Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
Šiandien, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
Rytoj, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-

V.Čeburinas: „Pavyko kokybiškesnis užbaigimas“

Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po solidžios pergalės Telšiuose pažymėjo kokybiškesnį jo auklėtinių užbaigimą ir kalbėjo apie didelę konkurenciją.

Žalgiriečiai dvikovoje prieš „Džiugą“ tris įvarčius įmušė jau pirmajame kėlinyje, o po pertraukos pridėjo dar vieną – 4:0.

„Abi komandos darė nemažai klaidų. Galbūt veja turėjo tam įtakos. Nuo pirmųjų minučių varžovas bandė spausti. Mums pavyko įmušti vieną, antrą. Negalima sakyti kad visiškai dominavome, kad visiškai valdėme kamuolį. Varžovas taip pat turėjo šansų. Tačiau mums išėjo geriau, kokybiškiau. Esu dėkingas žaidėjams. Jie išeina į aikštę laimėti. Bravo“, – kalbėjo treneris.

Paklaustas apie komandos rotaciją prieš artėjančias europines kovas, V. Čeburinas teigė, jog dažnai nelengva išsirinkti, kuriuos žaidėjus leisti į aikštę. „Jie visi nori žaisti. Kartais būna tokių akimirkų kai yra dvi kandidatūros į vieną poziciją. Ir tas žaidėjas kuris startinėje sudėtyje žaidžia gerai. Parodo tai, ką sugeba. Tačiau reikia duoti visiems šansų. Žaidė Larssonas, Fernandešas. Galėjo išeiti ir Mihajlovičius, ir Petkovičius. Turime ką išleisti į aikštę. Konkurencija gana žiauroka. Tačiau ji skatina tobulėti. Dėl pasirodžiusių aikštėje – jie savo indėlį į pergalę įnešė… Laukiam daugiau, galvoju sulauksim.“

Sekmadienį „Žalgiris“ namuose susitiks su „Sūduvos“ komanda.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų