Pedri: „UEFA turėtų ištirti teisėjavimą pusfinalio rungtynėse, jis mus nužudo ne pirmą kartą“

Pedri | Scanpix nuotr.
Po dramatiško ir skausmingo pralaimėjimo prieš „Inter“ 4:3 UEFA Čempionų lygos pusfinalio atsakomosiose rungtynėse „San Siro“ stadione, „Barcelona“ saugas Pedri viešai paragino UEFA išsamiai peržiūrėti teisėjavimo kokybę ir priimti atitinkamus sprendimus dėl Szymono Marciniako darbo.
„Tai ne pirmas kartas, kai mums taip nutinka su šiuo teisėju, UEFA turėtų į tai pasižiūrėti, – po rungtynių sakė Pedri. – Yra dalykų, kurių nesuprantu ir kuriuos sunku paaiškinti. Visi 50/50 epizodai buvo jų pusėje. Dėl Lamine‘o Yamalio situacijos – buvo skirtas baudinys, vėliau jis buvo pakeistas į pražangą už baudos aikštelės ribų, bet varžovas negavo antros geltonos kortelės, nors privalėjo.“
Pedri pabrėžė, kad tokios situacijos kartojasi ne pirmą sykį, kai teisėjauja būtent S. Marciniakas, ir ragino UEFA įvertinti ne tik šias rungtynes, bet ir platesnį kontekstą.
„Didžiuojuosi komanda, bet sunku susitaikyti, kai sugrįžti į rungtynes iš dviejų įvarčių deficito ir vis tiek viskas slysta iš rankų dėl nesuprantamų sprendimų“, – kalbėjo saugas.
Po rungtynių nusivylimo teisėjo darbu neslėpė ne tik Pedri, bet ir „Barcelona“ vyriausias treneris Hansi Flickas.
-
-
Beprotiškoje atomazgoje Kulbokos baudos išplėšė „Wolves“ ekipai pergalę Kėdainiuose Cowanas buvo arti pusšimčio naudingumo balų