0
05-24, 22:00
0
0

Nesėkmingas paskutinis kėlinys neleido M.Sajaus ir M.Jogėlos ekipai nukauti „Valencia“ klubo

Matas Jogėla | FIBA nuotr.

Trijų pralaimėjimų seriją Ispanijos čempionate nutraukė Valensijos „Valencia Basket“ (11-7) krepšininkai.

Pastarieji namuose 88:80 (24:24, 18:23, 17:21, 29:12) įveikė Lugo „Breogan“ (5-13) komandą, kurios gretose žaidžia Martynas Sajus ir Matas Jogėla.

M.Jogėla per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

M.Sajus žaidė 16 minučių, įmetė 4 taškus (2/2 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Lugo ekipoje išsiskyrė 14 taškų įmetęs Anthony Polite'as (4/5 trit.), 13 pridėjo Stefanas Momirovas (3/8 trit.), 12 – Benas McLemore'as.

Nugalėtojams po 21 tašką surinko Brandonas Daviesas (7 atk. kam., 5 rez. perd., 31 n. b.) ir Semi Ojeleye (3/4 trit., 7 atk. kam.), 14 pelnė Chrisas Jonesas (1/8 trit., 7/7 baud.).

Turnyro lentelėje Lugo klubas yra priešpaskutinis, 17-as.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.