Pasibaigęs. 08-01 19:00
A Lyga
Riteriai
1
Panevėžys
3
Pasibaigęs. 08-03 18:25
A Lyga
Dainava
2
Sūduva
2
Pasibaigęs. 08-04 19:00
A Lyga
Banga
1
Šiauliai
0
Pasibaigęs. 08-04 19:30
A Lyga
Džiugas
0
Hegelmann
1
Pasibaigęs. 08-04 20:00
A Lyga
Žalgiris
1
Kauno Žalgiris
2
Rytoj, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
08-08, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Džiugas
-
08-10, 18:25
A Lyga
Hegelmann
-
Dainava
-
Nukelta
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Sūduva
-
08-10, 19:00
A Lyga
Banga
-
Riteriai
-
08-11, 19:00
A Lyga
Šiauliai
-
Žalgiris
-
08-13, 19:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
08-17, 18:25
A Lyga
Banga
-
Sūduva
-
08-17, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Džiugas
-
08-18, 19:00
A Lyga
Hegelmann
-
Panevėžys
-
08-18, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Riteriai
-
08-20, 19:00
A Lyga
Šiauliai
-
Kauno Žalgiris
-
08-20, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Banga
-
08-20, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Dainava
-

„Kauno Žalgirio“ strategas Eivinas Černiauskas pasitinka rungtynes su „Arda“: „Laukiame ir provokacijų iš karštų žaidėjų“

Eivinas Černiauskas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Eivinas Černiauskas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Jau rytoj „Kauno Žalgirio“ futbolininkai stoja į kovą prieš Kerdžalų „Arda“ trečiame UEFA Konferencijų lygos atrankos etape. Pirmoji tarpusavio akistata įvyks Dariaus ir Girėno stadione, o bilietus įsigyti galite oficialioje klubo svetainėje arba paspaudus čia.

Prieš rytojaus rungtynes buvo surengta spaudos konferencija, kurioje komandos vyr. treneris Eivinas Černiauskas ir saugas Damjanas Pavlovičius atsakė į žurnalistų klausimus.

„Visų pirmą, labai smagu būti čia ir dalyvauti trečiame etape. Kuo ilgiau žaidžiame šiame turnyre, tuo labiau norisi jame išlikti, tad ruošiamės atsakingai, turime dar dieną, tai tas pasiruošimas dar vyksta – analizuojame varžovą, kuris yra šiek tiek kitoks nei anksčiau buvę. Žinome, kad Bulgarijos čempionatas yra gan stiprus – jame žaidžia pajėgios komandos, o „Arda“ pernai pasirodė labai gerai. Tai – stipri, kokybiška komanda, turinti daug individualiai stiprių žaidėjų, o taip pat yra ir subalansuota kaip komanda, tad stengsimės savo stipriosiomis pusėmis pažeisti jų silpnąsias ir tikiuosi, kad rytoj gausiai susirinkę žiūrovai pamatys gerą reginį“, – konferencijos pradžioje kalbėjo strategas.

Kalbėdamas apie laukiančią akistatą, treneriui antrino ir D.Pavlovičius.

„Dirbame sunkiai, todėl manau, kad esame pasiruošę. Analizavome priešininkus – jų mentalitetas panašus į serbų – jie daug bėga ir yra fiziškai stiprūs, bet mes tam pasiruošę“, – užtikrintai atsakė futbolininkas.

Paklaustas apie bulgarų kitoniškumą, E.Černiauskas taip pat pabrėžė fiziškumą.

„Labai agresyvi, fiziškai stipri komanda. Prieš tai buvusios ekipos žaidė labiau jėgos futbolą, o dabar turėsime technišką, agresyvią ir taktiškai gerai pasirengusią komandą, tad varžovas bus tikrai stipresnis. Laukiame ir provokacijų iš karštų žaidėjų, kurie agresyviai tiek atakuoja, tiek ir ginasi, nevengia kalbų – tokios ekipos mėgsta tai daryti, todėl turime būti pasiruošę ne tik taktiškai, bet ir psichologiškai“, – aštresnį varžovų charakterį apibūdino treneris.

Pasiteirautas apie asmeninius šio mačo tikslus, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas pabrėžė tik komandinę dvasią.

„Svarbiausia yra patekti į kitą etapą – dirbame kaip komanda ir turime bendrą tikslą, tad žiūrime tik į ateinančias rungtynes ir siekiame pergalės“, – teigė saugas.

„Manau, kad augame kaip komanda, kaip didelė šeima, nes tai kitokia patirtis nei A lygoje – matome kitokius žaidimo stilius, charakterius, todėl jaučiamės patobulėję ir nors įveikėme du etapus, išliekame kuklūs bei keliaujame tolyn žingsnis po žingsnio“, – Europinę patirtį įvertino D.Pavlovičius.

Paklaustas apie tai, kad pirmose antro etapo rungtynėse Reikjaviko „Valur“ galbūt pasirinko atsargesnę taktiką, strategas atsakė, kad rytojaus varžovai tokios strategijos nesirinks.

„Sunku pasakyti, kaip jie nuspręs su mumis žaisti, tačiau kiek analizavome, kiek ruošiamės šiam varžovui, tai neatrodo kaip komanda, kuri lauktų antrų rungtynių. Tikimės ir agresyvaus spaudimo, ir daug žaidimo be kamuolio. Manau, kad abi ekipos bandys parodyti savo gerąsias puses“, – nusiteikimą pakomentavo treneris.

Kalbėdamas apie komandos fizinę formą ir varžovų vertinimą, legionierius buvo užtikrintas.

„Žaidžiame labai daug – maždaug kas 3-4 dienas – labai sunku tiems patiems 11 žaidėjų žaisti kiekviename susitikime, bet visi atlieka puikų darbą, rotuoja ir kaip komanda, esame tikrai patenkinti. Kalbant apie „Arda“ – gerbiame juos kaip komandą, tačiau ne per daug, nes turime laimėti šias rungtynes. Žinome, kad jie dideli ir stiprūs, bet tai nekeičia mūsų žaidimo stiliaus“, – drąsiai kalbėjo belgas.

Galiausiai, paklausti apie išaugusį žiūrovų susidomėjimą, abu komandos nariai džiaugėsi.

„Visada smagu už savęs turėti didelę minią, kuri pastoviai auga, nes mes laimime daug rungtynių. Žmonės žiūri mūsų mačus, domisi futbolu daugiau, todėl esame dėkingi ir kviečiame rytoj ateiti mūsų palaikyti“, – atsakė D.Pavlovičius.

„Manau, kad ta auganti fanų minia svarbu ir komandai, ir klubui, miestui, žinant, kad žmonės ir iš kitų miestų atkeliauja pažiūrėti Europinių rungtynių. Labai džiaugiamės, kad „Green White Boys“ prisijungia, kurių galbūt nepaminėjome susitikime prieš islandus. Keli vaikinai, nuskridę ten, užkūrė tribūnas su vietiniais lietuviais, tad tai, kad jie ateina į mūsų rungtynes, atmosferą padaro tik dar geresnę, o žaidėjams tai yra puikus momentas pasirodyti ir suteikti džiaugsmo tiems, kurie atėjo į juos pažiūrėti“, – dar kartą sirgalių svarbą akcentavo strategas.

Pirmoji dvikova tarp „Kauno Žalgirio“ ir Kerdžalų „Arda“ prasidės rytoj 19:00 val. Dariaus ir Girėno stadione, o bilietus galite įsigyti žalgiris.lt

Zalgiris

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų