Domantas Šimkus šventė pergalę Maltoje, Anglijoje – lietuvis pelnė įvartį kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

Dovydas Sasnauskas | Organizatorių nuotr.
Antradienį Maltos „Premier“ lygoje saugas Domantas Šimkus žaidė 80 minučių ir 69 minutę gavo geltoną kortelę, o jo ginamas Hamrūno „Spartans“ klubas svečiuose 1:0 įveikė „Zabbar“ klubą.
Tuo metu Anglijos „Development“ lygoje Dovydas Sasnauskas vilkėjo kapitono raištį ir pelnė įvartį, o lietuvio atstovaujama „Sheffield United“ U-21 ekipa namuose 2:0 įveikė „Millwall“ U-21 komandą. Lietuvis iš viso žaidė 78 minutes, o įvartį įmušė 37 minutę.
Kitose rungtynėse Anglijoje Airidas Golambeckis taip pat vilkėjo kapitono raištį bei padėjo „West Ham“ U-21 komandai išvykoje 5:1 sutriuškinti „MK Dons“ klubą. A. Golambeckis žaidė praktiškai visas rungtynes ir pakeistas buvo jau penktą pridėto laiko minutę.
DISKUSIJA
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.