Pasibaigęs. Vakar 14:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
3
Panevėžys
2
Pasibaigęs. Vakar 15:00
A Lyga
Džiugas
4
Riteriai
1
Pasibaigęs. Vakar 16:50
LKL
Žalgiris
79
Rytas
75
Pasibaigęs. Vakar 17:00
A Lyga
Banga
6
Dainava
0
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Sūduva
2
Šiauliai
2
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Žalgiris
3
Hegelmann
1
Pasibaigęs. Vakar 19:10
LKL
Šiauliai
89
Neptūnas
85
Pasibaigęs. Šiandien 02:00
NBA
Knicks
128
Bulls
116
Pasibaigęs. Šiandien 18:30
LKL
Jonava
82
Juventus
98
Pasibaigęs. Šiandien 18:45
LKL
Nevėžis
94
Gargždai
87
Rytoj, 04:00
NBA
Nuggets
-
Kings
-
Rytoj, 19:45
UEFA Čempionų lyga
Slavia
-
Arsenal
-
Rytoj, 21:00
Europos taurė
Dolomiti Energia
-
Lietkabelis
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Bayern
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Atletico
-
Royale Union SG
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
-
Real
-
11-05, 03:00
NBA
Bulls
-
76ers
-
11-05, 19:00
Europos taurė
Neptūnas
-
Manresa
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-05, 19:30
Čempionų lyga
Rytas
-
MLP Academics Heidelberg
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Inter
-
Kairat Almaty
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Brugge
-
Barcelona
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Borussia
-
11-06, 04:00
NBA
Nuggets
-
Heat
-
11-06, 05:00
NBA
Kings
-
Golden State Warriors
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-
11-07, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Valencia
-
11-08, 03:00
NBA
Bucks
-
Bulls
-
11-08, 05:00
NBA
Nuggets
-
Golden State Warriors
-
11-08, 05:00
NBA
Kings
-
Thunder
-
11-08, 15:00
A Lyga
Šiauliai
-
Džiugas
-
11-08, 15:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Banga
-
11-08, 15:00
A Lyga
Panevėžys
-
Žalgiris
-
11-08, 15:00
A Lyga
Hegelmann
-
Sūduva
-
11-08, 15:00
A Lyga
Dainava
-
Riteriai
-
11-08, 16:50
LKL
Neptūnas
-
Juventus
-
11-08, 19:10
LKL
Gargždai
-
Lietkabelis
-
11-09, 03:00
NBA
Cavaliers
-
Bulls
-

Vilniaus „Akropolyje“ vyks šventinis 3x3 krepšinio turnyras – dalyvaus ir dalis D.Novicko vedamos olimpinės rinktinės

Rungtynių akimirka | Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

Rungtynių akimirka | Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

 Vilniaus „Akropolyje“ atidaryta išsiplėtusi ir atsinaujinusi sporto ir atletiškos laisvalaikio mados prekių ženklų parduotuvė „Sportland“. Didžiausios ir moderniausios „Sportland“ parduotuvės Lietuvoje atidarymo proga rugpjūčio 28–29 d. lankytojai kviečiami į šventinį renginį „Rekordų Olimpas“. Renginio vienas ryškiausių akcentų – 3X3 krepšinio turnyras ir galimybė aikštelėje pasivaržyti su Dainiaus Novicko vedamais olimpinius bronzos medalius iškovojusiais krepšininkais.

Šventinis 3x3 krepšinio turnyras prasidės trečiadienį, jame dėl nugalėtojų vardo varžysis 16 komandų. 8-ių geriausiai pasirodžiusių komandų mačai numatomi ketvirtadienį, o turnyro laimėtojai bus pakviesti čia pat sužaisti su bronzą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse iškovojusiais krepšininkais. Kartu su Dainiumi Novicku aikštelėje varžysis krepšininkai Gintautas Matulis ir Aurelijus Pukelis.

3x3 krepšinio turnyras vyks specialiai šiam renginiui Vilniaus „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia „Sportland“ parduotuvės, įrengtoje krepšinio aikštelėje. Bus sumontuota ir žiūrovams skirta tribūna, tad prekybos ir pramogų centre laukiami ne tik 3x3 krepšinio turnyro žaidėjai, bet ir žiūrovai.

„Šiomis dienomis į mūsų parduotuvę užsukusių klientų lauks įvairios pramogos bei veiklos, kurios, neabejojame, nudžiugins ir mažus, ir didelius. Kviesime visus savo jėgas išbandyti skirtingose sporto rungtyse ir kiekvienoje jų siekti rekordų. Pastarieji bus fiksuojami naujuosiuose parduotuvės TV ekranuose, o kiekvienos rungties patys geriausi bus apdovanoti specialiais „Sportland“ prizais. Tikimės, kad mūsų pasiūlytos pramogos ne tik garantuos smagų laiką visai šeimai, paįvairins priešmokyklinį apsipirkimą, bet ir įtrauks į sportines veiklas“, – sako „Sportland LT“ direktorius Juras Vėželis ir žada, jog renginio dalyvių bei pirkėjų šventinėmis dienomis lauks ir „Sportland“ dovanos.

Į parduotuvės atidarymui skirtus renginius laukiame atvykstant ir kitų olimpiečių – plaukikų, irkluotojų, lengvosios atletikos ir dviračių sporto atstovų, tad tai bus puiki galimybė su jais pabendrauti ir iš pirmų lūpų išgirsti vis dar šviežius įspūdžius iš Paryžiau olimpinių žaidynių.

Vilniaus „Akropolyje“ esanti parduotuvė „Sportland“ išsiplėtė ankstesnes parduotuvės patalpas sujungus su nauju pastatu, pastatytu šalia prekybos ir pramogų centro. Parduotuvės plotas padidėjo iki daugiau nei 2000 kv. metrų, ji tapo didžiausia ir moderniausia „Sportland“ parduotuvė Lietuvoje. Šioje parduotuvėje siūlomas daugiau nei 54 skirtingų prekių ženklų asortimentas, skirtas moterims, vyrams ir vaikams.

„Džiaugiamės parduotuvės „Sportland“ plėtra, kuri leis prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ lankytojams pasiūlyti dar platesnį prekių ženklų ir kolekcijų asortimentą. Atsinaujinusioje parduotuvėje integruota nemažai išmanių sprendimų, kurie tikimės taip pat padės užtikrinti dar geresnę apsipirkimo patirtį. Kviečiame ne tik užsukti į atsinaujinusią parduotuvę, bet ir būtinai sudalyvauti jos atidarymui pažymėti skirtose aktyvacijose, tiesiogiai pabendrauti su olimpiečiais“, – komentuoja „Akropolis Group“ rinkodaros ir komunikacijos vadovas Dominykas Mertinas.

 

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų