Fanus papiktinusi kova: ringe debiutavusį 58-erių vyriškį nokautavo 35 metais jaunesnis varžovas

Kovos akimirka | „Stop“ kadras
Bokso sirgaliai reiškia pasipiktinimą dėl Nešvilyje (JAV) vykusios kovos pagal profesionalų bokso taisykles.
Bokso debiutantas 58-erių amerikietis Scotas Englandas (0-1) iš atsakingų institucijų kažkokiu būdu gavo leidimą dalyvauti kovoje pagal profesionalų bokso taisykles. Negana to, jam buvo parinktas 35 metais jaunesnis varžovas Jashawnas Hunteris (1-6, 1 nokautas).
Nors iki šios kovos 23-ejų J.Hunteris buvo patyręs 6 nesėkmes ir 5 kartus kritęs į nokautą, tačiau amžiaus skirtumas akistatoje su S.Englandu padarė savo. Jau pačioje kovos pradžioje S.Englandas krito po varžovo smūgio. Jis dar bandė tęsti kovą, bet toliau praleidinėjo smūgius ir teisėjas, veikiausiai išgirdęs S.Englando trenerių prašymus, nusprendė, kad vyriškiui užteks žaloti savo sveikatą.
🥊 58-year-old Scot England, making his pro boxing debut, gets dropped and stopped inside a round last night on Country Box. pic.twitter.com/hgp3iLMzlT
— FITE (@FiteTV) December 6, 2023
Bokso sirgaliai pažymėjo, kad jei tokio amžiaus vyras nori debiutuoti bokse, tuomet jis turėtų tai daryti parodomojoje kovoje prieš panašaus amžiaus varžovą.
Nieko gero apie šią kovą nepasakė ir buvęs profesionalus boksininkas Paulas Smithas: „Šitam vyrukui – ne vieta bokso ringe. Net jei jis būtų kažkada profesionaliai kovojęs ir pasiekę gerą lygį, sulaukus tokio amžiaus aš jam nepatarčiau stoti į kovą, o čia į ringą atėjo „žalias“ kovotojas. Sumauti idiotai galvoja, kad boksas yra kažkoks žaidimas, kurio subtilybių galima greitai išmokti. Gal stebint bokso profesionalus ir gali pasirodyti, kad viskas čia lengva, tačiau jūs labai stipriai klystate“.
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.