0
05-24, 22:00
0
0

Vinicius Junioras pelnė „hat-tricką“, o užtikrintai „El Clasico“ laimėjusi „Real“ iškovojo Ispanijos Supertaurę VIDEO

Vinicius Junioras | Scanpix nuotr.

Ispanijos Supertaurės trofėjų iškovojo Madrido „Real“ klubas.

Sekmadienį Saudo Arabijoje surengtose Ispanijos Supertaurės varžybose įvyko finalo akistata, kurioje susitiko du principiniai varžovai. „El Clasico“ dvikovoje beveik visas rungtynes pirmavęs Madrido „Real“ klubas 4:1 nugalėjo „Barcelona“ komandą.

Rungtynėse nuo jų pradžių žibėjo Vinicius Junioras. 7-ąją minutę Jude‘as Bellinghamas išvedė brazilą vieną prieš vartininką, o šis apžaidęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus.

Vos po trijų minučių „Real“ pranašumas buvo padvigubintas. Rodrygo pabėgo į greitą ataką ir surado Vinicių Juniorą, o šis slysdamas pasižymėjo antrą kartą.

„Barcelona“ komandai atsakyti savo įvarčiu pavyko 33-ąją minutę. Įvartį pelnė į besileidžiantį kamuolį puikiai pataikęs bei į vartus jį pasiuntęs R. Lewandowskis.

Visgi, jau po kelių minučių Vinicius Junioras šventė savo „hat-tricką“. Šį kartą jis realizavo 11 metrų baudinį.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ nesugebėjo pasižymėti, o „Real“ nubaudė varžovus dar vienoje greitoje atakoje. Šį kartą įvartį pelnė kitas Madrido klubo brazilas Rodrygo.

Rungtynes „Barcelona“ baigė dešimtyje, kai antrąją gletoną kortelę 71-ąją minutę prieš save išvydo Ronaldas Araujo.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.