Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
Rytoj, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

Kylianas Mbappe atsiprašė dėl gautos raudonos kortelės

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Alaves“ futbolininkus. „Karališkojo“ klubo trenerio asistentas Davide‘as Ancelotti atskleidė, jog Kylianas Mbappe po šio susitikimo atsiprašė dėl gautos raudonos kortelės.

„Kylianas tikrai nėra smurtaujantis vaikinas. Jis atsiprašė. Jis žino, kad padarė klaidą. Tai buvo akivaizdi raudona kortelė ir jis turėjo už tai prisiimti pasekmes. Jis taip sureagavo dėl varžovų pražangų prieš jį. Taip elgtis nebuvo teisinga, aš to nepateisinu, bet taip atsitiko“, – teigė asistentas.

Priminsime, jog K. Mbappe buvo išvarytas iš aikštės pirmojo kėlinio pabaigoje už grubią pražangą prieš varžovą.

„Real“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkęs 66 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderės „Barcelonos“ atsilieka 4 taškais.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų