Pasibaigęs. 11-01 04:00
NBA
Trail Blazers
109
Nuggets
107
Pasibaigęs. 11-01 23:00
NBA
Bucks
133
Kings
135
Pasibaigęs. Vakar 14:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
3
Panevėžys
2
Pasibaigęs. Vakar 15:00
A Lyga
Džiugas
4
Riteriai
1
Pasibaigęs. Vakar 16:50
LKL
Žalgiris
79
Rytas
75
Pasibaigęs. Vakar 17:00
A Lyga
Banga
6
Dainava
0
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Žalgiris
3
Hegelmann
1
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Sūduva
2
Šiauliai
2
Pasibaigęs. Vakar 19:10
LKL
Šiauliai
89
Neptūnas
85
Pasibaigęs. Šiandien 02:00
NBA
Knicks
128
Bulls
116
Šiandien, 18:30
LKL
Jonava
-
Juventus
-
Šiandien, 18:45
LKL
Nevėžis
-
Gargždai
-
Rytoj, 04:00
NBA
Nuggets
-
Kings
-
Rytoj, 19:45
UEFA Čempionų lyga
Slavia
-
Arsenal
-
Rytoj, 21:00
Europos taurė
Dolomiti Energia
-
Lietkabelis
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Bayern
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Atletico
-
Royale Union SG
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
-
Real
-
11-05, 03:00
NBA
Bulls
-
76ers
-
11-05, 19:00
Europos taurė
Neptūnas
-
Manresa
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-05, 19:30
Čempionų lyga
Rytas
-
MLP Academics Heidelberg
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Inter
-
Kairat Almaty
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Brugge
-
Barcelona
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Borussia
-
11-06, 04:00
NBA
Nuggets
-
Heat
-
11-06, 05:00
NBA
Kings
-
Golden State Warriors
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-
11-07, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Valencia
-
11-08, 03:00
NBA
Bucks
-
Bulls
-
11-08, 05:00
NBA
Nuggets
-
Golden State Warriors
-
11-08, 05:00
NBA
Kings
-
Thunder
-
11-08, 15:00
A Lyga
Dainava
-
Riteriai
-
11-08, 15:00
A Lyga
Šiauliai
-
Džiugas
-
11-08, 15:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Banga
-
11-08, 15:00
A Lyga
Panevėžys
-
Žalgiris
-
11-08, 15:00
A Lyga
Hegelmann
-
Sūduva
-
11-08, 16:50
LKL
Neptūnas
-
Juventus
-
11-08, 19:10
LKL
Gargždai
-
Lietkabelis
-
11-09, 03:00
NBA
Cavaliers
-
Bulls
-

A lygos turo apžvalga: vis dar aiški tik viena pozicija

„Kauno Žalgirio“ ir „Džiugo“ rungtynės | Lino Žemgulio nuotr.

„Kauno Žalgirio“ ir „Džiugo“ rungtynės | Lino Žemgulio nuotr.

Po „TOPsport A lygos“ 34-ojo turo vis dar tik viena komanda žino savo galutinę poziciją.

Prasiveržimas. Alytaus DFK „Dainava“ džiaugėsi labai svarbia pergale kovoje dėl išlikimo – svečiuose likviduotas deficitas ir 2:1 nugalėtas Kauno rajono „Hegelmann“ klubas.

Pergalingas įvartis buvo pasiektas po itin efektingo momento, kai dainavietis Ode Abdullahi suklaidino net keturis varžovus, o puolėjui Davorui Rakičiui beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus. Alytiškiai nuo pavojingos zonos yra atitrūkę 3 taškais.

Motyvacija. Jos paskutinėje sezono pusėje išties nestinga „Hegelmann“ ekipos atstovui Matui Vareikai, kuris antrame mače iš eilės išsiskyrė gražiu įvarčiu.

24-erių jonavietis žaidžia savo geriausią karjeros sezoną. M. Vareika per 29 mačus yra pelnęs 9 įvarčius, savo ruožtu, per ankstesnius penkis sezonus Vilniaus „Žalgiryje“ pasižymėta 5 sykius.

Neatsipalaidavo. „Žalgiris“ pergalių seriją pratęsė iki penkių, svečiuose 1:0 nugalėdamas Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą. Pergalingu smūgiu pasižymėjo rezultatyviausias sezono lietuvis Giedrius Matulevičius.

Saugas per ankstesnius aštuonis sezonus nė sykio nebuvo perkopęs 3 įvarčių ribos, dabar jo kraityje yra 11 tikslių smūgių. G. Matulevičius yra pasižymėjęs trejose rungtynėse iš eilės.

Drausmė. Čempionai ir toliau demonstruoja pavyzdį kitiems klubams geltonų ir raudonų kortelių statistikoje. Vieninteliu iš aikštės pašalintu komandos žaidėju išlieka ukrainietis Myroslavas Mazuras.

Vilniečiams buvo parodytos vos 52 geltonos kortelės. Daugiausiai kartų į arbitrų akiratį pateko „Bangos“ atstovai – 90 geltonų bei 3 raudonos kortelės.

Trylika. Tokia nelaimėtų rungtynių serija „TOPsport A lygoje“ kamavo Telšių „Džiugą“ iki praėjusio sekmadienio dvikovos. Andriaus Lipskio kariauna svečiuose 1:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ bei po beveik keturių mėnesių prisiminė pergalės skonį.

Pergalingą įvartį 72-ąją minutę pelnė Nino Noordanusas. Nuo birželio 30-osios puolėjas pelnė vos 2 įvarčius, abu – prieš „Kauno Žalgirį“.

Atsisveikinimas. Kauniečiai šiemet daugiau Dariaus ir Girėno stadione nežais – abu likę namų mačai bus sužaisti Prezidento Valdo Adamkaus VDU sporto centre.

Puolime sustoję žalgiriečiai sidabru pasidabintų tik tuo atveju, jei laimėtų abejas likusias rungtynes, o „Hegelmann“ pralaimėtų per visus tris susitikimus. Aukštesnę poziciją lemtų geresni rezultatai tarpusavio akistatose.

Iššovė. Dar vienas fantastiškas įvartis buvo pelnytas mače Marijampolėje, kur vietos „Sūduva“ 2:0 nugalėjo „Bangą“ ir taip pat išvengė nepavydėtinos situacijos per likusius du turus.

Puikiu tolimu smūgiu marijampoliečius į priekį išvedė iš „Žalgirio“ pasiskolintas Motiejus Burba. 21-erių futbolininkui tai buvo tik 2-asis įvartis šiame sezone, likusias rungtynes „Sūduva“ žais su „Hegelmann“ bei „Kauno Žalgiriu“.

Užleido. „Banga“ Lietuvos čempionate žaidžia vieną prastesnių atkarpų – per 6 mačus pasiekti vos 4 taškai, gynybiniai rodikliai taip pat suprastėję.

Po netrumpos pertraukos Gargždų ekipa nusileido į 5-ąją turnyro lentelės vietą, tačiau su 41 tašku yra praktiškai užsitikrinusi išlikimą. Likusius du mačus „Banga“ žais savo sirgalių akivaizdoje.

Dublis. FA „Šiauliai“ „be penkių minučių“ užsitikrino dalyvavimą kitų metų čempionate – svečiuose 3:1 nugalėtas pastaraisiais mėnesiais tik šiauliečiams pralaimintis „Panevėžys“.

Dviem įvarčiais pasižymėjęs Davis Ikauniekas atkūrė intrigą lenktynėse dėl rezultatyviausio žaidėjo titulo – latvio kraityje 16 įvarčių. Nuo „Žalgirio“ atakų lyderio Liviu Antalio atsiliekama dviem tiksliais smūgiais.

Atomazga. Po 34-ojo turo net penki klubai negali būti ramūs lenktynėse dėl išlikimo, savo ruožtu, FA „Šiauliai“ ir „Banga“ kontroliuoja situaciją, bet atsipalaiduoti dar negali.

6–10 vietas skiria vos 3 taškai, įdomu tai, kad tarp antrosios turnyro lentelės dalies atstovų įvyks tik viena dvikova – LFF stadione „TransINVEST“ priims „Panevėžį“.

A lyga

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų