Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Šiandien, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

K.Townso mainai išsiplėtė: paaiškėjo, ką gauna „Hornets“ komanda

Jasikevičius ir Nnaji | Scanpix nuotr.

Jasikevičius ir Nnaji | Scanpix nuotr.

Karlo-Anthony Townso mainus papildė dar keletas krepšininkų.

Nors apie mainus buvo paskelbta dar praėjusią savaitę, tačiau komandos dar turėjo sutarti dėl likusių detalių ir dabar artimiausiu metu mainai turėtų būti patvirtinti oficialiai.

Pranešama, kad kaip trečioji mainų komanda Šarlotės „Hornets“ jose gaus tris ateities antrojo rato šaukimus (du iš Niujorko „Knicks“ ir vienas iš Minesotos „Timberwolves“), DaQuaną Jeffriesą, Charlie Browną ir Duane Washingtonas.

Tuo tarpu pati „Hornets“ į Niujorką išsiunčia Jamesą Nnajį.

2023 metų naujokų biržoje 31 šaukimu pakviestas centras NBA dar nesužaidė nei vienų rungtynių. Praėjusį sezoną jis praleido „Barcelona“ gretose, o dabar yra paskolintas Žironos ekipai.

„Hornets“ šiuose mainuose taip pat gaus 7,2 mln. JAV dolerių.

Jau anksčiau skelbta, kad „Knicks“ dėka šių mainų gauna Karlą-Anthony Townsą. „Timberwolves“ papildys Julius Randle‘as, Donte DiVincenzo, Keita Bates-Diop ir 2025 metų pirmojo rato šaukimas.

  

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų