79
87
81
93

Prieš Lietuvos rinktinės rungtynes: E.Utkaus įvartis Belgijoje, P.Širvio ir E.Girdvainio reguliarus žaidimas ir dar vieni sausi E.Zubo vartai Izraelyje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

Edgaras Utkus | Organizatorių nuotr.

Prieš atvykimą į Lietuvos rinktinę gynėjas Edgaras Utkus pasižymėjo įvarčiu Belgijos lygoje. Lietuvis įmušė antrąjį rungtynių įvartį 23 minutę po kampinio bei padėjo Briugės „Cercle“ klubui namuose 4:0 įveikti RWDM ekipą.

Pats E.Utkus žaidė 84 minutes ir buvo vienas geriausias rungtynių žaidėjas. Tuo metu „Cercle“ po šios pergalės su 47 taškais rikiuojasi penktoje lygos vietoje ir sezoną pratęs tarp šešių stipriausių lygos ekipų.

Slovėnijos lygoje Pijus Širvys toliau žaidžia reguliariai. Lietuvis žaidė visas rungtynes bei su „Maribor“ klubu namuose 3:1 įveikė „Koper“ ekipos žaidėjus.

Izraelio lygoje vartininkas Emilijus Zubas vėl išlaikė sausus vartus. Šįkart lietuvio niekaip neįveikė vieni lygos lyderiai Haifos „Maccabi“ ir Tel Avivo „Hapoel“ ekipa su jais išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0. Tel Avivo ekipoje E.Zubas atrėmė du varžovų smūgius.

Tai buvo trečiosios nulinės Tel Avivo „Hapoel“ ir tuo pačiu trečiosios sausos E.Zubo rungtynės, po kurių komanda su 26 taškais rikiuojasi vienuoliktoje vietoje.

Italijos „Serie C“ lygoje vartininkas Marius Adamonis išlaikė sausus vartus bei padėjo „Perugia“ klubui išvykoje 1:0 įveikti „Gubbio“ klubą. M.Adamonis šių rungtynių 74 minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Kitose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse puolėjas Karolis Laukžemis liko ant „Alessandria“ klubo suolo, o jo ekipa namuose 0:1 nusileido „Renate“ klubui.

Tuo metu trečioje Vokietijos lygoje Edvinas Girdvainis žaidė visas rungtynes bei su „Sandhausen“ klubu namuose 1:0 nugalėjo „Unterhaching“ klubą. Po šios pergalės „Sandhausen“ klubas su 48 taškais pakilo į penktą vietą.

Bulgarijos lygoje Faustas Steponavičius liko tarp atsarginių ir nuo suolo stebėjo savo ekipos sutriuškinimą – Plovdivo „Botev“ svečiuose 0:4 neprilygo Sofijos CSKA klubui.

Vartininkų trenerio Manto Tamulionio atstovaujamas „Universidad Catolica“ klubas sekmadienį vakare namuose sužaidė lygiosiomis 3:3 su „Deportivo Cuenca“ ekipa. Įdomu tai, kad svečiai pirmi pelnė net tris įvarčius, bet „Catolica“ atsitiesė ir antrojo kėlinio viduryje patys pasižymėjo tris kartus be atsako bei išvengė pirmojo pralaimėjimo Ekvadoro lygoje.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.