0
0

J.Valančiūnas prieš dominuojančią „Clippers“ įsirašė dvigubą dublį

Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Pralaimėjimą NBA rungtynėse patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (21/15) ekipa. Willie'o Greeno auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 95:111 (26:26, 15:30, 27:36, 27:19) nusileido Los Andželo „Clippers“ (22/12) krepšininkams.

Jonas Valančiūnas pralaimėtojų gretose per 22 žaidimo minutes įmetė 13 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet prasižengė 2 kartus ir suklydo 3 sykius.

Lietuvis kartu su Jordanu Hawkinsu buvo rezultatyviausi komandoje. CJ McCollumas, Zionas Williamsonas ir Brandonas Ingramas įmetė po 12 taškų.

Los Andželo klubui Paulas George pelnė 24 taškus, Kawhi Leonardas įmetė 19. Jamesas Hardenas per 29 minutes atliko 13 perdavimų.

Los Andželo klubas paskutiniame ketvirtyje pirmavo 31 taško persvara bei laimėjo 14 kartą per paskutines 16 rungtynių.

Šiąnakt nutrūko „Pelicans“ keturių pergalių serija, komanda pataikė tik 33 metimus iš 92.

„Clippers“: Paulas George 24 (3/5 dvit., 6/10 trit., 7 atk. kam.), Kawhi Leonardas 19 (5/11 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam.), Ivica Zubacas 15 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Normanas Powellas 13 (2/7 dvit., 3/6 trit.), Masonas Plumlee, Jamesas Hardenas (1/6 trit., 13 rez. perd.), Terance Mannas ir Russellas Westbrookas (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.) po 8, Amiras Coffey 4, Brandonas Bostonas ir Danielius Theis (5 atk. kam.) po 2.

„Pelicans“: Jordanas Hawkinsas (3/3 trit.) ir Jonas Valančiūnas (5/11 dvit., 11 atk. kam.) po 13, CJ McCollumas (4/9 trit., 6 atk. kam.), Zionas Williamsonas (3/9 dvit., 6 atk. kam.) ir Brandonas Ingramas (3/8 dvit., 4 rez. perd.) po 12, Naji Marshallas (3/8 dvit.) ir Herbertas Jonesas po 9, Larry Nance 7 (6 atk. kam.), Trey Murphy 3 (1/6 trit.), Jose Alvarado (1/5 dvit.) ir Dysonas Danielsas po 2, Cody Zelleris 1.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.