devono antri metai pas Šarą bus dar geresni. Šiemet jis ir perims tą vaidmenį iš Marko Guduričiaus ir jis tą gali padaryti. Jis dar sužydės ryškesnėmis spalvomis“, – kalbėjo T.Masiulis.

Rungtynės su „Paris Basketball“ klubu „Fenerbahče“ praleido 33 varžovų taškus greitajame puolime. T.Masiulis išskyrė didžiulę rungtynių spartą, bet tai aiškino tipinių prancūzų ekipos žaidimo stiliumi.

„Nenustebino, nes, kai įsijungiau rungtynes, atrodė, kad žiūrių pagreitintą vaizdą. Toks bėgimas, toks lėkimas. Jų toks braižas buvo pernai ir išliko toks pat šiemet – kiekvienai progai pasitaikius nori bėgti ir mesti tritaškį – nesvarbu, kuri sekundė“, – aiškino treneris.

Pirmąją pergalę vyriausiojo trenerio kėdėje Eurolygoje jau iškovojęs T.Masiulis laukia ir pirmųjų Eurolygos namų rungtynių su jo treniruojamu „Žalgirio“ klubu.

„Jau kai atvažiuodavau kaip varžovas į „Žalgirio“ areną, kildavo jauduliukas. Buvo jauduliukas įeiti į salę ir matyti tiek žmonių giedant himną. Dabar būsiu toje pačioje pusėje su sirgaliais – bus dar daugiau jaudulio“, – mintimis dalijosi „Žalgirio“ vairininkas.

Per TV3 stebėkite kiekvienas "Žalgirio" rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų