81
93

G.Gineitis Italijoje sulaukė kelių minučių, F.Černychui Indijoje pasižymėti dar nepavyko kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

Gvidas Gineitis | Organizatorių nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje penktadienį jaunasis saugas Gvidas Gineitis sulaukė kelių minučių. „Torino“ saugas į aikštę žengė 88 minutę bei namuose džiaugėsi pergale 2:0 prieš „Lecce“ ekipą.

Po šios pergalės „Torino“ klubas su 36 taškais pakilo į devintą lygos vietą.

Penktadienį Indijos Super lygoje visas rungtynes žaidė puolėjas Fedoras Černychas, bet lietuvis vis dar neatidarė savo įvarčių sąskaitos, o jo atstovaujamas Keralos „Blasters“ klubas svečiuose 0:1 nusileido „Chennaiyin“ klubui.

Lietuvis 89 minutę dar buvo įspėtas geltona kortele, o po šio pralaimėjimo „Blasters“ ekipa, kurioje lietuvis Karolis Skinkys dirba sporto direktoriumi, su 26 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje bei turi susitaikyti su trijų iš eilės pralaimėjimų serija.

Tuo metu antroje Nyderlandų lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 85 minutės ir dar spėjo užsidirbti geltoną kortelę, o jo atstovaujamas „Den Bosch“ klubas sužaidė lygiosiomis 0:0 su Alkmaro „Jong AZ“ klubu

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.