Pasibaigęs. 10-07 19:00
Europos taurė
Neptūnas
102
U-Banca Transilvania
107
Pasibaigęs. 10-07 20:00
Čempionų lyga
Rytas
93
Legia
85
Pasibaigęs. 10-08 18:30
KMT
Nevėžis
72
Gargždai
94
Pasibaigęs. 10-08 20:00
Europos taurė
Chemnitz
86
Lietkabelis
67
Pasibaigęs. 10-09 18:30
KMT
Jonava
88
Šiauliai
80
Pasibaigęs. 10-10 21:30
Eurolyga
Bayern
70
Žalgiris
98
Pasibaigęs. 10-11 16:50
LKL
Lietkabelis
89
Rytas
84
Pasibaigęs. 10-11 19:10
LKL
Neptūnas
102
Gargždai
74
Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Šiandien, 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
-
Žalgiris
-
Rytoj, 18:30
KMT
Juventus
-
Jonava
-
Rytoj, 19:00
KMT
Šiauliai
-
Gargždai
-
Rytoj, 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
-
Ratiopharm
-
Rytoj, 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
-
Rytas
-
Rytoj, 21:00
Europos taurė
Venezia
-
Neptūnas
-
10-16, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
EA7 Emporio Armani
-
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-

D.Whyte‘as įsiutino ukrainiečius: „Usyko mąstysena – kaip rusų kario. Jis tiesiog vykdo savo užduotis ir eina į priekį“

Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

 Jau po kiek daugiau nei 2 savaičių Rijade (Saudo Arabija) įvyks grandiozinė revanšinė profesionalų bokso kova tarp ukrainiečio Oleksandro Usyko ir brito Tysono Fury.

Pirmoje kovoje O.Usykas po 12 raundų vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo T.Fury ir tapo neginčijamu pasaulio čempionu. Vėliau iš ukrainiečio buvo atimtas IBF čempiono diržas, tad revanšinė kova vyks dėl 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų.

Kadaise su T.Fury dėl pasaulio čempiono diržo kovojęs Dillianas Whyte‘as mano, kad britas turi potencialo pasiekti revanšą: „Tysonas gali laimėti revanšinę kovą. Jis gali pasinaudoti tuo, kad yra stambesnis už varžovą. Jam reikia nusiteikti kovai taip pat, kaip revanšui prieš Wilderį. Problema ta, kad Fury yra labai sunkiai nuspėjamas žmogus. Tu net negali nuspėti, ką jis pasakys prabudęs ryte, jau nekalbant apie tai, kaip atrodys ringe. Jis gali turėti puikią treniruočių stovyklą, bet kovos išvakarėse jo mąstysena gali pasikeisti, o tada jis nustoja klausyti trenerių patarimų ir nepastebi nerimą keliančių signalų kovos metu. Pažiūrėsime, kaip baigsis revanšinė kova“.

D.Whyte‘as „talkSPORT Boxing“ kanale išsakė savo nuomonę apie O.Usyką, bet tam pasirinko labai nevykusį epitetą ir įsiutino ukrainiečius.

„Iš techninės bokso pusės Usykas yra tikras genijus. Pirmoje kovoje prieš Fury Usykas darė tai, ko nematėme nuo mėgėjų bokso laikų. Po to pasirodymo supratau, koks didis kovotojas yra Usykas. Tai, ką daro Usykas, yra labai sunku atkartoti. Jis stiprus tiek dirbdamas pirmuoju numeriu, tiek kontratakuodamas.

Usyko mąstysena tokia pati kaip rusų kario. Jis tiesiog vykdo savo užduotis ir eina į priekį“, - rėžė D.Whyte‘as.

Britas veikiausiai pamiršo, kad Ukraina jau beveik 3 metus ginasi nuo plataus masto rusų invazijos. O.Usykas pats kurį laiką ruošėsi ginti Ukrainą su ginklu rankoje. Po to, kai O.Usykas galiausiai nusprendė pratęsti boksininko karjerą ir išvyko į užsienį, į atlaisvintus Usykų namus įsiveržė okupantai iš Rusijos.

O.Usykas jau 7 metus negali grįžti į gimtąjį Krymą, kurį aneksavo rusai. Nepaisant to, O.Usykas yra nedviprasmiškai pareiškęs, kad „Krymas buvo, yra ir bus Ukrainos“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų